Вајлер 12 Затегната четка за тркала со жица, монтирање на арборски дупки, 0,006 жица диа, 2-15/16 должина на трим на влакната, 1

Вајлер 12 Затегната четка за тркала со жица, монтирање на арборски дупки, 0,006 жица диа, 2-15/16 должина на трим на влакната,

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

12 "Затегната четка за тркала со жица, монтирање на арборски дупки, 0,006" жица диа., 2-15/16 "Должина на трим на влакната, 1. 93004. Вајлер. 2-15/16 "Должина на трим на влакната, 1. 93004. Вајлер. Wireицата тркало се користи за чистење на 'рѓа, скала, нечистотија и боја; дебарирање; мешање на работ; грубост за адхезија; отстранување на блиц на гума и пластика; Завршување за изглед; и завршете ја подготовката пред сликање или позлата. Тесното лице на четката произведува флексибилно дејство за четкање; е во согласност со нерамните површини или неправилни форми. Предмет : Четка за четка за тркала од жица - четки за тркала од жица : четка за четка за четка за четка за четка : искривена жица четка Дија : 12 "Тип на монтирање : Арбор дупка арборска дупка Големина : 1-1/4" Абразивна големина на Шанк : Без жица од жица. 0,006 "Врвна должина на трим : 2-15/16" Абразивен материјал : јаглероден челик ширина на лицето : 3/4 "Макс.

Избор на клиенти

2 парчиња 3,81мм-Роуу: 1 пинови по ред: 7 Терминали на приклучок P = 3,81мм приклучок 3.81mm DB2EKB-3.81-7P-GN Свеж
2 парчиња 3,81мм-Роуу: 1 пинови по ред: 7 Терминали на приклучок P = 3,81мм приклучок 3.81mm DB2EKB-3.81-7P-GN

2 компјутери 3,81ммредови : 1 иглички по ред : 7 приклучоци терминали P = 3,81mm приклучок 3.81mm DB2 EKB3.817 PGN...

DEN 137.60
Weiler 45535 30 подот, криви, метална рамка, гума со тешка гума, направено во САД Свеж
Weiler 45535 30 подот, криви, метална рамка, гума со тешка гума, направено во САД

Приклучок за рачка од леано железо Едно парче рамка со тврда гумена секција споена со меко, црвено гумен

DEN 1.67
Вајлер 17923 4 Конкавно тркало со матични матични матични, матично пополнување, 1/4 стебло, направено во САД Свеж
Вајлер 17923 4 Конкавно тркало со матични матични матични, матично пополнување, 1/4 стебло, направено во САД

Флексибилно дејство за четкање : Радијални тркала во форма на чинија, трајно поставени на стебло од 1 / 4 и

DEN 1.00
Weiler 85153 14 Затегната филамента на Nylox Wheel.040/80SC Пополнување, 5-1/4 -2 арборска дупка, направена во САД Свеж
Weiler 85153 14 Затегната филамента на Nylox Wheel.040/80SC Пополнување, 5-1/4 -2 арборска дупка, направена во САД

Изградба на композитни центри за високи перформанси во прецизни апликации 11 / 16 во дебелина преку Арбор

DEN 2.33
Weiler 86135 14 Burr-Rx Екстра со висока густина на филамента на тркала.026/120cg Пополнување, 2 Арбор дупка, направена во САД Свеж
Weiler 86135 14 Burr-Rx Екстра со висока густина на филамента на тркала.026/120cg Пополнување, 2 Арбор дупка, направена во САД

Комбинирајте ја високата густина и супериорното задржување на филаментите на композитни центри со дим�

DEN 9488.64
Doitool 6pcs4 четка со тркала со тркала со тркала од жица 'рѓа челик мелење Свеж
Doitool 6pcs4 четка со тркала со тркала со тркала од жица 'рѓа челик мелење

Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодарам! Искрено се надеваме дека можете да разбере�

DEN 1.00
Weiler 17218 Bore-Rx 3 Dia. Алатка за внатрешна четка за дебагирање на четки.008 Завршена челична жица, 3/8 стебло, направено Свеж
Компанија Disston 307025 6 Грубно свиткано тркало со жица, 1/2 до 3/8 арборска дупка, жица третирана со топлина.012 Мерач на Свеж