АА складирање ел2072Поиб Кулен 1 светло надворешно светло, империјална црна боја

АА складирање ел2072Поиб Кулен 1 светло надворешно светло, империјална црна боја

DEN 751.84

Свеж

Достапно.

1 светло отворено на отворено; Димензија на производот : 19 in. H x 9 in. W x 9 in. D. Направено од траен челик во совршено империјална црна завршница со сенка на стакло во вода. Inbandescent, LED компатибилен; Затемнета светлина; База на сијалицата од типот Е26; Сијалицата (а) не е вклучена. Влажно оценето за употреба на отворено или затворено; UL наведен; Вода, 'рѓа, избледени, УВ, чип, отпорен на искривување и еколошки. Потребно е склопување на светло. Светлината е тврда, ги вклучува сите хардвер за монтирање и инструкции за лесна инсталација. Оваа надворешна светлина може да се пофали со убав, класичен дизајн. Неговата црна завршница му дава многу софистициран изглед. Чистата вода стакло убаво испушта светло низ нејзината мазна, зглобна површина. Подобрете го изгледот на вашата градина, тремот или внатрешен двор со оваа едноставна и рафинирана светлина.

Избор на клиенти

Geyueya Home Solar LED пост -светла отворена градина водоотпорен IP65 квадратни бели пејзаж Пост капа за капа за 4x4 5x5 6x6 Свеж Попустот
Geyueya Home Solar LED пост -светла отворена градина водоотпорен IP65 квадратни бели пејзаж Пост капа за капа за 4x4 5x5 6x6

Во исто време, не треба да плаќате дополнителни сметки за електрична енергија Направено од висококвали�

DEN 927.84
Z-lite 568phxls-sqpm-bk 3 светло поставено на отворено, поставено, црно Свеж
Z-lite 568phxls-sqpm-bk 3 светло поставено на отворено, поставено, црно

3 лесна тела за монтирање на столб на отворено 3 лесна тела за монтирање на столб на отворено Осветлете с�

DEN 315.20
IIFAS Globe E27 Пост Фенер модерно сферично стакло IP55 Оценето водоотпорна столб за столб Градина патека за светло стадион Свеж
Z-lite 554phxlr-518p-bk 3 светло отворено поставено поставување, црна Свеж
Z-lite 554phxlr-518p-bk 3 светло отворено поставено поставување, црна

3 лесна надворешна позиција поставена 3 лесна надворешна позиција поставена 3 лесна надворешна позиција

DEN 864.00
Сончеви капачиња за соларна пошта Siedinlar, надворешни 2 режими во боја 8 LED диоди за 4x4 5x5 6x6 објавувања ограда палуба Свеж
Hinkley 1491AM Едно лесен пост/ Пјер Монт Свеж
Hinkley 1491AM Едно лесен пост/ Пјер Монт

Едно лесен пост / монтирање на пирс од колекцијата Рандолф Висина : 16,25 инчи ширина : 8,00 инчи Заврши : Есен

DEN 1206.40
Skytalent Outdoor Post Light Filtures, модерен надворешен пост -фенер со монтирање база, надворешна столб светло црна завршница Свеж