3drose Hinesville, Georgia, САД. Патриотски роден град. - Мачиња за подлога за биро

3drose Hinesville, Georgia, САД. Патриотски роден град. - Мачиња за подлога за биро

DEN 1113.60

Свеж

Достапно.

Голема подлога за биро, 23 ”x 16” со висина од 0,08 ”што ќе смести многу уреди со големина. Разновиден за дома, канцеларија, училиште и игри, како и место за јадење за јадење. Мазна површина, која обезбедува површина без триење за движење на глувчето со брзина и контрола. Издржлива гума од гума од лизгање спречува да се лизне голема подлога на глувчето. Повеќенаменска употреба и ќе ги заштити површините од гребнатини, дамки и топлина. Лесно е да се исчисти со влажна крпа или сунѓер. Не користете груби средства за чистење. Добро работи на разни површини, вклучувајќи дрво, стакло, метал и мермерни површини. Одлична идеја за подароци за секоја пригода. Голема подлога за биро, 23 ”x 16” со висина од 0,08 ”што ќе смести многу уреди со големина. Разновиден за дома, канцеларија, училиште и игри, како и место за јадење за јадење. Мазна површина, која обезбедува површина без триење за движење на глувчето со брзина и контрола. Издржлива гума од гума од лизгање спречува да се лизне голема подлога на глувчето. Повеќенаменска употреба и ќе ги заштити површините од гребнатини, дамки и топлина. Лесно е да се исчисти со влажна крпа или сунѓер. Не користете груби средства за чистење. Добро работи на разни површини, вклучувајќи дрво, стакло, метал и мермерни површини. Одлична идеја за подароци за секоја пригода. Хајнсвил, Georgiaорџија, САД. Подарок за патриотски роден град. МАТ МАТ МАТ е висококвалитетна подлога за биро со голема големина, 23 "x 16" со дебелина од 0,08 ". Печатено со исклучителни сублимирани дизајни. Разновидна за дома, канцеларија, училиште и игри. Оптимизиран за удобност и издржливост. Може да се користи и како место за место. Направено од гума рециклирана од тешки работи.

Избор на клиенти

3M RF9730, 6-пакет, јасно Свеж
3M RF9730, 6-пакет, јасно

Странската лента со деликатни површини на површината е одлична за површините на кои им е потребна малку

DEN 282.72
Solustre loofah Sponge Lofhah Sponge 2 парчиња кујна чистење сунѓери кујнски сад сунѓери кујнски чистење сунѓер чинија миење Свеж
Solustre loofah Sponge Lofhah Sponge 2 парчиња кујна чистење сунѓери кујнски сад сунѓери кујнски чистење сунѓер чинија миење

Садови за миење садови : Направено од материјали од пулпа од дрво и може да се користи повеќе пати долго �

DEN 193.44
Шкотско-Британски Сунѓери За Чистење Без Гребење, 24 Сунѓери За Чистење, Траат 50% Подолго од Водечкиот Национален Бренд За Свеж Попустот
Чистачи за чистење за чистење садови, 1 парчиња нано Carborundum сунѓер, Carborundum чистење сунѓер четка, алатки за чистење Свеж