Битки за вежбање на челик luvuokye, дупки за вежбање конусна топка, мелница за гравура за гравура за гравура за гравура за гравура Дрвена метална иверица, крајна мелниц?

Битки за вежбање на челик luvuokye, дупки за вежбање конусна топка, мелница за гравура за гравура за гравура за гравура за гравура

DEN 1939.52

Свеж

Достапно.

Идеално за дупчење во метал, дрво и пластика. Радиус на сечење (Р) : 0,25, 0,5, 0,75, 1,0мм. Дијаметар на сечење : 0,5, 1,0, 1,5, 2,0мм. Должина на сечење : 20,5мм. Вкупна должина : 50мм. Идеално за дупчење во метал, дрво и пластика. Радиус на сечење (Р) : 0,25, 0,5, 0,75, 1,0мм. Дијаметар на сечење : 0,5, 1,0, 1,5, 2,0мм. Должина на сечење : 20,5мм. Вкупна должина : 50мм. Врвот на брзината го намалува Walking Rugged топлинските парчиња за вежбање, зголемувајќи ја издржливоста и зоната на пресврт го намалува Breakage Model : Конусен крај на топката Милматеријал : Волфрам карбид Steelflute : 2 flutecoation : Nanotooll Дијаметар на рачката на рачката : 4 MMCutting Radius (R) : 0,25, 0,5, 0,75, 1,0ммммкут дијаметар : 0.5 , 1,0, 1,5, 2,0мммкут Должина : 20,5 mmtotal Должина : 50мм пакет Вклучен : 3 2f затегнати сферични нос рачки 4 MMX20.5mmx50mmperfect за DIY проекти и одржување и поправка на домаќинствата.

Избор на клиенти

Spetool 5 парчиња рутер за компресија на карбид, малку нагоре и надолу, мелници 1/8 x 1 инчен секач за CNC Mill Machine Wookwork Свеж
Spetool 5 парчиња рутер за компресија на карбид, малку нагоре и надолу, мелници 1/8 x 1 инчен секач за CNC Mill Machine Wookwork

Горе и долу цврст карбид спирален рутер бит со 1 / 8inch shank и дијаметар на сечење 1 / 8inch, должина на сечење 1 и�

DEN 297.60
Фројд BP10057R: 10 mm Brad Point Bit со ротација на десната рака 57,5 ​​mm вкупна должина Свеж
Фројд BP10057R: 10 mm Brad Point Bit со ротација на десната рака 57,5 ​​mm вкупна должина

Спецификации : Дијаметар 10мм, должина 57,5мм, макс Длабочина на дупка 27мм, ротација RH, Шанк 10мм Индустриски

DEN 1.00
Магнат 2265 2 Флејт MFC спирала надолу рутер бит-1/2 Дијаметар на сечење, 1-3/4 Должина на сечење Свеж
Магнат 2265 2 Флејт MFC спирала надолу рутер бит-1/2 Дијаметар на сечење, 1-3/4 Должина на сечење

Цврст карбид, десна рака; 1 / 2 "дијаметар на сечење; 13 / 4" должина на сечење; 1 / 2 "Дијаметар на шанк 4" целосна

DEN 832.48
X-gree 0,6mmx4mm пченка заби со калај обложен карбид за мелење PCB CNC рутер за вежбање бит (0,6mmx4mm d_i_entes Tin Recubierto Свеж
X-gree 0,6mmx4mm пченка заби со калај обложен карбид за мелење PCB CNC рутер за вежбање бит (0,6mmx4mm d_i_entes Tin Recubierto

Име на производот : Битови за рутер за вежбање PCB; Карактеристики : Директна дупка за вежба Material : Solid Carbide (

DEN 212.80
Еден единствен флејта спирален карбид за гравура за гравура на акрилно дрво алуминиум 1 парчиња, боја: 8x52x100) Свеж
SGS 90029 21 горе исечени рутери, неоткриени, 3/8 Дијаметар на сечење, 1 Должина на сечење, дијаметар од 3/8 Шанк, должина од Свеж
Магафор Цврст Карбид Минијатурен Грејач Со Висока Прецизност, Спирална Флејта, Тркалезно Стебло, 9,17 мм Свеж
Магафор Цврст Карбид Минијатурен Грејач Со Висока Прецизност, Спирална Флејта, Тркалезно Стебло, 9,17 мм

Алатките со цврст карбид нудат долг век на траење на алатот и побрзи брзини на сечење од другите подлоги

DEN 0.67
Спиралниот рутер се разгледува исечен 1/8 инчен сечење диа 1/4 инчи Shank Solid Carbide End Mill со Nanco Blue Cant CNC битови Свеж
Спиралниот рутер се разгледува исечен 1/8 инчен сечење диа 1/4 инчи Shank Solid Carbide End Mill со Nanco Blue Cant CNC битови

Дијаметар на Шанк : 1 / 4 "Севкупна должина : 2 1 / 2" Дијаметар на сечење : 1 / 8 Должина на сечење : 3 / 4 " Нано сина

DEN 335.84
AUTEK 10x 1/8 '' Carbide PCB Braving Bits CNC Router Tool 90 ° 0.2mm Свеж
AUTEK 10x 1/8 '' Carbide PCB Braving Bits CNC Router Tool 90 ° 0.2mm

Степен : 90 ° Дијаметар на Шанк : 3,175мм Дијаметар на сечење на работ : 0,4 мм Вкупна должина : 33мм Големина на �

DEN 120.00
Магнат 9734 2 Флејт компресија Спирален рутер за чипс -рутер - 1/2 Дијаметар на сечење Свеж
Магнат 9734 2 Флејт компресија Спирален рутер за чипс -рутер - 1/2 Дијаметар на сечење

2+2 горедолу, 3 / 16 "UPCUT, цврст карбид; 1 / 2" дијаметар на сечење; 1 "Должина на сечење 1 / 2" дијаметар на шанк; 3 "С�

DEN 1.00