Gardtok Mini 3 Pro Gimbal Protector Cover, држач за пропелери и филтри за долга изложеност за додатоци за DJI Mini 3 Pro Drone

Gardtok Mini 3 Pro Gimbal Protector Cover, држач за пропелери и филтри за долга изложеност за додатоци за DJI Mini 3 Pro Drone

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

【Специјален дизајн】 Специјално дизајниран за DJI Mini 3 Pro Drones, ние се фокусираме на правење додатоци на DJI долги години, со професионален тим и висококвалитетна услуга. 【Професионален дизајн】 Специфично дизајниран за DJI Mini 3 Pro Drone Camera, рамка за филтрирање е изработена од алуминиумска легура на алуминиум, дизајнот на CNC-Non-Slip на работ на рамката го олеснува инсталирањето и отстранувањето. По инсталирањето на филтерот, вкупната тежина на Mini 3 Pro Drone сè уште не надминува 249g. Нема ефект врз гимбал при употреба. Вклучете мала тврда пластична кутија и 3 пакувања Mini 3 Pro Filters Filters (ND256, ND512, ND1000). 【Заштитете ги и предниот сензор и леќи】 Овој гамбален заштитник може ефикасно да ги заштити леќите и предниот сензор, да обезбеди професионална заштита за вашиот уред од испакнатини и гребнатини, а исто така да биде и пропустлив и водоотпорен. Чувајте ги леќите од оштетување за време на транспортот и складирањето и секогаш чувајте го во нова како нова состојба. 【Капиче за држачи на пропелерот】 специјално дизајниран за DJI Mini 3 Pro, помага да се задржат пропелерите на беспилотни летала за време на складирање или транспорт, трајни и удобни. Фиксаторите на пропелерот се изработени од мека пластика, нема да ги изгребат трупот и тенок пропелер. 【Безгрижен по продажбата】 Ние сме посветени да им обезбедиме најдобра услуга на нашите клиенти. Ако имате какви било проблеми со производите што ги добивате, ве молиме слободно контактирајте со нас и ние ќе ви дадеме задоволително решение. 【Специјално прилагодено】 Специјално дизајниран за DJI Mini 3 / Mini 3 Pro, помага да се задржат пропелерите на беспилотни летала од оштетување за време на складирање или транспорт, трајни и удобни. Фиксаторите на пропелерот се изработени од мека пластика, тоа значи дека воздушната рамка и реквизитите нема да бидат изгребани. 【Специјално прилагодено】 Специјално дизајниран за DJI Mini 3 / Mini 3 Pro, помага да се задржат пропелерите на беспилотни летала од оштетување за време на складирање или транспорт, трајни и удобни. Фиксаторите на пропелерот се изработени од мека пластика, тоа значи дека воздушната рамка и реквизитите нема да бидат изгребани. Gardtok Mini 3 Pro Gimbal Заштитник на заштитникот, држачот на пропелерот и филтрите за долга изложеност за додатоци за DJI Mini 3 Pro Drone.

Избор на клиенти

Emax Tinyhawk 3 RTF комплет FPV Racing Drone за почетници и возрасни 5.8G FPV очила и контролер Свеж
Emax Tinyhawk 3 RTF комплет FPV Racing Drone за почетници и возрасни 5.8G FPV очила и контролер

Подготвени да летаат комплет, моќ и да започнете да летате! Совршен за почетници! Флексибилна пластика з

DEN 4159.84
Explorer LR 4 '' v2 4 инчен микро -комплет за рамка со долг дострел w/атомска 5,8g UFL антена LHCP за RC FPV Racing Drone RC Свеж
Explorer LR 4 '' v2 4 инчен микро -комплет за рамка со долг дострел w/атомска 5,8g UFL антена LHCP за RC FPV Racing Drone RC

Explorer LR 4 '' v2 4 инчен микро комплет за рамка со долг дострел w / атомска 5,8g UFL антена LHCP за RC FPV Racing Drone RC делов�

DEN 3.00
Оригинално капаче за складирање Mavic 3 за DJI Mavic 3 Classic/ Mavic 3 Cine/ Mavic 3 Додатоци за дронови Свеж
Оригинално капаче за складирање Mavic 3 за DJI Mavic 3 Classic/ Mavic 3 Cine/ Mavic 3 Додатоци за дронови

100% сосема нови и оригинални Mavic 3 Classic Cover Cover Cover компатибилен со DJI Mavic 3 Classic, Mavic 3 Cine, Mavic 3 Mavic 3 Classic Cover Cover оп

DEN 3.33
Стак на контролор на летање F722 FPV и 45A 4IN1 ESC 3-6S 30,5 mm за FPV RC Drone Freestyle Racing Quadcopter Свеж
Стак на контролор на летање F722 FPV и 45A 4IN1 ESC 3-6S 30,5 mm за FPV RC Drone Freestyle Racing Quadcopter

Поддржете го SBCRSF, IBSBXBSupport 3.3 V Spektrum Satellite Receiver, стандардниот влез на приемникот е UART1 (можете да го зачувате

DEN 1.67
Паметен дрон - 23 “ Свеж
Паметен дрон - 23 “

Дрон 23 "(камера со висока резолуција со 8 MP) Дрон 23" (камера со висока резолуција со 8 MP) 23 "дрон, камера со в

DEN 3.00
LI-PO батерија 11.4V 3.1AH 35,34WH за Cfly Faith 2S Faith2s RC Drone Quadcopter C-Fly Fie 2s Свеж
LI-PO батерија 11.4V 3.1AH 35,34WH за Cfly Faith 2S Faith2s RC Drone Quadcopter C-Fly Fie 2s

Бренд : CFLY Состав на ќелија на батерии : Литиум полимер Капацитет на батеријата : 3.1 AH За Clfy Faith 2s Drone Брен

DEN 320.00
Тарот FY680 3K јаглеродни влакна Целосно преклопување Hexacopter 680mm FPV Aircraft UFO рамка 6-оски DIY Drone Drone Airframe Свеж
Тарот FY680 3K јаглеродни влакна Целосно преклопување Hexacopter 680mm FPV Aircraft UFO рамка 6-оски DIY Drone Drone Airframe

Tarot FY680 TL68 B01 го усвои јаглеродното влакно од Торај 3К Целосниот сет на решетката тежи само 600 грама Намене

DEN 2399.84
Замена на црна рака за слетување на раката АРМ АРМ АДЕРСКИ ЗА DJI FPV Свеж
Замена на црна рака за слетување на раката АРМ АРМ АДЕРСКИ ЗА DJI FPV

Направени од високо квалитетни материјали сигурни и издржливи за употреба Замена на предните раце за RC

DEN 767.20
Заменска замена на моторната рака на Csyanxing со кабел за резервни делови на DJI Mavic Pro Arm Свеж
Заменска замена на моторната рака на Csyanxing со кабел за резервни делови на DJI Mavic Pro Arm

Делови за поправка на левата / десната предна моторна рака за замена на DJI Mavic 2 Pro Zoom Компатибилен за DJI Mavi

DEN 0.33
Stseeace Drone со камера за возрасни, преклопни RC Quadcopter деца играчки, 4K HD FPV видео дрон за почетници, носење кутија, Свеж
Stseeace Drone со камера за возрасни, преклопни RC Quadcopter деца играчки, 4K HD FPV видео дрон за почетници, носење кутија,

▲ Тридимензионално ротирање / преклопување на флип, вметнувајќи многу естетски елементи, авангардно ди

DEN 2.00
Xiaokeke мини беспилотни летала за деца или возрасни, RC Drone со 4K HD камера, преклопен RC Quadcopter со фото/видео за гест, Свеж
Xiaokeke мини беспилотни летала за деца или возрасни, RC Drone со 4K HD камера, преклопен RC Quadcopter со фото/видео за гест,

4 K камера : Вградена камера со резолуција од 4 K HD и 120 агли, поседува одлична оптичка изведба, висока транс

DEN 1023.84
Csyanxing на отворено носење торба за складирање кутија за амортибер чанта за додатоци за беспилотни летала DJI Avata Свеж
Coyktonty 6in1 LCD Digital Display Charger паметен брз полнач за DJI Mavic 3/Mavic 3 Pro/Mavic 3 Classic/Cine/Drone, прикажете Свеж
Coyktonty 6in1 LCD Digital Display Charger паметен брз полнач за DJI Mavic 3/Mavic 3 Pro/Mavic 3 Classic/Cine/Drone, прикажете

Применливи модели : DJI Mavic 3 / Mavic 3 Pro / Mavic 3 Classic / Cine / Drone Наптен напон : AC 110240 V / USB порта Излез : 5 V / 3 A / Излез на

DEN 1375.68
Дигитално село DJI Mavic Air 2s лета повеќе комбо - дрон Quadcopter UAV со 20MP камера 5.4K видео 128 GB пилотски пакет со ранец Свеж
Дигитално село DJI Mavic Air 2s лета повеќе комбо - дрон Quadcopter UAV со 20MP камера 5.4K видео 128 GB пилотски пакет со ранец

20 MP фотографии или до 5,4 K Ultra HD видео лета повеќе комбо додатоци вклучени 3оски гимбал со 22мм леќи и 1 "CMOS Mas

DEN 3.00