Дистрибуција на напојување DKING DK2.5N-GY 10 CONECTOR BOX CONECTOR DIN TERAL TERMINAL BLOCKS, 12-22 AWG, 20 засилувачи, 600 волти соларен комбинатор Греј DK2.5N-S13109

Дистрибуција на напојување DKING DK2.5N-GY 10 CONECTOR BOX CONECTOR DIN TERAL TERMINAL BLOCKS, 12-22 AWG, 20 засилувачи, 600

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

Собрание за соларен комбинатор или дистрибуција на електрична енергија. Рејтинг на UL 600 V. UL 12-22 AWG рејтинг. Рејтинг на ул 20А. Сите терминали заеднички. Собрание за соларен комбинатор или дистрибуција на електрична енергија. Рејтинг на UL 600 V. UL 12-22 AWG рејтинг. Рејтинг на ул 20А. Сите терминали заеднички.

Избор на клиенти

X-Gree XA20 AC 500V 25A 2 Терминали Гума цевка Метална машка авијациска конектор зглоб (XA20 AC 500 ν 25A 2 Терминали junta Свеж
X-Gree XA20 AC 500V 25A 2 Терминали Гума цевка Метална машка авијациска конектор зглоб (XA20 AC 500 ν 25A 2 Терминали junta

Земја на производство : Кина; Материјал : гума, алуминиум; Нето тежина : 54g Содржина на пакет : 1 x конектор з

DEN 0.33
Терминали на терминали AEXIT 90PCS 2/3 терминали Свеж
Терминали на терминали AEXIT 90PCS 2/3 терминали

Модел : KF301 / H2126 / KF300; PIN Број : 2 / 3 PIN PITCH : 5.0mm; Fit For (Wire) : 1422 Awg / 2614awg Димензија (lxwxh) : 15 x 8 x 14mm / 15 x 10 x 10mm / 10 x

DEN 1.67
AEXIT 20 PCS Аудио и видео додатоци 3pole 5mm PITCH PCB TERRANGER TERRAM BLOCK 300V 16A конектори и адаптери AWG14-22 BLUE Свеж
AEXIT 20 PCS Аудио и видео додатоци 3pole 5mm PITCH PCB TERRANGER TERRAM BLOCK 300V 16A конектори и адаптери AWG14-22 BLUE

Име на производот : ПЦБ терминален блок; материјал : пластика Мерач на жица : AWG1422; Оценета вредност : 300 V 16

DEN 143.20
Морис 15257 Изолирана течна конектор за течен грло, директно, цинк умира, 2 големина на конец, 2-пакет Свеж
Морис 15257 Изолирана течна конектор за течен грло, директно, цинк умира, 2 големина на конец, 2-пакет

Течни тесни конектори со изолирано грло директно цинк умираат течни тесни конектори со изолирано грл�

DEN 3.00
Uxcell Dual Rows 4 Позиции 600V 45A кабелска бариера Блок Терминална лента TB-4504L Свеж
Uxcell Dual Rows 4 Позиции 600V 45A кабелска бариера Блок Терминална лента TB-4504L

Оценета вредност : 600 V 45 A; Полјаци : 4 позиција, двоен ред; Количина на терминал : 8 Отстранлив чиста пласти�

DEN 1.67
OEM Molex 7816.6815.0, Додатоци за конектори Покријте директно полиестер во сива торба во прав Свеж
OEM Molex 7816.6815.0, Додатоци за конектори Покријте директно полиестер во сива торба во прав

EU ROHS : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активна автомобилска организација : Без PPAP : Без тип : Конектор �

DEN 0.67
2 парчиња пластична обвивка 2x12p теренот 4.2мм Терминална пластична обвивка P = 4,2 mm - 4,20мм WF4202-2HK12W01 Свеж
2 парчиња пластична обвивка 2x12p теренот 4.2мм Терминална пластична обвивка P = 4,2 mm - 4,20мм WF4202-2HK12W01

2 парчиња пластична обвивка 2x12p теренот 4.2мм Терминална пластична обвивка P = 4.2mm 4,20мм WF42022 HK12 W01 2 парчиња �

DEN 0.67