1966 година Фудбал Топс Комплетен сет/МТ

1966 година Фудбал Топс Комплетен сет/МТ

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Прикажаните слики се вистинските скенирања на картичките што ќе ги примате. Картите вклучени во овој сет ќе се продаваат за ако се купат одделно. Вклучени некои клучни играчи се : oeо Намат, Дејв Кокурек и Дик Вуд. Овој комплетен комплет за фудбал на Топпс од 1966 година содржи 132 картички, во просек на одлична/состојба на нане 6. 100% гаранција за задоволство за сите набавки. За прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не. Прикажаните слики се вистинските скенирања на картичките што ќе ги примате. Картите вклучени во овој сет ќе се продаваат за ако се купат одделно. Вклучени некои клучни играчи се : oeо Намат, Дејв Кокурек и Дик Вуд. Овој комплетен комплет за фудбал на Топпс од 1966 година содржи 132 картички, во просек на одлична/состојба на нане 6. 100% гаранција за задоволство за сите набавки. За прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не. 1966 година Фудбал Комплетен сет (Фудбалски сет) екс/МТ. Ова е комплетен сет на фудбал на Топс од 1966 година, кој вклучува 132 картички. Фудбалските картички на Топпс од 1966 година измерат 2 "од 3" и личат на гроздобер ТВ сет во кабинет со зрнца од дрво. Овие темно кафеави граници, имаат тенденција да го покажат секој прекак, со што фудбалските картички Топс од 1966 година се многу посоодветни од картичките со стандардните бели граници. Клучната картичка за дебитант од овој сет на фудбалски картички Топпс од 1966 година е #75 Отис Тејлор. Фудбалските картички „Топпс“ од 1966 година се карактеризираат со играчи на АФЛ организирани од тим, а потоа азбучен. Додека хоризонталната ориентација на картичките Topps од 1966 година прави некои уникатни пози, сетот е одличен поглед на Олд АФЛ и сезоната 1966 година, која заврши со првиот Супербоул на фудбалот. Картите рангирани според Вредноста : 1966 Topps #15 Смешна листа за проверка на прстенот : PSA 7 - NM 1966 TOPPS #96 JOE NAMATH : PSA 6 - EX/MT 1966 TOPPS #132 Проверка на списокот #2 : PSA 6 - EX/MT 1966 TOPPS #61 Проверка на списокот Бр 5 - EX 1966 Topps #32 Cookie Gilchrist : 6 - EX/MT 1966 Topps #104 Fred Biletnikoff : 6 - EX/MT 1966 Topps #67 Len Dawson : 5 - EX 1966 Topps #64 Bobby Bell : 7 - NM Set breakdown by Одделение : Број на картички во сет 132 просечна оценка - пондерирана според вредност 6,20 - EX/MT Просечна оценка - Неволно тежина 5,80 - EX/MT GRADE PREAKTION 7 - NM 6 PSA 7 - NM 1 6 - EX/MT 89 PSA 6 - EX/EX/ MT 3 5 - EX 33 картички на деканот нуди 100% гаранција за задоволство од пари за сите набавки. Само контактирајте не во рок од десет дена од датумот на купување и ние ќе ви ги вратиме парите или, кога е можно, ќе ги замениме картичките. SN : FSET #5566177.

Избор на клиенти

Ac110v-240v Лабораториска Променлива Брзина Перисталтичка Пумпа 0-250ml/min, Лесно Заменете Ја Цевката Со 2 Метри Бесплатен Свеж
Вежба Америка D/ATS5/16 1MT HSS Taper Shank Drill Bit, 5/16 “ Свеж
Вежба Америка D/ATS5/16 1MT HSS Taper Shank Drill Bit, 5/16 “

Тип на производ : Битови за вежба Земја на потекло : Соединетите држави Димензија на пакетот на артикало�

DEN 1.00
Гери Шеард Пикси Худи Панк Худи Свеж
Гери Шеард Пикси Худи Панк Худи

100% памук Измијте одделно во ладна вода Шарена качулка со ширење на преклопување на секоја лента што му д

DEN 2.67
Вранглер Машки Спорт Западен Основни Два Џеб Краток Ракав Предвремена Кошула Свеж
Вранглер Машки Спорт Западен Основни Два Џеб Краток Ракав Предвремена Кошула

55% Памук, 45% Полиестер Увезени Предвремено затворање Машинско Перење МОДЕРНО ВКЛОПУВАЊЕ : Дизајнирана и�

DEN 0.33
Baseus Arc Tg Филм iPhone 7/8-Црна Свеж
Baseus Arc Tg Филм iPhone 7/8-Црна

Водечки Производител На Висококвалитетни Производи И Додатоци Сите Производи Се Дизајнирани Имајќи Го

DEN 3.00
9 инчен Автомобил Радио Фасција Панел За MAZDA RX-8 RX 8 RX8 SE 03-08 Стерео Рамка Темперамент Свеж
9 инчен Автомобил Радио Фасција Панел За MAZDA RX-8 RX 8 RX8 SE 03-08 Стерео Рамка Темперамент

Поставување : Контролна Табла Висококвалитетна Абс Пластика Одговара само за 9 или 10.1 инчен екран стере�

DEN 1.00
Изолација, 13 x 8 x 1/2 Свеж
Изолација, 13 x 8 x 1/2

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Користете оригинални делови за OEM за безбедн�

DEN 1.00
Семинол Нафта Копродукции. - Сертификат За Акции Свеж
Семинол Нафта Копродукции. - Сертификат За Акции

Сертификат За Интерес Сертификат за акции издаваат бизниси, обично компании Акциите се дел од постојан�

DEN 0.33
CircleCord 30 засилувач до 15 засилувач RV адаптер и 30 засилувач до 15 засилувач RV адаптер со конектор за заклучување Свеж
Галакси С22 ШЛД Заштитник На Екранот-Приватност Свеж
Галакси С22 ШЛД Заштитник На Екранот-Приватност

КОМПАТИБИЛНОСТОдговара На Samsung Galaxy S22 (стандардна големина, А не плус или Ултра) ЗАШТИТАЗаштитник На Екр�

DEN 2.33