Када за надувување на када за надувување на када за новороденчиња за новороденчиња да се преклопуваат со ливчиња за не -лизгање со пумпа за воздух со воздушна пумпа

Када за надувување на када за надувување на када за новороденчиња за новороденчиња да се преклопуваат со ливчиња за не -лизгање

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Безбедна када на детето има удобен приклучок за одвод на дното за лесно ослободување на вода. Дојдете со прицврстена кука за да висат суво и заштедете простор. Доаѓа со бесплатна пумпа за воздух : Ние нудиме бесплатна пумпа за воздух за оваа туристичка када. Оваа када за надувување на бебето е исто така многу погодно за употреба при патување и е едно од неопходните патувања за бебиња. Ве молиме слободно контактирајте со нас доколку имате какви било прашања. Безбедна када на детето има удобен приклучок за одвод на дното за лесно ослободување на вода. Дојдете со прицврстена кука за да висат суво и заштедете простор. Доаѓа со бесплатна пумпа за воздух : Ние нудиме бесплатна пумпа за воздух за оваа туристичка када. Оваа када за надувување на бебето е исто така многу погодно за употреба при патување и е едно од неопходните патувања за бебиња. Ве молиме слободно контактирајте со нас доколку имате какви било прашања. Надувајте ја кадата на мали деца, надувајте околу 80%-85%. После употребата, измијте ја оваа када за надувување на бебето и оставете ја да се исуши во добро проветрено подрачје. Избегнувајте остри предмети како што се копчиња, прстени, железни копчиња, итн. Од допирање и оштетување на површината на када за када на надувување. Ве молиме, не додавајте топла вода директно во када за када за надувување на бебето. Не е ограничено на место, бебето може да ужива во капење во затворено или на отворено. Оваа преносна када за надувување за бебиња за патување е лесна за склопување и заштеда на простор. Оваа када за дете за туш е совршена за семејна употреба или патување на отворено. Ова бебе со када е исто така совршен подарок за вашето малечко како роденден, Денот на децата или Божиќ.

Избор на клиенти

Лето Делукс Бебе Батер - Поддршка за бања за употреба во мијалник или када - вклучува 3 позиции за прицврстување Свеж