20pcs T10 921 922 912 194 RV внатрешни сијалички LED сијалици, супер светли LED сијалички за замена на осветлување 36-SMD 2835 6500K бело за 12V RV Camper Trailer MotorHome Boat Dome Car Marine Ceailing Light Light

20pcs T10 921 922 912 194 RV внатрешни сијалички LED сијалици, супер светли LED сијалички за замена на осветлување 36-SMD 2835

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

300% посветла од халогените】 пакет од 20 LED RV сијалици, напон : DC 12 V, LED тип : 36 PCS 2835 SMD чипови, лумени : 700 LM/светилки, струја : 100m A, Wattage : 1,5 W/сијалица за мала потрошувачка на енергија, боја, боја Температура : 6500 K ладно бело за дополнителна светла атмосфера, 300% посветла од оригиналните халогени светилки. 【Широка апликација】 T10/921/912 12 V LED -сијалиците на кампер може да се поврзат со DC напон, што се користи во скоро секоја апликација, вклучувајќи RV, CAMPER, CAR, MARINE, Motor Home, 5 -ти тркала за внатрешни светла на брод (Апликација за автомобил : Внатрешна светлина , светло на куполата на таванот, светло на мапата, светло на вратата, светла на опашката, светла за сопирачки, обратни светла, странични светла, светла за резервни копии, централни високи светла за стоп (3 -ти светла за сопирачките), итн. Ако има некој квалитет на квалитетот со нашите светилки за внатрешни сијалички LED 20 парчиња RV или не сте задоволни со вашата набавка во нашата продавница, ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе го решиме за вас за 24 часа.Квалитетот е животот и душата на нашиот бренд-xishwon. Fits : 921 912 T10 922 904 904 NA 906 906 NA 916 916 NA 917 920 158 160 161 161 B 168 168 A 168 NA 175 193 194 194 B 194 G 194 NA 194 R 2821 2825 2827 2886 X 3652 558 579 658 W5 WB etc. Помалку моќност, енергетска ефикасна, отпорна на топлина, еколошки, стабилни перформанси, долг животен век и стабилен излез последен 50,000+. 【MORE THAN 50,000 HOURS LIFESPAN】These LED RV replacement Сијалиците се изработени од целосен алуминиумски материјал за побрза дисипација на топлина. Ние се стремиме кон извонредност со нашите производи и нашата услуга за клиенти. Xishwon се посветени да ви обезбедат подобри производи и услуга по продажбата.

Избор на клиенти

2x h1 25-предводена конверзија 12V фарови/сијалички за замена на светло светло бело Свеж
2x h1 25-предводена конверзија 12V фарови/сијалички за замена на светло светло бело

Тип на сијалица : H1 Апликација : светла за светла / магла Температура на бојата : 6000k (бело) Lifetime : 10000 ~...

DEN 156.64
TGP 36mm-39mm Бело 3 LED SMD SMD 5050 Festoon регистарски таблички парчиња парчиња парчиња 2008-2011 компатибилен со генезата Свеж
TGP 36mm-39mm Бело 3 LED SMD SMD 5050 Festoon регистарски таблички парчиња парчиња парчиња 2008-2011 компатибилен со генезата

Содржина : 36мм 39мм 3 LED SMD 5050 бел пар ВАНО : За некои возила ќе бидат потребни само една ЛЕР по апликација з�

DEN 79.84
Luyed 194 168 LED светилки, 360 Lumens T10 W5W 2825 4014 24-SMD LED сијалички за внатрешни автомобили, користени за купола мапа Свеж
Luyed 194 168 LED светилки, 360 Lumens T10 W5W 2825 4014 24-SMD LED сијалички за внатрешни автомобили, користени за купола мапа

✔ 【Супер светла и ниска моќност】 (сет од 10 светилки, 6500 K, ксенон бело) 194 4014 24EX чипсети LED светилки, 360 лум�

DEN 2.33
CAMCO 54855 Сијалица за замена 3157-2 Пакет Свеж
CAMCO 54855 Сијалица за замена 3157-2 Пакет

Број на сијалица : 3157 Се продаде како пакет од два Сијалица за паркирање Наменето за брза и едноставна пр

DEN 126.72
Facon RV LED Dinette Light Wallид Sconce со заменлива сијалица, 12Volts DC A60 LED светилки, средна основа 12V DC E26, за RV, Свеж
Facon RV LED Dinette Light Wallид Sconce со заменлива сијалица, 12Volts DC A60 LED светилки, средна основа 12V DC E26, за RV,

1 × RV LED Dinette Light Wallид Sconce со заменлива сијалица (вклучена е сијалицата 1 x E26) 1 × заменлива A60 сијалица , 12 V DC

DEN 616.00
TGP T10 White 9 LED SMD регистарски таблички клинови светилки пар 1995-2009 компатибилен со Ford Mustang Свеж
TGP T10 White 9 LED SMD регистарски таблички клинови светилки пар 1995-2009 компатибилен со Ford Mustang

Содржина : T10 9 LED SMD White пар Боја : Бела Димензија : 29x11mm Забелешка : За некои возила ќе бидат потребни само е

DEN 71.84
TuningPros LED-42M-W9 Festoon 42mm LED светилки, 9 LED бели 2-PC сет Свеж
TuningPros LED-42M-W9 Festoon 42mm LED светилки, 9 LED бели 2-PC сет

Еден пар (сет од 2 парчиња) Festoon 42mm LED светилки; Боја : Бела 100% сосема ново долготрајно ЛЕР; Само за DC 12 волти

DEN 3.33
Yucclim T3 G4 12Volt LED сијалица Би-пинска база JC T3 халоген сијалица 20W еквивалентно за RV Camper Trailer MotorHome 5-то Свеж
Yucclim T3 G4 12Volt LED сијалица Би-пинска база JC T3 халоген сијалица 20W еквивалентно за RV Camper Trailer MotorHome 5-то

Време е да ги замените старите светилки и да ја видите разликата! ✔ Изградена постојана струја на струј�

DEN 2.67
Јалушка со инструменти Jahn Свеж
Јалушка со инструменти Jahn

Одржува постојана електрична струја на сијалицата за извонредна сјајност Способни да издржат долги оп�

DEN 1.00
LED LED LED 2 пакет RV LED светилки 300LM Cool White 6500K 1156 1141 1003 1073 BA15S 18 SMD LED-сијалички за замена за RV затворени Свеж
LED LED LED 2 пакет RV LED светилки 300LM Cool White 6500K 1156 1141 1003 1073 BA15S 18 SMD LED-сијалички за замена за RV затворени

LED LED LED 2 пакет 1030 V 300 Lumen Cool White 6500 K Super Bright LEDсијаличка со највисок квалитет LED, сијалица за замена, 1156, 1141, 100

DEN 127.84