2paries повеќефункционални алатки со магнетски преносни, кинески јазол дизајн за отвор за шишиња, држач за мобилен телефон, магнет со фрижидер

2paries повеќефункционални алатки со магнетски преносни, кинески јазол дизајн за отвор за шишиња, држач за мобилен телефон,

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

Алуминиумска легура. Димензија : Должината на мултифункционалните алатки е 2,6инх, ширината е 1,6инх, а висината е 0,3инх. Ова мултитул доаѓа во три бои : сребрена, златна и бакарна. Мултифункционално : Мултитул може да се користи не само како украс, туку и како држач за мобилен телефон и отвор за шише. Можете исто така да го залепите на фрижидерот, како магнети на фрижидер. Магнетско шише и може да се отвори за фрижидер, отворач за клучеви од не'рѓосувачки челик со капач на капа, држете се до фрижидер за лесно складирање. Дизајн : Усвојување на ретро кинески дизајн на јазол, држачот на мобилниот телефон е мултифункционален, магнетски и преносен. Леснотија за употреба : Со дизајнирање на висина за дупки, кинескиот јазол таблет телефон за монтирање за биро е лесен за носење и може да се обеси на клуч, ранец, итн. И, тој е универзален за мобилен телефон и таблет. Материјал : Стенд за монтирање на телефон е изработен од висококвалитетен алуминиумски легура, тој е здрав и отпорен на абење. Димензија : Должината на мултифункционалните алатки е 2,6инх, ширината е 1,6инх, а висината е 0,3инх. Ова мултитул доаѓа во три бои : сребрена, златна и бакарна. Мултифункционални : Мултифункционалните алатки можат да се користат не само како украс, туку и како држач за мобилни телефони и отвор за шише. Можете исто така да го залепите на фрижидерот, како магнети на фрижидер. Дизајн : Усвојување на ретро кинески дизајн на јазол, држачот на мобилниот телефон е мултифункционален, магнетски и преносен. Леснотија за употреба : Со дизајнирање на висина за дупки, кинескиот јазол таблет телефон за монтирање за биро е лесен за носење и може да се обеси на клуч, ранец, итн. И, тој е универзален за мобилен телефон и таблет. Материјал : Стенд за монтирање на телефон е изработен од висококвалитетен алуминиумски легура, тој е здрав и отпорен на абење.

Избор на клиенти

Страна од страната, обвивка Харли Свеж
Страна од страната, обвивка Харли

Направени од највисок квалитет на материјали Изграден за перформанси и издржливост Направени во Соеди�

DEN 2.33
Систем за собирање на бричење Unika Qbit UX QHX25.0x400 Свеж
Систем за собирање на бричење Unika Qbit UX QHX25.0x400

Дијаметар на сечилото : 1,0 инчи (25,0 мм) Ефективна должина : 8,3 инчи (210 мм) Вкупна должина : 15,7 инчи (400 мм)...

DEN 2.33
Azeeda „Јас го сакам Мјанмар“ Компактна DIY мулти -алатка Свеж
Azeeda „Јас го сакам Мјанмар“ Компактна DIY мулти -алатка

Триаголен компактен 3во1 мулти алатка Одличен подарок за loversубителите на DIY Вклучува мерка на лента од 1 �

DEN 159.84
Колезо 1pcmini Micro Stepper Motor Malce 8x9.2mm 2-фазен 4-жичен степер мотор со бакарна опрема Свеж
Колезо 1pcmini Micro Stepper Motor Malce 8x9.2mm 2-фазен 4-жичен степер мотор со бакарна опрема

100% сосема нов и висок квалитет Безбедни и неопходни алатки за домашна градина Погодно за градинарство, �

DEN 1.33
Смешно 100 дена поблиску до летната пауза кошула, здраво летен пауза среќен подарок за кошула за наставници Свеж
Смешно 100 дена поблиску до летната пауза кошула, здраво летен пауза среќен подарок за кошула за наставници

Не впивајте долго време (не повеќе од 15 мин) Совети за нега 1 Топла белешка : Ве молиме, дозволете да има р�

DEN 367.84
Оригиналната алатка за преживување на кредитни картички - 11 основни алатки во 1 - комунален клуч мултитул Свеж
Оригиналната алатка за преживување на кредитни картички - 11 основни алатки во 1 - комунален клуч мултитул

11 Погодни функции во една алатка со големина на џеб Може да се отвори отворач за капаче, клучот од 4 позиц

DEN 228.64
Jet 453317 17-1/2-тон капацитет Тешки индустриски шише Свеж
Jet 453317 17-1/2-тон капацитет Тешки индустриски шише

Стабилна платформа : Тешката база е електрично заварена Додадена безбедност : Во согласност со стандард

DEN 2.67
Ниво на вода, владетел волумен, за котел, стакло, бакар, за комерцијални Свеж
Ниво на вода, владетел волумен, за котел, стакло, бакар, за комерцијални

Пакетот вклучува : 1 индикатор на ниво Обично се користи со комерцијални грејачи на вода / котли / диспен

DEN 1.33
Додатоци за кампување Мултитулни подароци за мажи - 12 во 1 Божиќно порибување за порибници Хамер мулти алатка за роденденски Свеж Попустот