Алатки за педикир на Beaupterty склопување на седиштето педикир за одмор педикир стол

Алатки за педикир на Beaupterty склопување на седиштето педикир за одмор педикир стол

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Под перница за биро : може ефикасно да го намали заморот на нозете. Педал за бања : Лесен начин за ублажување на заморот на нозете за време на процесот на аплицирање на уметноста на ноктите. Помош за нозе за бричење на туш : Погодно е за убавина на уметност за нокти, салон за нокти, обука за нокти, лична употреба на домови. Чаир за педикир : Дизајн на стабилна структура, не е лесно да се поништи. Застојот за одмор на нозете : Погоден е за употреба во и домот. Под перница за биро : може ефикасно да го намали заморот на нозете. Педал за бања : Лесен начин за ублажување на заморот на нозете за време на процесот на аплицирање на уметноста на ноктите. Помош за нозе за бричење на туш : Погодно е за убавина на уметност за нокти, салон за нокти, обука за нокти, лична употреба на домови. Чаир за педикир : Дизајн на стабилна структура, не е лесно да се поништи. Застојот за одмор на нозете : Погоден е за употреба во и домот. Пакетот вклучува 1 x карактеристики на педалот - модерен и шик изглед, едноставен, убав и дарежлив. - Материјал : метална железна цевка и гума што не се лизга. - Дизајн на преклопување, лесен за складирање по употреба. - Може ефикасно да го намали заморот на нозете. - Висината на столицата е соодветна, за да се подобри чувството на задоволство од работата на маникир. - Големина : 25.00x13.50x28.00cm/ 9.82x5.31x11.00inch. - Слободно прилагодете го аголот на ноктите на стапалата. Опис на стоки произведен од врвни материјали и исклучителна занаетчиство, многу безбеден за човечкото тело и може да се користи долго време. Обезбедува удобност за третман на нокти и маникир, држејќи ги нозете додека прави долго време за нега на уметност на ноктите. Оваа модна полица за нокти е многу професионална за уметноста на ноктите или домашната употреба. Исто така совршен подарок за пријателите.

Избор на клиенти

Оддел 56 Божиќ во градските зафатени градски тротоари Свеж
Оддел 56 Божиќ во градските зафатени градски тротоари

Оригинален селски додаток : Од одделот 56 Божиќ во серијалот во градот село Прецизно стокмено : направено

DEN 2.00
Американски пикадо - 3 сетови Пенталон Xtra Силни црни стандардни летови на стрела Свеж
Американски пикадо - 3 сетови Пенталон Xtra Силни црни стандардни летови на стрела

3 комплети (9 летови) на Xtra силни 100 микрони летови Овие летови ќе траат подолго и ќе дадат подобра стабилн

DEN 118.24
Сурфање капа за шапки со ленти од брадата Сонце капи за сурфање, пловење, вода-спортови мажи и жени Свеж
Сурфање капа за шапки со ленти од брадата Сонце капи за сурфање, пловење, вода-спортови мажи и жени

100% најлон.进口 Затворање на затворање Тип : капа за сурфање со жица на брадата, прилагодлив дизајн одгова�

DEN 3.33
Подредување чинии - сет од 6 Свеж
Подредување чинии - сет од 6

Добро за сортирање активности и идентификација на бојата Направено во Тајван Димензии на пакетот : 10.0 L x

DEN 2.33
vvfelixl бебе качулка коала коала мечка апсорбирана бебешки крпи памук мека бања за новороденче, дете 30x30in цветни сиви Свеж
Wpyyi романтична зимска двојка скејт -часовник музичка кутија механизам домашен декорација за декорација за девојки Свеж
Hotешка макс 26299 4-1/2-инчен x 7/8-инчен Arbor Flap Disc, 80 решетки, сина цирконија Свеж
Hotешка макс 26299 4-1/2-инчен x 7/8-инчен Arbor Flap Disc, 80 решетки, сина цирконија

Цирконија Грит овозможува екстремно брзо отстранување на материјалот Дијаметар од 41 / 2инчи 80 дискови з�

DEN 152.00
Филтри за кафе од 3,5 инчи со бело диск Свеж
Филтри за кафе од 3,5 инчи со бело диск

Одговара на сите 26 чаши електрични и 1 чаша неелектрични производители на кафе Дизајниран да лежи рамно

DEN 1.33