AcketMate - AcketMate 019244 Unicard+ ISA адаптер - 19244 година

AcketMate - AcketMate 019244 Unicard+ ISA адаптер - 19244 година

DEN 1552.00

Свеж

Достапно.

Детали за адаптерот за ICC Acket Mate Unicard & ISA. 19244. Ве молиме, проверете дали вашиот оригинален број на дел одговара на ова точно, или проверете кај производителот за компатибилност. Клиентите се одговорни за компатибилност. Овој дел е загарантиран да биде целосно функционален, оригинален и автентичен. Детали за адаптерот за ICC Acket Mate Unicard & ISA. 19244. Acket Mate 019244 Unicard+ ISA адаптер.

Избор на клиенти

Cisco Systems 1 порта банкомат подобрена OC12/STM4 единечен режим Средно дострел Свеж
Cisco Systems 1 порта банкомат подобрена OC12/STM4 единечен режим Средно дострел

Димензија на пакетот на артикалот : 16.0 L x 16.0 W x 10.25h инчи Тежина на пакет на артикли 10,0 фунти Количина на п�

DEN 1.00
Сојузнички Телесин-ATI AT-2450ft Fiber + RJ-45 PCI Свеж
Сојузнички Телесин-ATI AT-2450ft Fiber + RJ-45 PCI

0 Ве молиме, осигурете се дека вашиот оригинален број на дел одговара на ова точно, или проверете кај про�

DEN 441.60
HPE Proliant DL360 G10 1U Rack Server - 1 x Intel Xeon Gold 6226R 2,90 GHz - 32 GB RAM RAM HDD SSD - сериски контролер на ATA Свеж
HPE Proliant DL360 G10 1U Rack Server - 1 x Intel Xeon Gold 6226R 2,90 GHz - 32 GB RAM RAM HDD SSD - сериски контролер на ATA

Број на поддржани процесори : 2 Инсталирани се број на процесори : 1 Производител на процесори : Intel...

DEN 0.33
Вертикален железнички комплет за сервер на Kendall Howard Linier Server, големина: 37U Свеж
Вертикален железнички комплет за сервер на Kendall Howard Linier Server, големина: 37U

Ширина на производот : 0,912 " Длабочина на производот : 2" Висина на производот : 64,75 " Боја : црна прашок обло�

DEN 1205.44
HP 583914-B21 Proliant DL380 G7 SFF CTO Свеж
HP 583914-B21 Proliant DL380 G7 SFF CTO

1x HP DL380 G7 SFF CTO Shassis Server со системска табла ДВЕ HP NC382 I Двојна порта мултифункционална адаптери на серверот G

DEN 2.33
ФАРИЈА ЕУРО БЕЛ 4 тахометар - 4000 вртежи во минута Електроника на потрошувачи Свеж
ФАРИЈА ЕУРО БЕЛ 4 тахометар - 4000 вртежи во минута Електроника на потрошувачи

ФАРИЈА ЕУРО БЕЛ 4 Тахометар 4.000 вртежи во минута (дизел Механичко полетување и VAR Ratio ALT) 0...

DEN 1727.68
HP Proliant ML110 G7 Tower Server, Intel Xeon Quad Core 3.1GHz, 16 GB, 1.2TB SAS Свеж
HP Proliant ML110 G7 Tower Server, Intel Xeon Quad Core 3.1GHz, 16 GB, 1.2TB SAS

Сертифициран реновиран производ е тестиран и сертифициран за работа и изгледа како нов, со минимални ил

DEN 3359.84
Dell EMC PowerEdge R640 8 Bay SFF 1U Server, 2x Intel Xeon Gold 6130 2.1GHz 16C CPU, 1TB DDR4, H740P, 8x 1.92TB 12G SAS SSD, Свеж
Dell EMC PowerEdge R640 8 Bay SFF 1U Server, 2x Intel Xeon Gold 6130 2.1GHz 16C CPU, 1TB DDR4, H740P, 8x 1.92TB 12G SAS SSD,

Dell EMC Power Edge R640 8 Bay SFF 1 U Rack Mount Server 2x злато 6130 1 TB DDR4 RDIMM ECC регистрирана меморија (16 x 64 GB) 8x Dell 1,92 TB SAS 12 Gbps 2,5 цвр�

DEN 2799.84
SparePart: HP PCIE H241 Адаптер за автобуси домаќини, 726911-B21 Свеж Попустот
SparePart: HP PCIE H241 Адаптер за автобуси домаќини, 726911-B21

Дали ви треба економичен контролер кој обезбедува брз пристап до податоците на директните приврзани ил

DEN 5392.48
32 GB меморија за Dell PowerEdge R730XD DDR4 PC4-2400 RDIMM Свеж
32 GB меморија за Dell PowerEdge R730XD DDR4 PC4-2400 RDIMM

Капацитет : 32 GB Брзина : DDR4 PC419200 2400 MHz Фактор на форма : 288 пин Бесплатно халоген; Рос; Гаранција : Доживотно.

DEN 1.00
Supermicro SuperServer 1026GT-Trf Barebone System-1U Rack-Mountable-Intel 5520 Chipset-Socket B LGA-1366-2 X процесор SYS-1026GT-TRF Свеж
Supermicro SuperServer 1026GT-Trf Barebone System-1U Rack-Mountable-Intel 5520 Chipset-Socket B LGA-1366-2 X процесор SYS-1026GT-TRF

Тежина на пакет : 49,2 фунти Тип на систем на RAM меморија : DDR3_SDRAM Капацитет за складирање на меморија : 96.0...

DEN 3679.84
Dell PowerEdge T640 18B LFF 2x Silver 4108 8C 1.8GHz 64 GB RAM 18X 800 GB SSD H730p Свеж
Dell PowerEdge T640 18B LFF 2x Silver 4108 8C 1.8GHz 64 GB RAM 18X 800 GB SSD H730p

2x 1,8 GHz Осум Core Silver 4108 CPU 64 GB на ECC DDR4 RAM меморија 18 x Dell 800gb 12 Gbps SAS 2.5 "SSD дискови H730 P 2 GB 12 GBPS RAID CONTROLLER 800 GB 12 Gbps SAS 2

DEN 3.00
Dell PowerEdge R630 10 Bay SFF 1U Server, 2x Intel Xeon E5-2690 V4 2.6GHz 14C CPU, 768GB DDR4 RDIMM, H730, 4x 7.68TB SSD, 4x Свеж
Dell PowerEdge R630 10 Bay SFF 1U Server, 2x Intel Xeon E5-2690 V4 2.6GHz 14C CPU, 768GB DDR4 RDIMM, H730, 4x 7.68TB SSD, 4x

Dell Power Edge R630 10 Bay SFF 1 U Rack Mount Server 2x E52690 V4 768 GB DDR4 RDIMM ECC регистрирана меморија (24 x 32 GB) 4x 7,68 TB SATA 6 GBPS 2,5 цврста сос

DEN 2.67
Делови-Квик 16 GB меморија за HP Proliant BL460C Gen9 DDR4 PC4-17000 2133 MHz RDIMM RAM меморија Свеж
Делови-Квик 16 GB меморија за HP Proliant BL460C Gen9 DDR4 PC4-17000 2133 MHz RDIMM RAM меморија

Капацитет : 16 GB Брзина : DDR4 PC417000 2133 MHz Фактор на форма : 288 пински ECC регистриран DIMM Бесплатно халоген; Рос; Г

DEN 2079.84
Dell PowerEdge R740 8 x 2.5 Hot Plug 2x Silver 4110 Осум Core 2.1GHz 64 GB RAM 2X 600 GB 15K H730 Свеж
Dell PowerEdge R740 8 x 2.5 Hot Plug 2x Silver 4110 Осум Core 2.1GHz 64 GB RAM 2X 600 GB 15K H730

2x 2.1 GHz Осум Core Silver 4110 процесори 64 GB на ECC DDR4 RAM меморија 2 x Dell 600 GB 15 K 12 Gbps 2,5 '' SAS дискови H730 1 GB 12 Gbps RAID CONTROLLER...

DEN 1.00
SNP0R45JC/32G A69944464 32GB за Dell PowerEdge R720 од Nemix Ram Свеж
SNP0R45JC/32G A69944464 32GB за Dell PowerEdge R720 од Nemix Ram

SNP0 R45 JC / 32 G A6994464 за Dell Power Edge R720 32 GB DDR3 L 1333 (PC3 10600) Регистрирана меморија на ECC Замени за живот...

DEN 1222.40
Enterprise Proliant DL360P G8 Server 2x E5-2620 12 CARES 32 GB RAM P420I 2X 300 GB дискови Свеж
Enterprise Proliant DL360P G8 Server 2x E5-2620 12 CARES 32 GB RAM P420I 2X 300 GB дискови

2x Intel Xeon E52620 2.00 GHz 6 јадро Регистриран 32 GB 2x16gb PC310600 R DDR3 HP P420 I на рација на одборот за HP G8 (512 MB) Интегриран ко

DEN 909.60
Dell PowerEdge R630 10 Bay SFF 1U Server, 2x Intel Xeon E5-2697 V4 2.3GHz 18C процесорот, 384 GB DDR4 RDIMM, H730P, 2x 1,92TB Свеж
Dell PowerEdge R630 10 Bay SFF 1U Server, 2x Intel Xeon E5-2697 V4 2.3GHz 18C процесорот, 384 GB DDR4 RDIMM, H730P, 2x 1,92TB

Dell Power Edge R630 10 Bay SFF 1 U Rack Mount Server 2x E52697 V4 384 GB DDR4 RDIMM ECC регистрирана меморија (12 x 32 GB) 2x 1,92 TB SAS 12 Gbps 2,5 цврста сос

DEN 798.40
HP Microserver Gen10 Plus Tower Server за бизнис, Xeon E-2224 3.4GHz, 64 GB RAM меморија, 16TB складирање, RAID, Windows Server Свеж
HP Microserver Gen10 Plus Tower Server за бизнис, Xeon E-2224 3.4GHz, 64 GB RAM меморија, 16TB складирање, RAID, Windows Server

HP Micro Server Gen10 PlTower Server за бизнис со Windows Server 2019 Оперативен систем за мали бизниси и далечински канцеларии!..

DEN 2.67
Netgear ReadyNAS 3220 48TB-Intel Dual-Core I3-3220 3.30GHz-4GB RAM-2U Rack-Mountable [PN: RN322124E-100NES] Свеж
Netgear ReadyNAS 3220 48TB-Intel Dual-Core I3-3220 3.30GHz-4GB RAM-2U Rack-Mountable [PN: RN322124E-100NES]

Netgear Ready NAS 3220 48 TB (12 x 4 TB) Intel Dual Core I33220 (2 Core) 3.30 Ghz 4 GB RAM меморија RAID поддржан 0, 1, 5, 6, 10, 5+Hot Spare 2 x Total Slot (S вкупн

DEN 2799.84
Supermicro Barebone 6018R-MT 1U SuperServer со целосна гаранција на производителот Свеж
Supermicro Barebone 6018R-MT 1U SuperServer со целосна гаранција на производителот

1 Двојна штекер R3 (LGA 2011) го поддржува семејството Intel Xeon процесор E52600 V3; QPI до 9,6 GT / s 2 до 512 GB ECC DDR4, до 2133 MHz; 8x

DEN 3.33
Сино море 6011200 М -серија БАТЕРИЈА ДУАЛНА КАРТИК ПЛУС - Електроника на црна потрошувачка Свеж
Сино море 6011200 М -серија БАТЕРИЈА ДУАЛНА КАРТИК ПЛУС - Електроника на црна потрошувачка

Сино море 6011200 М серија БАТЕРИЈА ДВЕЛНА КАРТИК ПЛУС Црно Системи со сино море 6011200 Сино море 6011200 М сериј�

DEN 0.33
株式 会社 Glow iPhone 11 Pro Halloween Оригинален случај C со калено стакло и пенкало за стилот 358-6-03 Свеж
株式 会社 Glow iPhone 11 Pro Halloween Оригинален случај C со калено стакло и пенкало за стилот 358-6-03

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Материјал : компјутер Компатибилни модели : i Phone 11

DEN 2.33
Digi - Acceleport USB 4 Port Retail - 50000982-01 Свеж
Digi - Acceleport USB 4 Port Retail - 50000982-01

Ве молиме, проверете дали вашиот оригинален број на дел одговара на ова точно, или проверете кај произво

DEN 291.20
HP Z640 Tower Server - 2x Intel Xeon E5-2650 V3 2.3GHz 10 Core - 32GB DDR4 RAM меморија - LSI 9217 4I4E SAS SATA RAID картичка Свеж
HP Z640 Tower Server - 2x Intel Xeon E5-2650 V3 2.3GHz 10 Core - 32GB DDR4 RAM меморија - LSI 9217 4I4E SAS SATA RAID картичка

HP Z640 Tower Server 2x Intel Xeon E52650 V3 2.3 GHz 10 јадро 32 GB DDR4 RAM меморија LSI 9217 4 I4 E SAS SATA RAID картичка 240 GB SSD SATA NEW...

DEN 15759.84
TechMikeny Server 2.30Ghz 24-јадрен 128 GB 8x нови 1TB SSD шини PowerEdge R630 Свеж
TechMikeny Server 2.30Ghz 24-јадрен 128 GB 8x нови 1TB SSD шини PowerEdge R630

Вклучува комерцијално пакување и бокс како што е прикажано на слики Процес на тестирање и реновирање за

DEN 2687.84
Сервер за безбедна конзола Lantronix 4port Свеж
Сервер за безбедна конзола Lantronix 4port

Серверот Lantronix Active Linx SCS400 Конзола4 x dsub (db9) сериски LAN, 1 x rj45 10 / 100basetx 100 Mbps, 230kbps сервер за конзоли Серверот La

DEN 1419.20
Сино море 7649 мини додаток-батерија комплет-Електроника за потрошувачи со пакување во кутија Свеж
Сино море 7649 мини додаток-батерија комплет-Електроника за потрошувачи со пакување во кутија

Сино море 7649 мини додатокбатерија комплетпакување во кутија Системи со сино море 7649003 7649 Мини комплет з�

DEN 1878.40