Аексит Топлинска Смалувачка Електрична опрема Цевка 0,8 мм Внатрешна Диа Сина Жица Завиткајте Кабелски Ракав Долг 2 Метри

Аексит Топлинска Смалувачка Електрична опрема Цевка 0,8 мм Внатрешна Диа Сина Жица Завиткајте Кабелски Ракав Долг 2 Метри

DEN 95.68

Свеж

Достапно.

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Полиолефин. Нето Тежина : 2г; Содржина На Пакетот : 1 х Топлинска Смалувачка Цевка. Внатрешен Дијаметар : 0,8 мм / 0,03"; Сооднос На Намалување : 2 : 1. Должина ( прибл.) : 2М / 6,6 стапки; Главна Боја : Сина. Ниво На Отпорност на пламен : V- - - W-1; Температура На Смалување : 125 C. Ниската температура на смалување ја подобрува ефикасноста на производството.Многу тенки ѕидни цевки добра заштита за компоненти чувствителни на температура.Брз, безбеден, сигурен начин за завиткување на жици.Ниво На Отпорност На Пламен : V- - - W-1.Погоден за различна електрична изолација и поврзување на кабли и конектори и широко применет за поврзување или ракување со крај, електрична жица, изолација и ремен на електрична жица, отпорен на корозија на метални прачки или цевки и заштита на антената.

Избор на клиенти

Комплети за облека со големина на Roshd Women's Slus Свеж
Комплети за облека со големина на Roshd Women's Slus

Супер мек, пријатно и удобно за носење Повод : Обичен дневен ден, дома, канцеларија, работа, шопинг, уличн�

DEN 1257.60
Sport-Tek Many Taln 1/4-Zip Sweatshirt Свеж
Sport-Tek Many Taln 1/4-Zip Sweatshirt

65% памук / 35% поли Затворање на патент Врати на Твил 2x2 ребра плете манжетни и лента за половината...

DEN 3.00
Куче Лижат Мат Со Вшмукување Чаши-Совршен За Капење, Чешлање, И Обука-Бихејвиорална Помош За Немирни Кучиња Свеж
Куче Лижат Мат Со Вшмукување Чаши-Совршен За Капење, Чешлање, И Обука-Бихејвиорална Помош За Немирни Кучиња

Оваа подлога за лижење кучиња е совршена за немирни кучиња Оваа ставка е идеална за чешлање, капење, обу�

DEN 2.33
Симон Харли Симон Лунарна паста, татнеж портокал Свеж
Симон Харли Симон Лунарна паста, татнеж портокал

Симон Харли Креирај Земја на потекло : САД Модел : HUA80497 Боја : рикање портокал Симон Харли Креирај...

DEN 0.33
Костим за капење на женски породилно костим за пливање со BBRA PAD и без прикривање на челичен градник за капење Свеж
Костим за капење на женски породилно костим за пливање со BBRA PAD и без прикривање на челичен градник за капење

83 "" ★ Хип : 111116cm / 43 Погодно за повеќето прилики, како што се плажа, приморска, базен, топла пролет, летна з�

DEN 0.67
МКС Женски На Машки Телекомуникациски Кабел Собранието во 25 Пар, 25 СТАПКИ Свеж
МКС Женски На Машки Телекомуникациски Кабел Собранието во 25 Пар, 25 СТАПКИ

Дизајниран за употреба со апликации за глас и ниски податоци со блокови за удирање, панели за лепенки и �

DEN 796.80
Феи функционална манжетна тежина во собата Свеж
Феи функционална манжетна тежина во собата

Продавачот обично го испраќа овој производ во рок од 12 работни дена.?Во согласност со нивната политика н

DEN 630.40