СУПВОКС 5 ПАРЧИЊА Пластични Шишиња За Капење Што Може Да Се Исцедат Шишиња Со Празни Шишиња Со Капки Есенцијално Масло Стискање Шише Контејнери За Полнење со Капач?

СУПВОКС 5 ПАРЧИЊА Пластични Шишиња За Капење Што Може Да Се Исцедат Шишиња Со Празни Шишиња Со Капки Есенцијално Масло Стискање

DEN 175.84

Свеж

Достапно.

Одлично за растворувачи, лесни масла, боја, суштина, електронски цигари, капки за очи, солен раствор итн. Капа : капа Отпорна На Деца, како што покажува сликата. Може да се користи за издавање и складирање на повеќето течности. Капалка може да биде добро контролирана течност капе. Одлично за растворувачи, лесни масла, боја, суштина, електронски цигари, капки за очи, солен раствор итн. Капа : капа Отпорна На Деца, како што покажува сликата. Може да се користи за издавање и складирање на повеќето течности. Капалка може да биде добро контролирана течност капе. Описова се дизајн од 5 парчиња, кој се состои од шишето, млазница за прицврстување и капаче за завртки. Тие можат да се користат за издавање и складирање на повеќето течности. Одлично за растворувачи, лесни масла, боја, суштина, електронски цигари, капки за очи, солен раствор итн. Тие лесно можат да се стерилизираат. Капалката може да биде добро контролирана течност што капе.Карактеристики-Боја : како што е прикажано.- Материјал : Пластика.- Големина : околу 6 х 2,2 х 3см / 2,4 х 0,9 х 1,2 инчи(Л х ш х).- Капацитет : 10мл.Пакет, Вклучувајќи 5 х Пластични Шишиња За Капење Што Може Да се Исцедат.

Избор на клиенти

1 МЛ ЗЕЛЕНО Засенчено Стакло Бостонско Тркалезно Шише Стаклена Пипета со/бела гумена сијалица-Пакување од 1 Свеж
Премиум Ампули 4озпетбрб12-ЗТ 4 Мл Стакло Бостон Тркалезно Шише Со Пумпа Свеж
Премиум Ампули 4озпетбрб12-ЗТ 4 Мл Стакло Бостон Тркалезно Шише Со Пумпа

Стаклените шишиња се одлични за шампони, лосиони, есенцијални масла и други козметички намени Земја на �

DEN 2.67
Капка стоп 4оз Килибарни Стаклени Капалки Шишиња Со Заострени Стаклени Капки-Пакување од 6 Свеж
Капка стоп 4оз Килибарни Стаклени Капалки Шишиња Со Заострени Стаклени Капки-Пакување од 6

Заштитете ги вашите етерични масла со Шишиња За Капење Во украсни килибарни или кобалтни сини бои...

DEN 207.84
X-DREE 5Pcs 20ml Капка Пластично Шише Капка Течност За Очи Исцедлива Празна Црвена Капа(5Pcs 20ml contagocce bottiglia di plastica Свеж
X-DREE 5Pcs 20ml Капка Пластично Шише Капка Течност За Очи Исцедлива Празна Црвена Капа(5Pcs 20ml contagocce bottiglia di plastica

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика Нето Тежина : 36гр; Содржина На Пакетот : 5 парчиња шишињ�

DEN 192.00
ГБО GLASSBOTTLEOUTLET.COM 2 мл. Килибар Бостон Круг Со Црно Стакло Капалка Свеж
ГБО GLASSBOTTLEOUTLET.COM 2 мл. Килибар Бостон Круг Со Црно Стакло Капалка

(80 пакет) 2 унца килибар бостон тркалезни стаклени шишиња со капки од црно стакло Килибарното стакло обе�

DEN 799.84
ГЕНИГВ 10 парчиња Златно Капаче Сино Стаклено Шише Скала Капалка Пипета Течен Серум / Суштина Основни Свеж
ГЕНИГВ 10 парчиња Златно Капаче Сино Стаклено Шише Скала Капалка Пипета Течен Серум / Суштина Основни

Материјал За Шише : Стакло Боја На Телото На Шишето : Јасно Може да се користи за складирање на мешавини о

DEN 0.33
1 Мл Сино Засенчено Стакло Бостонско Тркалезно Шише Со Бел Спреј Топ-Пакување од 1 Свеж
1 Мл Сино Засенчено Стакло Бостонско Тркалезно Шише Со Бел Спреј Топ-Пакување од 1

Совршен за складирање на етерични масла и течности Бел спреј со пластична пипета вклучена во секое шише

DEN 2.00