Г. Е. Т. ОП-120-Измешајте Меламин Овална Чинија За Сервирање / Чинија За Вечера, 12 х 9, Избрани

Г. Е. Т. ОП-120-Измешајте Меламин Овална Чинија За Сервирање / Чинија За Вечера, 12 х 9, Избрани

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

СТИЛ : Донесете го духот На Марди Грас на вашата трпеза секој ден со колекцијата Дијамант Марди Грас. Достапно како комплетна колекција, можете да изградите совршена маса за секоја пригода. ОТПОРЕН НА КРШЕЊЕ : Нуди изглед и чувство на порцелан без загриженост за тежината или кревкоста, совршен за јадење во затворени простории или на отворено. МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ-БЕЗБЕДНО : Лесна нега и одржување направете чистење по големи или мали забави ветре. Земја на потекло : Тајланд. СТИЛ : Донесете го духот На Марди Грас на вашата трпеза секој ден со колекцијата Дијамант Марди Грас. Достапно како комплетна колекција, можете да изградите совршена маса за секоја пригода. ОТПОРЕН НА КРШЕЊЕ : Нуди изглед и чувство на порцелан без загриженост за тежината или кревкоста, совршен за јадење во затворени простории или на отворено. МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ-БЕЗБЕДНО : Лесна нега и одржување направете чистење по големи или мали забави ветре. Земја на потекло : Тајланд. Донесете го духот На Марди Грас на вашата трпеза секој ден со колекцијата Дијамант Марди Грас. Достапно како комплетна колекција, можете да изградите совршена маса за секоја пригода.

Избор на клиенти

ЈДРД 1 Лб. Послужавник за храна 100 кт Свеж
ЈДРД 1 Лб. Послужавник за храна 100 кт

Одлично за училишни ручеци, домови, ресторани, излети, фестивали Одлично за начос, помфрит, пуканки, вирш

DEN 0.67
Кал Пита Вгнездени Камени Плочи, мали 12 1/2 диа | големи 14 диа, Бела Свеж
Кал Пита Вгнездени Камени Плочи, мали 12 1/2 диа | големи 14 диа, Бела

Оваа едноставна чинија за сервирање вгнездена каменина е забавно суштинско значење Комплетот доаѓа со

DEN 912.00
Г. Е. Т. ОП-1580-Ау Тешка Пластична Чинија За Сервирање Овален Меламин, 15 х 8, Американска Бела Боја Свеж
Г. Е. Т. ОП-1580-Ау Тешка Пластична Чинија За Сервирање Овален Меламин, 15 х 8, Американска Бела Боја

СТИЛ : Софистицираните форми во апетитни бои помагаат да се надополни секое мени ОТПОРЕН НА КРШЕЊЕ : Нуд�

DEN 783.84
Пампа Беј Салерно Среден Послужавник Свеж
Пампа Беј Салерно Среден Послужавник

НЕ МИ СЕ ВЕРУВА ДЕКА НЕ Е МЕТАЛ! ТОА Е ПОРЦЕЛАН Високо Отпуштен Порцелански Сервер Безбедна Машина За Ми�

DEN 2.00
Креативни Конвертирање Игра Време Овални Плочи, 10 х 12, Мулти-боја Свеж
Креативни Конвертирање Игра Време Овални Плочи, 10 х 12, Мулти-боја

8 игра време овални плочи Плочите за еднократна употреба се со димензии 10 "х 12" Хартиени плочи Изработени

DEN 0.67
Искра И Баш Розова Еднократна Употреба Партија Служат Коцки Со Фестониран Злато Фолија Работ Свеж
Искра И Баш Розова Еднократна Употреба Партија Служат Коцки Со Фестониран Злато Фолија Работ

Пепелници за сервирање забави : Користете ги овие елегантни тацни за сервирање хартија за послужување г

DEN 1.00
Каменина Ле Креусет 15-инчен Овален Послужавник, Кобалт Свеж
Каменина Ле Креусет 15-инчен Овален Послужавник, Кобалт

Овална чинија изработена од каменина на високо ниво и обложена со тврд емајл Практично непорозни; се сп�

DEN 0.33