Terweavg 5-Le Персонал Сина Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Машинка

Terweavg 5-Le Персонал Сина Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Машинка

DEN 984.00

Свеж

Достапно.

Материјал : овие врвни Машинки за Нокти се изработени од звучни метални прецизни сечила и рачка против лизгање, кои се силни.;- Цврст нерѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање, Лесна за чистење. Можете лесно да најдете различни производи со посебен дизајн на слики Во Dyythinker. Материјал : овие врвни Машинки за Нокти се изработени од звучни метални прецизни сечила и рачка против лизгање, кои се силни. Освен готови производи, можете да ги прилагодите и производите со вашите врвни идеи Во Dyythinker. Исто така, се одликува со функција за отворено шише и се прицврстува со синџир на клучеви за лесно извршување и земање.Количина на пакет : 1 x клиперски за Нокти клучни зборови : Ножици За Нокти,Музика,Приврзок За Клучеви,5-ле Персонал,Отворач за Шишиња,Ноти,стил На Автомобил,Клуч За Високи Тонови,Прстен За Клучеви,Сина,држач за Клучеви,Подароков мултифункционален ноктач не само што е совршена алатка за нокти за себе, туку и сладок подарок за вашите семејства и пријатели за да имате одлично искуство за сечење нокти.;- Сечилата се обликувани и со големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, керамички чаши и садови , украси на ѕидови, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти.;- Одличен подарок за вашите семејства и пријатели за да имате одлично искуство со сечење нокти.Диитинкер сака да ги донесе идеите на сите во реалност.;- Сечилата се обликувани и со големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи).Материјал : овие врвни Машинки за Нокти се изработени од звучни метални прецизни сечила и рачка против лизгање, кои се силни. Ако дојдете до интересни идеи, можете слободно да не контактирате и да го започнете вашиот дизајн. Карактеристика : - Мултифункционална машинка за нокти : сечење нокти, отворање шишиња, пристапен синџир на клучеви.- Цврст нерѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање, Лесен за чистење.- Одличен подарок за вашите семејства и пријатели за да имате одлично искуство со сечење нокти. Карактеристика : - Мултифункционална машинка за нокти : сечење нокти, отворање шишиња, пристапен синџир на клучеви.

Избор на клиенти

Енергичен 5-ле Персонал Сина Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Машинка Свеж
Енергичен 5-ле Персонал Сина Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Машинка

Одличен подарок за вашите семејства и пријатели за да имате одлично искуство со сечење нокти.Големина :

DEN 415.84
ДДП сет од 12 ножици на мајо 12 криви не'рѓосувачки челик Свеж
ДДП сет од 12 ножици на мајо 12 криви не'рѓосувачки челик

Сет од 12 ножици на мајо 12 "криви не'рѓосувачки челик Направено во не'рѓосувачки челик Одличен квалитет...

DEN 1295.84
Океанска вода морска птици наука природа слика нокти прстен прстен клуч за шишиња со шишиња клипер Свеж
Океанска вода морска птици наука природа слика нокти прстен прстен клуч за шишиња со шишиња клипер

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти Каракт�

DEN 415.84
2 КОМПЈУТЕР СЕЧЕ Бренд Про Коса Сечење &засилувач; Чистење германски Челик ножици [2107-2103] Свеж
2 КОМПЈУТЕР СЕЧЕ Бренд Про Коса Сечење &засилувач; Чистење германски Челик ножици [2107-2103]

МОДЕЛ # ИСЕЧЕТЕ 2103 = 6,5" Ножици ЗА Сечење Коса ГЕРМАНСКИ НЕРЃОСУВАЧКИ челик МОДЕЛ # ИСЕЧЕТЕ 2107 = 6.25" Ножици �

DEN 927.20
Специјално ракописи Англиски име Johnон Nipper Nipper Ring Key Clain Clain Clipper Clipper Свеж
Специјално ракописи Англиски име Johnон Nipper Nipper Ring Key Clain Clain Clipper Clipper

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти...

DEN 415.84
Зенпорт QZ142 Тример Смолкнување, Црна, 1 Свеж
Зенпорт QZ142 Тример Смолкнување, Црна, 1

Ултра остриот хромиран јаглероден челик прави брза работа на копита од овци и кози и лесно цветно кастр�

DEN 2.00
Ретро ножици од легура од не'рѓосувачки челик/цинк, змеј и феникс Свеж
Ретро ножици од легура од не'рѓосувачки челик/цинк, змеј и феникс

Модел : прилагодени ножици Материјал : Легура од не'рѓосувачки челик / цинк Користете : За домашна канцел�

DEN 1462.40
Фотографија со езерски брод Арт Деко Подарок моден нокти клиперс Остриот нокти од не'рѓосувачки челик Свеж
Фотографија со езерски брод Арт Деко Подарок моден нокти клиперс Остриот нокти од не'рѓосувачки челик

Големина : 3,7 см x 5,8 см (1,5 инчи x 2,3 инчи) Класификација : клипери за нокти, секач, ножици Функција : Мултифун

DEN 2.00
Одонтомед2011 5х Универзална Заоблена Свиткана Рачка Ножици 6 Вез Кројач ОДМ Свеж
Одонтомед2011 5х Универзална Заоблена Свиткана Рачка Ножици 6 Вез Кројач ОДМ

5 Парчиња Универзална Закривена Свиткана Рачка Ножици 6" Вез Кројач ИЗРАБОТЕНИ ОД КВАЛИТЕТЕН НЕРЃОСУВАЧ

DEN 591.84
Скотски 1441b 12 см деца ножици тап совет Свеж
Скотски 1441b 12 см деца ножици тап совет

Ножици дизајнирани за деца со безбедни сечила од не'рѓосувачки челик Ергономски рачки во светли бои...

DEN 1.67