Пиедестал за Торта Со Стаклена Купола Со Лист Акантус Украсена Кафеава Метална Основа и Крем Керамичка Плоча

Пиедестал за Торта Со Стаклена Купола Со Лист Акантус Украсена Кафеава Метална Основа и Крем Керамичка Плоча

DEN 2691.84

Свеж

Достапно.

Тешката стаклена купола безбедно се поставува на керамичка плоча за да помогне во запечатувањето на десертната свежина. Користете како украсен и уникатен централен дел со користење на светла, зеленило и цвеќиња или сцена со снежен глобус со село и фигури. Керамичката чинија за сервирање има дијаметар од 14,5 инчи за да собере многу големини торта, пита или десерт. Стаклената купола и металниот држач се перат рачно со благ сапун за садови и се сушат со крпа. Дизајнот на листот акантус на основата и завршниот врв ќе одговараат на вашите други парчиња За Собирање ГГ или ќе додадат елеганција на вашата маса. Тешката стаклена купола безбедно се поставува на керамичка плоча за да помогне во запечатувањето на десертната свежина. Користете како украсен и уникатен централен дел со користење на светла, зеленило и цвеќиња или сцена со снежен глобус со село и фигури. Керамичката чинија за сервирање има дијаметар од 14,5 инчи за да собере многу големини торта, пита или десерт. Стаклената купола и металниот држач се перат рачно со благ сапун за садови и се сушат со крпа. Дизајнот на листот акантус на основата и завршниот врв ќе одговараат на вашите други парчиња За Собирање ГГ или ќе додадат елеганција на вашата маса. Колекцијата ГГ е добро позната по поставувањето на стандардот за автентична, убава и функционална забава. И секојдневна И елегантна, Колекцијата ГГ вклучува земање примероци од вкусни и уникатно индивидуални парчиња кои се карактеризираат со уметнички, рачно издлабени детали во неколку медиуми, како што се мермер, дрво од манго, бакар метал и керамичка каменина. Овие производи од висока класа прават безвременски подароци за венчавки и годишнини со парчиња што можат да се испреплетат за да создадат единствен "гг изглед" во вашиот дом.

Избор на клиенти

KLKCMS ЦВЕТ ФОРМА ТОРТА Леб Плоча Тркалезна Бела Десерт Плоча За Ктв Кујна, 33СМ 1пц Свеж
KLKCMS ЦВЕТ ФОРМА ТОРТА Леб Плоча Тркалезна Бела Десерт Плоча За Ктв Кујна, 33СМ 1пц

* [ПОДОБРЕТЕ ГО ВАШИОТ ДЕКОР] Совршен За вашиот дом, кујнски шалтер, дневна соба, канцелариски чај бар, ба�

DEN 0.33
Cabilock Minidsp Cloche Купола Керамички Торта Штанд Стакло Купола 1 Сет Едноставен Керамички Торта Послужавник Десерт Плоча Свеж
IOLMNG 4-слој Стојат Торта Плоча Керамички Овошје Плоча Лотос Лист Форма Десерт Јадење Свадба Закуска Послужавник Свеж
Ројал Алберт Стара Земја Рози 2-Ниво Торта Штанд Свеж
Ројал Алберт Стара Земја Рози 2-Ниво Торта Штанд

Стара Земја Рози 2ниво торта штанд Идеален за попладневна услуга за чај Изработена од фина коска кина и �

DEN 2.00
АБУФАН 3 парчиња Дисплеј За Крофни Држач За Дрвени Крофни Држач За Дрвен Десерт Свеж
АБУФАН 3 парчиња Дисплеј За Крофни Држач За Дрвени Крофни Држач За Дрвен Десерт

Совршена или свадба, вечера, собири, јубилејни забави, роденден, невестински туш или друга специјална за

DEN 2.33