Телефонски Клип Футрола Машки Кожен Ремен Клип Футрола За Торбичка Компатибилен Со iPhone 12 Pro Max, 11 Pro Max, Xs Max, 8 Plus, 7 Плус, 6 Плус, 6s Плус, Капак На Кутијата За Мобилни Теле?

Телефонски Клип Футрола Машки Кожен Ремен Клип Футрола За Торбичка Компатибилен Со iPhone 12 Pro Max, 11 Pro Max, Xs Max, 8

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

1.Компатибилен со повеќе модели на телефони. 2.Обезбедува сигурна заштита. 3.Магнетни или појас-клип прилог за дополнителна безбедност. 4.Сигурен и издржлив за долгорочна употреба. 5.Различни бои и стилови, така што одговара на вашиот стил. 1.Компатибилен со повеќе модели на телефони. 2.Обезбедува сигурна заштита. 3.Магнетни или појас-клип прилог за дополнителна безбедност. 4.Сигурен и издржлив за долгорочна употреба. 5.Различни бои и стилови, така што одговара на вашиот стил. 1.Држете го телефонот при рака со оваа футрола за телефони. Направена од издржливи материјали, оваа футрола нуди целосна заштита за вашиот телефон од гребнатини, капки и други оштетувања. Удобниот клип ви овозможува да го прикачите на ременот или чантата, што го олеснува пристапот до телефонот секогаш кога ви треба. Изберете од голем број стилски бои што одговараат на вашиот телефон и одржувајте го да изгледа како нов.1.Футрола за врвен кожен материјал,го држи телефонот на ременот и добро го штити телефонот.2.Магнетно Затворање; 3.Леснотијата на прицврстување со клипот на ременот4.Заштитете го телефонот од секојдневни испакнатини, гребнатини, траги и прашина.5.Погоден Компатибилен со работа, кампување, пешачење, качување, живеење на отворено, пешачење; може да се користи како торба за половината, торбичка за појас за комунални услуги, торба за пешачење на отворено или торбичка за патување.Големина од 6,7 инчикомпатибилен со i Phone 12 Pro Max,11 Pro Max,Xs Max, 8 Plus,7 Plus,6s Plus Compatible СО LG Stylo 4, V50 Thin Q 5 G,G8 X Thin Q,V40 Thinqcompатибилен Со Sony Xperia 10 II,5, L4,XA2 Plus, XZ3, 10компатибилен Со Samsung галакси С9+, С10+, а20,М31,М31 Премиер,М21с,Ф41,С20 Фе,С20 фе 5г,А51 5г,А30с,А51,А50,А31,А30,А50компатибилен Со Google - Pixel 3 xl,пиксел 3a Xl, Пиксел 4 xlcомпатибилен со моторола мото Г Про,г8 плус,Г Игла,г7 пауер,з4,Г8 Плејкомпатибилен Со Нокиа 2.3,3.2, 6.2,7 Плус,Х71компатибилен Со Asus ROG ТЕЛЕФОН Zs600kl,Zenfone MAX PRO (М1) Zb601kl/Zb602k,Макс про (М2) zb631kl,Asus ZENFONE max (м2) zb633klcompatible со blu j6,Bold N1,J6compatible Со Huawei Y6p,Уживајте Во Z 5g,Mate 20 lite,P30 Pro, NEXUS 6p,P30 Pro Ново Издание, НОВА 7 Pro 5g,Нова 7 5g,P40 pro+, P40 lite E, p40 Litecompatible Со Xiaomi redmi забелешка 8,Mi Забелешка 10,ми 9т ,Редми Забелешка 7.

Избор на клиенти

Тренингот Вертикална Футрола За Јамка Од Вештачка Кожа Одговара За Samsung Galaxy S23+ S22+ S21+ S20+ S20FE A20 A32 A50 A51 Свеж
Тренингот Вертикална Футрола За Јамка Од Вештачка Кожа Одговара За Samsung Galaxy S23+ S22+ S21+ S20+ S20FE A20 A32 A50 A51

Носете и заштитете го телефонот со Оваа Торбичка за Носење Чувајте го вашиот телефон безбеден и професи

DEN 191.84
Вертикална Футрола За Кожен Ремен 2 Телефонска Торбичка Со Клип/Јамки/Држач За Картички за iPhone 13/12 Pro Max 11 XS Max Samsung Свеж
Хенгвин Футрола за iPhone 14 Pro Max 12 Pro Max 11 Pro Max Samsung Galaxy A42 5G Забелешка 9 Забелешка 8 S21 Ултра Флип Случај Свеж
Хенгвин Футрола за iPhone 14 Pro Max 12 Pro Max 11 Pro Max Samsung Galaxy A42 5G Забелешка 9 Забелешка 8 S21 Ултра Флип Случај

СОСТАВ НА МАТЕРИЈАЛ : густ кожен надворешен материјал помага да се создаде издржлив дизајн, а внатрешна�

DEN 2.00
ISNZAQ Swivel Појас Клип Футрола Случај За Xiaomi Redmi Забелешка 12 Pro/Poco X5 Pro, Тешки Солиден Шок-Отпорен Покритие Со Свеж
ISNZAQ Swivel Појас Клип Футрола Случај За Xiaomi Redmi Забелешка 12 Pro/Poco X5 Pro, Тешки Солиден Шок-Отпорен Покритие Со

Queld model_ телефонска кутија одговара само За Xiaomi Redmi Забелешка 12 Pro / Xiaomi Poco X5 Pro 6.67" ●Клип За ремен ● со диза

DEN 175.84
Футрола за телефон, Футрола За Торбичка За Универзален Телефонски Ремен Компатибилен Со Samsung s20+, s20 Ultra, S10 Lite, Note10 Свеж
Футрола За Телефони Samsung Galaxy Z Fold4 Fold3 S23 S22 S21 S20 FE Note10 Плус Note20 Ultra A04S A14 A34 A54 A13 A23 A33 A53 Свеж
Футрола За Телефони Samsung Galaxy Z Fold4 Fold3 S23 S22 S21 S20 FE Note10 Плус Note20 Ultra A04S A14 A34 A54 A13 A23 A33 A53

Внатрешни Димензии : 6.45" X 3.4" X 1.0", Компатибилен Со Samsung Galaxy S23 S22 S21 S20 FE S10 S9 S8 Note10 Плус Note20 Ultra A04 S A14 A24 A34 A54 a03s A

DEN 191.68
За Куќиштето Galaxy S11+/S11 Plus, Кожна Телефонска Торба За Носење Ремен За Половината Тенка Мека Кожна Вертикална Кутија За Свеж
Huayijie Smk Случај За Samsung Galaxy A21 SM-A215U SM-A215u1 Телефон Случај Покритие 8 Свеж
Huayijie Smk Случај За Samsung Galaxy A21 SM-A215U SM-A215u1 Телефон Случај Покритие 8

Хуајији Смк Случај За Samsung Galaxy A21 SMA215 U SMA215u1 Телефон Случај Покритие 8 Има добра цврстина Стилски дизајн...

DEN 948.80
Тенок Надворешен Телефон Футрола Половината Торба ЗА ZTE Axon 30 5G, Сечилото V30 Vita, Сечилото V30, Нубија Црвена Магија 6R, Свеж
Спакуван Клип За Ремен-се Вклопува Со Патнички Серии Отербокс, Само Футрола Samsung Galaxy S23 Плус, Случајот Не Е Вклучен Свеж