Хејарбејт 20 парчиња Пико Осигурувач 125v 3A Осигурувач За Брз Удар За Заштита На Комуникациите Телеком Безбедно Зелено

Хејарбејт 20 парчиња Пико Осигурувач 125v 3A Осигурувач За Брз Удар За Заштита На Комуникациите Телеком Безбедно Зелено

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

●Технички Параметри● - напон со номинален Осигурувач : 125 V; Максимална струја : 3А. € Функција€ - осигурувачот Од типот Зелен отпор може брзо да се разнесе за кратко време под големо оптоварување на струјата за да се заштити опремата. ①Карактеристики - Аксијално олово; Тип На Осигурувач : Брзо Кршење; Материјал : Метал; Без разлика дали се обновува : Ништо. ●Апликација € - за лемење ултра-мали осигурувачи монтирани на печатени плочки. Quantion Количината На Пакетот-20 Парчиња зелен отпор тип осигурувач. Heyaarbeit 125v 3a Зелен Отпор Тип Брз Удар Осигурувач Спецификации : Бренд : Heyaarbeit Осигурач Номинален Напон : 125v Максимална струја : 3a Материјал : Метална Нето Тежина : 6g Боја : зелен Опис На Производот : 1.Во споредба со осигурувачот со бавен удар, кога оптоварувањето со голема струја се става на колото за кратко време, на брзиот осигурувач му треба пократко време за дување. Често се користи во вообичаени апликации во електронски производи за заштита на опремата. 2.Додадете го ова во вашата хардверска колекција, нема повеќе да трчате во продавницата за еден осигурувач за вас, никогаш не треба да се грижите ако дува осигурувач бидејќи 20 парчиња се доволни за да го замените. 3.Ако не сакате да ризикувате да изгорите, прочитајте ја јачината на струјата пред да го користите овој осигурувач. Содржина на пакетот : 20 Парчиња х зелен отпор тип брз удар Осигурувач Забелешка : 1.Големината и тежината на производот рачно се мерат, ве молиме дозволете мали грешки, ви благодариме за вашето разбирање. 2.Ве молиме обрнете внимание на големината на предметот пред да го купите.

Избор на клиенти

50/100pcs 304 хексадецимални ореви од не'рѓосувачки челик M2 M3 M4 M4 M5 M6 метрички нишки хексадецимални ореви Метик орев и Свеж
Teamенски јакна за Speedoенски јакна со целосен патент на патент, загревање на тимот за загревање Свеж
Teamенски јакна за Speedoенски јакна со целосен патент на патент, загревање на тимот за загревање

Полиестер, руно Само миење на рацете Целосно поставена Странични џебови Вратот на екипажот Лого Speedo на �

DEN 3.00
Долина Кујахога, Национален парк на Националниот парк Охајо, декларирај 3 '' до 5,5 '' Свеж
Долина Кујахога, Национален парк на Националниот парк Охајо, декларирај 3 '' до 5,5 ''

Изрази се : Дајте изјава со оваа налепница Cuyahoga Valley, Национален парк Охајо (Волк) Големини : Достапно во с

DEN 3.00
BNY CORNER 2 MIL 1,5x2 чиста пластична патент за складирање торби за складирање 1.5 x 2 - 500 брои Свеж
BNY CORNER 2 MIL 1,5x2 чиста пластична патент за складирање торби за складирање 1.5 x 2 - 500 брои

Овој врв на заптивка од 1,5 "x 2", поли торба е идеална за предмети што треба да се чуваат свежи или препакув�

DEN 3.00
SmartWool жени беспрекорни граднички градник Свеж
SmartWool жени беспрекорни граднички градник

Направено во САД Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични бои Беспрекорно плетете го ентери�

DEN 600.00
Сирп магичен тепих со долга патека за лизгање - 1600мм или 5,2 стапки, се потребни капаци на магичен тепих на Сирп и превоз Свеж
Торонто Рапторс Мичел и Нес HWC златен врв 2 црна капа прилагодлива капа за прицврстување Свеж
Торонто Рапторс Мичел и Нес HWC златен врв 2 црна капа прилагодлива капа за прицврстување

Акрилик, волна Затворање на привремено Само миење на рацете Материјал : 80% акрилик / 20% волна Структурира�

DEN 590.40
Bandai 007 EVA-01 Тип на тест Евангелион, HG Evangelion Свеж
Bandai 007 EVA-01 Тип на тест Евангелион, HG Evangelion

Овој комплет за модели се составува во артикулирана обоена фигура Asy да се привлече заедно и да се облик�

DEN 2.00
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl Свеж
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Поли / памучна

DEN 696.00
Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми Свеж
Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми

Пад на замена за Wilden® AODD пумпите со еквивалентни Make and Size Пумпите со двојна дијафрагма управувана со воз�

DEN 0.67
Eaismon 47PCS Sublimation Blanks Products Set, комплет за клучеви за клучеви за клучеви, крајбрежни страни, подлога на глувчето, Свеж Попустот
Eaismon 47PCS Sublimation Blanks Products Set, комплет за клучеви за клучеви за клучеви, крајбрежни страни, подлога на глувчето,

Можете да користите топлински печат за печатење на сублимација во боја, користејќи бесконечна комбинац

DEN 383.84
Замена на фан -картички XHSESA FA06010H12LNA, за замена Свеж
Замена на фан -картички XHSESA FA06010H12LNA, за замена

Компатибилен со : Овој вентилатор е компатибилен со графичката картичка Onda Lenovo GTX750 Ti GT640, загарантирана �

DEN 175.68
Adенски панталони за жени на Адидас сите Свеж
Adенски панталони за жени на Адидас сите

100% памук Увезени Затворање на влечење Машински миење An'sенски меки панталони за пот за одмор и зачувувањ

DEN 0.33