Митас МИР-0211-ЈЕ/СО-52С Xperia 10 IV Тип На Тетратка Со Огледало, Излез За Итни Случаи, Излез, Жолта Боја

Митас МИР-0211-ЈЕ/СО-52С Xperia 10 IV Тип На Тетратка Со Огледало, Излез За Итни Случаи, Излез, Жолта Боја

DEN 494.72

Свеж

Достапно.

Компатибилни модели : Xperia 10 IV SO-52 C (Летен Модел 2022). Материјали : стп кожа, поликарбонат. Структура на производот : главна единица за куќиште од типот на тетратка, внатрешна тврда кутија. Случајот е случај од типот на тетратка со едноставен дизајн што никогаш нема да ви здосади. Делот од телото е изработен од поликарбонатен материјал кој безбедно штити од удари. Доаѓа со мини огледало што е погодно за проверка на вашата фигура. Складирање картички за визит-картички итн. За други дизајни, пребарувајте "куќиште за паметни телефони митас" во лентата за пребарување за разни дизајни. Компатибилни модели : Xperia 10 IV SO-52 C (Летен Модел 2022). Материјали : стп кожа, поликарбонат. Структура на производот : главна единица за куќиште од типот на тетратка, внатрешна тврда кутија. Случајот е случај од типот на тетратка со едноставен дизајн што никогаш нема да ви здосади. Делот од телото е изработен од поликарбонатен материјал кој безбедно штити од удари. Доаѓа со мини огледало што е погодно за проверка на вашата фигура. Складирање картички за визит-картички итн. За други дизајни, пребарувајте "куќиште за паметни телефони митас" во лентата за пребарување за разни дизајни. ●Целосно направен по нарачка Во Јапонија направенинџапонија инсистирање на оригинални дизајни од дизајнери и раце на квалификувани занаетчии за создавање нови производи. Случајот ќе биде произведен и испорачан откако ќе се потврди нарачката и плаќањето. Карактеристики : ова е официјално лиценциран производ од брендот митас кој е фокусиран на дизајнот и квалитетот. Доаѓа со мини огледало што е погодно за проверка на вашето тело за време на мали празнини за време на патување до работа или училиште. Печатената површина е ув обработена за да се спротивстави на гребнатини и вода. Спецификации : € Џеб За Картички : џеб за картички x 1 + слободен џеб x 1 € држач за Ремени : 2 места (внатрешен дијаметар 0,2 инчи (4 мм) Мини огледало : 1 € Магнетски појас : ременот може без напор да се отвори и затвори поради неговиот магнет. [Мерки на претпазливост]] може да има случаи кога дупката за автентикација на отпечатоци и безжичното полнење не можат да се користат во зависност од дебелината на куќиштето. За структурата на куќиштето, таа не е компатибилна со "функцијата на штандот", "држач за маса", "лулка" и "антена". (Само полнење со кабел за полнење и приклучок за слушалки се покриени под гаранција. ) Сликите на производите се само за илустративни цели. Позиционирањето на печатениот дизајн може да биде различно. Спецификациите и изгледот може да се променат без претходна најава со цел да се подобри производот. Станбено поштенско сандаче на клиентот. ■.

Избор на клиенти

SMC MGPL63N -50 АКТУАТОР - MGP Компактен водич Цилиндер Семејство 63мм МГП топка со лежиште - ЦИЛ, компактен водич, топка BRG Свеж
Hydtgz Latch Hook Комби за килими за возрасни деца DIY килим со капчиња од предиво за предиво, комплети за теписи со печатено Свеж
UXZDX CUJUX 160 Дупки 10 Куки Ѕид Монтирани Накит Дисплеј Штанд Организатор Закачалка Свеж
UXZDX CUJUX 160 Дупки 10 Куки Ѕид Монтирани Накит Дисплеј Штанд Организатор Закачалка

Ги одржува вашите обетки и друг накит организирани, без заплеткување 160 дупки за закачување обетки и 10 к�

DEN 2518.72
Филтри за кафе од 3,5 инчи со бело диск Свеж
Филтри за кафе од 3,5 инчи со бело диск

Одговара на сите 26 чаши електрични и 1 чаша неелектрични производители на кафе Дизајниран да лежи рамно

DEN 1.33