Прооптички Стаклен Заштитник На Екранот За Камерата Сони А7 IV

Прооптички Стаклен Заштитник На Екранот За Камерата Сони А7 IV

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Заштитник На Прооптички Стаклен Екран - Крпа За Чистење Микрофибер-Избришете. Отпорен на гребење. Ултра тенко Јапонско кристално чисто оптичко стакло. Електростатската адхезија не остава остатоци. Повеќе слоеви на заштитен материјал. Заштитник На Прооптички Стаклен Екран - Крпа За Чистење Микрофибер-Избришете. Отпорен на гребење. Ултра тенко Јапонско кристално чисто оптичко стакло. Електростатската адхезија не остава остатоци. Повеќе слоеви на заштитен материјал. Заштитникот На Прооптичкиот Стаклен Екран за SONY A7 IV е силен, издржлив заштитник за мониторот на Вашиот Sony. Изработено од калено, повеќеслојно, ултра тенко Јапонско оптичко стакло, обезбедува максимална заштита од гребење додека ја зачувува кристално јасната резолуција на сликата.Покрај неспоредливата заштита, има специјални антирефлектирачки слоеви за да спречи оштетување на УЛТРАВИОЛЕТОВИТЕ зраци на ЛЦД, додека одржува прецизна чувствителност на камерите со капацитивни екрани на допир. Тенок е само 0,2 мм и има површина отпорна на гребење и дамки што ги одбива природните масла на кожата, така што секогаш е ветре за чистење со помош на испорачаната крпа од микрофибер и влажно бришење.Напредниот Про Оптички заштитник на лцд-екранот отпорен на кршење ја прифаќа теоријата за електростатска адсорпција за цврсто спојување на екранот на камерата. Само порамнете го стаклото преку ЛЦД-екранот на камерата и гледајте ја магијата. Не се користат лепливи материјали за поставување екран, затоа нема влошување на лепилото. Инсталира без меурчиња и јасноста е зачудувачка. Исто така, може да се отстрани од камерата без да се остави трага.

Избор на клиенти

1157 Апарат Светилка40w, 130v Компатибилен Со Империјална Опрема За Готвење Свеж
1157 Апарат Светилка40w, 130v Компатибилен Со Империјална Опрема За Готвење

1157 Апарат Светилка40w, 130v Компатибилен со Империјална Опрема За Готвење 90 Ден Производители Гаранција...

DEN 271.20
Wpyyi романтична зимска двојка скејт -часовник музичка кутија механизам домашен декорација за декорација за девојки Свеж
3/4 Инчен Гумен Флексибилен Резервоар Адаптер Компресија Преграда Фитинзи за Запечатување Свеж
3/4 Инчен Гумен Флексибилен Резервоар Адаптер Компресија Преграда Фитинзи за Запечатување

Заменете : за 3 / 4 инчен Флексибилен Адаптер За Резервоар Материјал : Изработен од гумени материјали, фле�

DEN 3.33
Ацетел ХСС 7/8 -18 Он Машина Допрете, 7/8 х 18 Он Десна Рака Нишка Допрете Свеж
Ацетел ХСС 7/8 -18 Он Машина Допрете, 7/8 х 18 Он Десна Рака Нишка Допрете

●Големина и Должина : 4,65 " / 118мм, Глава На Конец : 0,98 " / 25мм, Квадратна Глава : 12,5 мм х 12,5 мм( Л*В), Дијаметар Н

DEN 303.84
Израмнување на комплет за надградба на лесен израмнувач за Photon S Photon Aluminum S Build Plate Platform Свеж
Израмнување на комплет за надградба на лесен израмнувач за Photon S Photon Aluminum S Build Plate Platform

Потекло : CN (потекло) Тип на ставка : Механички комплет / хардверски делови Број на модел : Фотон С Состојб�

DEN 2.00
Притиснете На Ноктите Бадем Средна Должина Акрилни Лажни Нокти Со Дизајни Срце Лажни Нокти Денот На Вљубените Лепак На Ноктите Свеж Попустот
Оддел 56 Божиќ во градските зафатени градски тротоари Свеж
Оддел 56 Божиќ во градските зафатени градски тротоари

Оригинален селски додаток : Од одделот 56 Божиќ во серијалот во градот село Прецизно стокмено : направено

DEN 2.00