Ѕвезда Знаме Бенто Кутија Двослоен Се-Во-едно Редење Ручек Контејнер Со Лажица За Пикник Работа Патување

Ѕвезда Знаме Бенто Кутија Двослоен Се-Во-едно Редење Ручек Контејнер Со Лажица За Пикник Работа Патување

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Пп. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : оваа смешна кутија за ручек бенто е изработена од пп,цврста и издржлива,со двослоен дизајн и запечатување на бенто кутијата,може да спречи истекување или мирис на храна да избега од кутијата и да ја одржува храната свежа. Дизајн : овој дизајн на контејнери за ручек што може да се собере во едно вклучува се што ви треба за да уживате во здрав оброк на работа,или на отворено,вградената лажица е секогаш при рака за лесни оброци во движење. Лесен За Носење : со фер големина и тежина,можете да ја ставите кутијата за ручек во вашата торба,лесна за отворање и затворање со помалку напор и лесна за чистење,погодна за возрасни да работат,вежбаат,кампуваат и патуваат. Дизајн на партиција : генијалниот дизајн на партицијата може да спречи мешање на храната заедно,одделен зеленчук,овошје и закуски,да го задржи оригиналниот вкус на храната и да ви овозможи да уживате во вкусниот ручек. Прилика : оваа модна кутија за ручек е погодна за патување,земање оброци,овошје,кампување и патување, опремена е со рачки,кои се многу лесни и преносливи, нема да донесе непријатности за вашето патување. Пп. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : оваа смешна кутија за ручек бенто е изработена од пп,цврста и издржлива,со двослоен дизајн и запечатување на бенто кутијата,може да спречи истекување или мирис на храна да избега од кутијата и да ја одржува храната свежа. Дизајн : овој дизајн на контејнери за ручек што може да се собере во едно вклучува се што ви треба за да уживате во здрав оброк на работа,или на отворено,вградената лажица е секогаш при рака за лесни оброци во движење. Лесен За Носење : со фер големина и тежина,можете да ја ставите кутијата за ручек во вашата торба,лесна за отворање и затворање со помалку напор и лесна за чистење,погодна за возрасни да работат,вежбаат,кампуваат и патуваат. Дизајн на партиција : генијалниот дизајн на партицијата може да спречи мешање на храната заедно,одделен зеленчук,овошје и закуски,да го задржи оригиналниот вкус на храната и да ви овозможи да уживате во вкусниот ручек. Прилика : оваа модна кутија за ручек е погодна за патување,земање оброци,овошје,кампување и патување, опремена е со рачки,кои се многу лесни и преносливи, нема да донесе непријатности за вашето патување. Печатена Се-Во-Едно Кутија За Ручек Бенто Возрасни Еднократно Редење Контејнери За Ручек Со Поделени Прегради и Рачка за Пикник Работа Патување.

Избор на клиенти

ОКОКМАЛ САД--Микрофибер Брзо Брзо Сушење Пешкир Теретана Спорт Пешачење Кампување Пешачење Пливање Свеж
ОКОКМАЛ САД--Микрофибер Брзо Брзо Сушење Пешкир Теретана Спорт Пешачење Кампување Пешачење Пливање

Сосема ново Материјал : суперфини влакна Големина : околу 10030см / 39.4011.81 инчи Боја : како што покажува сли�

DEN 2.67
Бенто Кутија: Мадока М14914-2 Микробранова Квадратна Кутија За Ручек Со Стапчиња ЗА Јадење , ОПП Торба Свеж
Бенто Кутија: Мадока М14914-2 Микробранова Квадратна Кутија За Ручек Со Стапчиња ЗА Јадење , ОПП Торба

Големина : 6,6 х 2,7 х 3,2 инчи (16,7 х 6,9 х 8 Тежина На Производот : Прибл 1,3 килограми (0,6 кг) Материјал : СП А Земја

DEN 2.00
Тарлини со 3 -становите на бенто кутија за возрасни - контејнери за кутии за ручек Бенто - идеални за работа и одење - вклучува Свеж Попустот