Иццутест Новороденче Бебе Момчиња Девојчиња Комбинезони Суспендирани Панталони Цврсти Сомотски Дно Прилагодливи Ремени За Јазли

Иццутест Новороденче Бебе Момчиња Девојчиња Комбинезони Суспендирани Панталони Цврсти Сомотски Дно Прилагодливи Ремени За Јазли

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Памучна Мешавина,Кадифена. Материјал комбинезони за суспендирање за бебиња за новороденчиња е изработен од ткаенина од памучна мешавина, која е пријателска за кожата, мека и удобна за носење. Дише, издржлив и не е лесен за деформација. Дизајн користи Унисекс комбинезони за бебиња панталони прилагодливи ремени, еластична половина за лесно менување, цврста боја 1 џебен фронт. вашето мало бебе ќе изгледа супер симпатично во оваа облека. Опции за големина Пет достапни големини, 0-6 месеци, 6-12 месеци, 1-2 години, 2-3 години, 3-4 години, ве молиме погледнете ја табелата со големини прикажана во описот на производот пред да го купите предметот. Фала. Соодветни Прилики Модерен и симпатичен стил, овој новороденче бебе момче девојче комбинезони панталони е погоден за повеќето прилики, како што се секојдневно носење, домашна облека, фотосесија за бебиња, семеен собир, роденденска забава, забавен парк и сл. Совршен за пролет иumn. Пакетот Вклучува 1 * * Комбинезони Панталони, прекрасна облека поставена за вашето малечко, одличен избор за подарок. Боја : Каки Големина : 2-3Т Промоциите може да варираат во зависност од бојата/големината.

Избор на клиенти

Женски Каузални Плус Големина 2 Парче Облека Ромпер V Вратот Пресече Маици Блузи Шорцеви Сет Секси Клуб Комбинезон Свеж
Облечени Боди Жени Јога Фитнес Спортски Комбинезон Култури Хеланки Вежбање Спортска Облека Женски Скокачи Свеж
Луфенг Женски Секси Исечете Комбинезон Со Долги Ракави Со Едно Рамо Краток Бодикон Ромпер Клубска Облека Свеж
Луфенг Женски Секси Исечете Комбинезон Со Долги Ракави Со Едно Рамо Краток Бодикон Ромпер Клубска Облека

Материјал : 95%Полиестер+5%Спандекс имаат добра еластична, прават мека и лесна висококвалитетна ткаенина,

DEN 351.84
Киен Женски Секси Повик Партија Работа Боди Секси Длабоко V Влажен Изглед Трико Лакирана Кожа Комбинезон Блузи Свеж
Чакуло Женски Активни Поло Фустани Ромпери До Колена Копче Со Џебови Свеж
Чакуло Женски Активни Поло Фустани Ромпери До Колена Копче Со Џебови

90% Полиестер, 10% Спандекс Увезени Затворање на копчето Машинско Перење [Мека и Ткаенина Што Ја Отстранув�

DEN 1.33