キストリロジー プレミアム エディション - PS4

キストリロジー プレミアム エディション - PS4

DEN 1441.60

Свеж

Достапно.

3 -те дела : Степлер, Бакнување на Бел и Кис сега се достапни во целосен HD и PS4. Главниот дел објавен на 24 февруари 2012 година. „Кисбел“ објавен на 14 декември 2012 година. „Кисато“ објавен на 31 јануари 2014 година. Сите 3 парчиња се вклучени во еден производ. 3 -те дела : Степлер, Бакнување на Бел и Кис сега се достапни во целосен HD и PS4. Главниот дел објавен на 24 февруари 2012 година. „Кисбел“ објавен на 14 декември 2012 година. „Кисато“ објавен на 31 јануари 2014 година. Сите 3 парчиња се вклучени во еден производ. Hotch Kiss Shigeru е 2-годишен студент со непречено размислување во Tsunekusu Gakuen, кој се гордее со тоа што нуди пријатен училишен живот за сите ученици. За таа цел, постои продавница за која скоро секој студент знае, продавајќи сè, од листови за измами за испити, извештаи за извидници за претстојните натпревари, фотографии од девојчиња, па дури и работи што изгледаат како loveубовни напивки. Во минатото, таму се продадоа и привлечност за среќа што постигнаа loveубов и беа доста популарни. Оваа продавница е позната како „Gakuen Seikatsu Sougojo Kenkyuukai“ (истражувачко општество за помагање на едни на други “училишни животи), скратено како„ Гојек “. Шигеру отиде да го провери од iosубопитност и наместо тоа, го најде училишниот идол Јукино таму како продавач на замена за водачот. Иритирана од нејзината незгодна служба, тој одлучи да си помогне, но заврши во грешка за продавачот од другите студенти. Еден ден, Јукино го повика на покривот и му даде степлер. Таа му рече дека станува збор за степлер на вечни обврзници. Kiss Bell се приближуваше до крајот на есента кога волонтерскиот Божиќен клуб започна во Академијата Екода. Тоа беше традиција што ќе ја води новоназначениот претседател на студентскиот совет. Ичио реши да помогне во клубот да направи измени за предизвикување проблеми на фестивалот за култура. Постепено ги запознаваше другите членови подобро : вредниот и сигурен претседател на студентскиот совет Чихару, нејзиниот тивок најдобар пријател и класен претставник Јуми, безгрижен постар Ајано кој добро го разбира, и ервен Кухаи и член на Комитетот за јавни морали Ери, кој чува будно око на него во секое време. Како ќе завршат нивните односи со оглед на тоа што сите доброволно се приклучија на клубот? Сигурно, нивната иднина ќе биде оној што е полна со радост. Бакнежот Ато Макото посетува локално училиште кое е специјализирано за уметноста, но тој немал голема доверба во неговата способност. На крајот на својата втора година, тој дојде на работниот простор што им беше отворено на студентите да работат на неговиот проект за крајот на годината. Седејќи следно.

Избор на клиенти

Нба 2К15 - Плејстејшн 3 Свеж Попустот
Нба 2К15 - Плејстејшн 3

Игра : Наградувана игра со многу нови анимации, нов систем за тајминг на удар и подобрен играч АИ, НБА 2К15

DEN 316.64
Гитара Херој 5-Xbox 360 Свеж
Гитара Херој 5-Xbox 360

vgoverview { висина : 125px; позадина : #9 DC4 D8 ur(https : / / imagesna.наслов { фонтсемејство : Вердана, Хелветица ноје, Arал, с�

DEN 1119.84
Кастлеванија: Господари На Сенка 2-Xbox 360 Свеж Попустот
Кастлеванија: Господари На Сенка 2-Xbox 360

Сосема Нов во кутија Производот бродови со сите релевантни додатоци Опис на производот DLC (Содржина Што

DEN 351.36
Електропланктон - Нинтендо ДС Свеж
Електропланктон - Нинтендо ДС

Интеракцијата со секој електропланктон е малку поинаков, иако секогаш ќе го користите екранот на допир,

DEN 1.33
Супер Змеј Топката Херои Свеж
Супер Змеј Топката Херои

Длабоко картичка битка игра со повеќе од илјада картички & 350 карактери ОД франшизата ЗМЕЈ ТОПКАТА...

DEN 1.00
Г. И. ЏО: Подемот На Кобра-Нинтендо ДС Свеж
Г. И. ЏО: Подемот На Кобра-Нинтендо ДС

Тие вклучуваат "Боева Глава", која е верзија на фаќање на знамето и" Брани База", која исто како што звучи �

DEN 3.33
Најтемна Зандана: Издание На Предците - Плејстејшн 4 Свеж
Најтемна Зандана: Издание На Предците - Плејстејшн 4

Класичен CRPG и roguelike карактеристики, вклучувајќи карактер permadeath, процедурални зандани, и неверојатна реп

DEN 732.80
Симс 3 Натприродно Свеж
Симс 3 Натприродно

0 Поддржани Видео Картички : nvidia Ge Force 6 серија или подобро, сите NVIDIA G, GT,GTS и GTX видео картички...

DEN 383.36
Ф1 2022: Стандард-ПАРЕА компјутер [Онлајн Игра Код] Свеж
Ф1 2022: Стандард-ПАРЕА компјутер [Онлајн Игра Код]

Официјалната видео игра На Светското Првенство Во Формула Еден Во 2022 година Трка неверојатно различни �

DEN 3.00
Гранични Легендарниот Код Во Кутија-Нинтендо Прекинувач Свеж
Гранични Легендарниот Код Во Кутија-Нинтендо Прекинувач

Гранични : Издание На Играта На ГодинатаОткријте го кооп стрелецотограбувач што го започна сето тоа, пр�

DEN 2.67
Деф Џем Борба ЗА ЊУЈОРК Свеж
Деф Џем Борба ЗА ЊУЈОРК

Претворете 40 од најголемите имиња во хип хоп во улични кавгаџии од Буста Рими и Метод Човек На Мраз Т и М�

DEN 3621.60
SB Игри Scooby Doo Први Стравови - Нинтендо Wii Свеж Попустот
SB Игри Scooby Doo Први Стравови - Нинтендо Wii

Секоја приказна има нов амбиент со мистериозен негативец создаден специјално за играта Соберете индиц�

DEN 559.68
Тухоу Кобуто В: Пукна Битка-Плејстејшн 4 Свеж
Тухоу Кобуто В: Пукна Битка-Плејстејшн 4

Вратете се во Светот На Тухоу : скокнете назад во светот На Тухоу и играјте како некои од вашите омилени �

DEN 2.33
Секиро Сенките Умираат Двапати-Xbox One Свеж
Секиро Сенките Умираат Двапати-Xbox One

Регионот Слободен Австралија 100% Компатибилен СО Сад Xbox Една Конзола 100% Компатибилен СО Сад Xbox Во Живо С�

DEN 0.67
Потекло на бајонета: Сереза И Изгубениот Демон Свеж Попустот
Потекло на бајонета: Сереза И Изгубениот Демон

Патување во Авалонската Шума како Серезамлада Бајонетаи нејзиниот прв демон, Чешир, кој ја стекна моќта

DEN 766.40
Грди Кукли: Несовршена Авантура-Нинтендо Прекинувач Свеж
Грди Кукли: Несовршена Авантура-Нинтендо Прекинувач

НОВА АВТЕНТИЧНА АВАНТУРА донесе забава Во Угливил, Бидејќи Грдите Кукли го ослободуваат својот град од

DEN 315.20
Гига Механички Игри Окко Хроники: Куќата На Задоволствата Од Жад Свеж
Гига Механички Игри Окко Хроники: Куќата На Задоволствата Од Жад

Оваа експанзија ќе ве пренесе до сулфурни куќи на задоволство и игри, што ги држи застрашувачкиот клан ј

DEN 0.67
Нечистотија Митинг 2.0-PlayStation 4 Свеж
Нечистотија Митинг 2.0-PlayStation 4

Еднодневно Издание ја вклучува играта + 3 Dlc Автомобили (Porsche 911 Rgt Рели Spec, Fiat 131 Abarth Рели, Алпски Renault A110 1600 S

DEN 719.84