Dfaqehk Книга Љубовници Подароци За Жени-Мајки Ден Книжевни Подароци За Луѓе Кои Сакаат Да Читаат-Читање Ќебе Подарок За Читач На Книги, Библиотекар, Книга Клуб-Книга Д

Dfaqehk Книга Љубовници Подароци За Жени-Мајки Ден Книжевни Подароци За Луѓе Кои Сакаат Да Читаат-Читање Ќебе Подарок За Читач

DEN 367.84

Свеж

Достапно.

МАТЕРИЈАЛ ПОГОДЕН ЗА КОЖАТА : ова ќебе за љубителите на книги користи мек полиестерски материјал, без мирис, издржлив и пријателски за кожата, без пилинг и безопасен за кожата. За некој што сака внимателни литературни подароци или подароци од книжарница, сигурни сме дека ќе бидат пријатно изненадени од овој подарок. Ова ќебе за љубителите на книги е забавен и корисен подарок што ќе го сакаат и сигурно ќе им донесе насмевка на лицата. Исто така, совршен подарок за себе, соучениците, семејството, дипломираните студенти или оние околу вас. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА ЉУБИТЕЛИТЕ на КНИГИ : Ви Треба одличен подарок за книжарниците, љубителите на книги и библиофилите? Овие ќебиња за љубители на книги прават одличен подарок за роденденот на драг пријател или колега, дипломирањето, годишнината од работата или новото достигнување во животот. Ова ќебе со убави отпечатоци и светли бои е совршен подарок за љубителите на книги, библиотекарите, страствените читатели, зависниците од читање и книжарниците. МАТЕРИЈАЛ ПОГОДЕН ЗА КОЖАТА : ова ќебе за љубителите на книги користи мек полиестерски материјал, без мирис, издржлив и пријателски за кожата, без пилинг и безопасен за кожата. Никогаш белило или железо. Никогаш белило или железо. Ова ќебе за љубителите на книги е подарок што ќе бидете горди да го подарите и подарок што го негуваат засекогаш. ПОДАРОЦИ ЗА ЧИТАТЕЛИ : тоа е совршено чувство за некој што сака да се гушка со книга и моќ до последната страница. ЛЕСНА НЕГА : машина за перење И сушење за лесна нега. Како подароци за клубови за книги или подароци за љубители на книги за жени што треба да се дадат како подарок за роденден или Божиќ, што е погодно за оние кои сакаат книжни подароци и се губат меѓу страниците. Исто така е супер мек и удобен на допир и сигурно ќе ја одржува топла и пријатна кога вашиот пријател, роднина или сакана личност ќе заврши во ова ќебе. Вашиот пријател или сакана личност може да го користи во дневната соба, домот, софата, спалната соба, работната соба, канцеларијата, автомобилот, трпезаријата или столот на отворено. Додадете дополнителна удобност на нејзините / неговите попладневни дремки и оставете ја/него да остане топло додека чита книга или гледа омилено шоу.ПОДАРОЦИ ЗА ЧИТАТЕЛИ : тоа е совршено чувство за некој што сака да се гушка со книга и моќ до последната страница. Измијте сами или со слична текстура/боја предмети во студ на нежен циклус, падне сува ниска. Почестете ги со овој вреден подарок што можат да го ценат цел живот. Дали некој од вашите најблиски е страствен читател, член на клубот на книги или автор? Имате омилен библиотекар или вработен во книжарница?. Ова ќебе со убави отпечатоци и светли бои е совршен подарок за љубителите на книги, библиотекарите, страствените читатели, зависниците од читање и книжарниците. За некој што сака внимателни литературни подароци или подароци од книжарница, сигурни сме дека ќе бидат пријатно изненадени од овој подарок. Ова ќебе за љубителите на книги е подарок што ќе бидете горди да го подарите и подарок што го негуваат засекогаш.

Избор на клиенти

Наутика - Фрли Ќебе, Супер Мека &засилувач; Пријатна Руно Постелнина, Стилски Домашен Декор, Студентски Соба Најважен Свеж Попустот
Голема Источна Забава Соник Su-Голема Група Сублимација Фрли Ќебе 46 х 60 Свеж
Голема Источна Забава Соник Su-Голема Група Сублимација Фрли Ќебе 46 х 60

Полиестер Димензии на пакетот : 8,509 см (Л) х 32,918 см (В) х 45,339 см (Ч) Тип На Производ : Ќебе Количина На Пакетот

DEN 2.67
Аниме Цртан Филм Ќебе Топло Супер Мек Фланелен Фрли Ќебиња За Деца Момчиња Девојчиња Возрасни 50х40 Свеж
Аниме Цртан Филм Ќебе Топло Супер Мек Фланелен Фрли Ќебиња За Деца Момчиња Девојчиња Возрасни 50х40

Супер мек материјал : кадифеното ќебе е изработено од висококвалитетен фланелен, кој е свилен мазен, топ

DEN 1.33
Меко Фланелно Бејзбол Ќебе За Деца и Возрасни Подароци Пријатно Руно Од Микрофибер Фрли Ќебе За Кауч Софа Постелнина Дневна Свеж Попустот
Оукриџ Сатенско Руно Ќебе, Целосна/Кралица, Близнак Или Крал Големина- Полиестер Лесна Ткаенина, Роза Свеж
Оукриџ Сатенско Руно Ќебе, Целосна/Кралица, Близнак Или Крал Големина- Полиестер Лесна Ткаенина, Роза

Пријатно РуноБез разлика во кое време од годината, ќе ја цените атмосферата и лесната Луксузни Врскисо �

DEN 660.96