Скупер за леб,Ѓеврек Со Удобно Држење За Да Се Направи Простор или Назабен Раб за Леб, Ѓеврек.Брзо&засилувач; Лесно

Скупер за леб,Ѓеврек Со Удобно Држење За Да Се Направи Простор или Назабен Раб за Леб, Ѓеврек.Брзо&засилувач; Лесно

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Работете Најдобро : скуперот за леб безбедно и без напор прави простор за ѓевреци, леб, багети без да ги скршите.Брзо и лесно уживајте во вкусниот сендвич. Безбедност и Удобен Дизајн : ѓеврекот скупер удобно се вклопува во гума и е дизајниран да ги чува прстите и дланките безбедни и подалеку од сечилото во секое време. Висок Квалитет : Изработен Од висококвалитетни пластични и ножеви од нерѓосувачки челик безбедни за храна, ножот останува остар, а рачката е издржлива и машина за миење садови безбедна за долгогодишна употреба, Вклучуваше заштитен капак за лесно и безбедно складирање. Лесна Продавница И Чистење : ножот за ѓеврек е мал и убав, лесно се вклопува во фиока, работна површина или држач за прибор без да зазема вреден кујнски простор.100% безбедна машина за миење садови. Нарачајте сега со 0% ризик! Сега го користиме скуперот. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте не во секое време и ние ќе го решиме проблемот во рок од 24 часа. Одлично за вашите свежи ѓевреци и леб - направете простор за добри работи,заштедува калории, јаглехидрати и времиња - ова е лесно за употреба, флексибилно. Безбеден за употреба во машина за миење садови. Материјал : пластика безбедна за храна и нерѓосувачки челик . Список за пакување : 1 х скупер За леб Се Надевам дека ќе имате добар шопинг Уживајте во вашето вкусно време.

Избор на клиенти

Колумбија Прибор за Јадење 12 во. Назабен Црн Леб Нож Свеж
Колумбија Прибор за Јадење 12 во. Назабен Црн Леб Нож

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 1.33
Несмук Душа Леб Нож 270 | Микарта Грин Свеж
Несмук Душа Леб Нож 270 | Микарта Грин

Несмук Душата Леб Нож 270 Микарта Зелена СОВРШЕН ЗА СЕКАКОВ ВИД ЛЕБ : Лебот е важна главна храна во многу з

DEN 0.67
Водич За Сечење Леб За Печење На Г-Ѓа Андерсон Со Фаќач На Трошки, 12,5 Инчи х, Кафеава Свеж Попустот
Водич За Сечење Леб За Печење На Г-Ѓа Андерсон Со Фаќач На Трошки, 12,5 Инчи х, Кафеава

Водич За Сечење Леб На ГЃа Андерсон со фаќач на трошки за сечење совршено униформен исечен леб на рамном

DEN 339.04
Хуск Готвач Назабен Нож За Леб За Домашен Пакет Леб Со Јапонски Кујнски Нож Со Висок Јаглероден Челик Свеж
Хуск Готвач Назабен Нож За Леб За Домашен Пакет Леб Со Јапонски Кујнски Нож Со Висок Јаглероден Челик

●Уметничко дело●Нашите ножеви за готвачи Хуск се мешање на традиционалната изработка со модерни техн�

DEN 2.33
Хенкелс Изјава Брич-Остар 8-инчен леб Нож, Торта Нож, германски Инженеринг Информирани од страна на 100+ години На Мајсторство Свеж Попустот
Алатка ЗА сечење, АБС Материјал Машина За Леб Компактен И Пренослив За Дома За Кујна За Домаќинки За Пекари Свеж
Алатка ЗА сечење, АБС Материјал Машина За Леб Компактен И Пренослив За Дома За Кујна За Домаќинки За Пекари

Поддржува различни опции за дебелина, вклучувајќи 30мм 24мм 20мм 15мм, што може да го исече лебот во омилена

DEN 0.33
Сузана од ханс хансен дански Сребрен Леб нож 7 1/2 HH Ws Оригинал Свеж
Сузана од ханс хансен дански Сребрен Леб нож 7 1/2 HH Ws Оригинал

Тип : Нож Состав : Стерлинг Сребро Шема : Сузан Бренд : Ханс Хансен Ханс Хансен Сузана од ханс хансен данск

DEN 843.20
Декстер На Отворено 8 Фалсификувани Фалсификувани Парчиња Леб Свеж
Декстер На Отворено 8 Фалсификувани Фалсификувани Парчиња Леб

Комерцијален декстел високојаглероден, високолегиран нерѓосувачки челик за зголемена острина Суперио

DEN 1.67
Тејлор Око сведок 6-инчен Kitchenономски Кујнски Нож, 1-Брои Свеж
Тејлор Око сведок 6-инчен Kitchenономски Кујнски Нож, 1-Брои

6Инчен нож Убаво дизајнирани ergономски рачки, квалитет дефиниран со удобност и функција Високо јаглерод

DEN 2.00
Кангшан Тц Серија 1020984 шведски 14c28n Челик Фалсификувани 10.25-Инчен Леб Нож И Дрво Обвивка Во Собата Свеж
Кангшан Тц Серија 1020984 шведски 14c28n Челик Фалсификувани 10.25-Инчен Леб Нож И Дрво Обвивка Во Собата

Рачно изработени целосни танг ножеви фалсификувани од ситнозрнест, шведски Челик 14 C28 N ЗА неверојатна и

DEN 239.20