Флитга 360 Држач За Лаптоп [360 Степен Ротирачки] Ergономски Држач, Држач За Таблети, Алуминиумски Кревач На Тетратки, Компатибилен Со Macbook Pro, Air, Samsung, Dell, Microsoft И Повеќе за

Флитга 360 Држач За Лаптоп [360 Степен Ротирачки] Ergономски Држач, Држач За Таблети, Алуминиумски Кревач На Тетратки, Компатибилен

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

[Широка Компатибилност] држачот за лаптоп одговара на сите лаптопи и Таблети до 17,4 инчи, како што се тетратки компјутери 10 инчи, 11 инчи, 12 инчи, 13 инчи, 13,3 инчи, 14 инчи, 15 инчи, 15,4 инчи, 15,6 инчи, 16 инчи итн. Исто така, бидејќи колоната што се поврзува со основата ротира 360 степени, можете да го вртите лаптопот на која било страна што ја сакате. Овој 360 ротирачки држач за лаптоп го издигнува вашиот лаптоп за 5,3 инчи на совршено ниво на очите и ве спречува да се подгрбавите над екранот, што ја намалува болката во вратот и рамото. Исто така, можете да го вртите лаптопот на која било страна што ја сакате. Можете да го користите во различни места и прилики. Покрај тоа, неговиот минимален дизајн му овозможува на лаптопот да стои не само погоден за канцелариска работа, туку и за сала за состаноци, дневна соба, кујна и спална соба. Покрај тоа, неговиот минимален дизајн му овозможува на лаптопот да стои не само погоден за канцелариска работа, туку и за сала за состаноци, дневна соба, кујна и спална соба. [Цврст и Стабилен] канцеларискиот држач за компјутер е целосно изработен од врвна алуминиумска легура, така што држачот е поцврст и заштитен. И, 4-те гумени влошки на дното го држат вашиот држач стабилен на место. Исто така, можете едноставно да ги организирате вашите канцелариски предмети како што се тастатурата и глувчето на долното место на штандот, создава дополнителен простор на вашето биро. [Минимален Дизајн] држачот за лаптоп се состои од 3 дела, што е многу лесно да се инсталира. Гумената подлога на горната површина и предната усна го обезбедуваат вашиот лаптоп стабилен на држачот и го штити компјутерот од нула. Држачот ЗА ЛАПТОП ФЛИТГА 360 има широка компатибилност, што одговара на сите лаптопи и Таблети до 17,4 инчи. И 4-те гумени влошки на дното спречуваат лизгање на штандот. Гумената подлога на горната површина и предната усна го обезбедуваат вашиот лаптоп стабилен на држачот и го штити компјутерот од нула. [Ergономски Дизајн] ротирачкиот држач за лаптоп 360 го издигнува вашиот лаптоп за 5,3 инчи на совршено ниво на очите и ве спречува да се подгрбавите над екранот, што ја намалува болката во вратот и рамото. Исто така, бидејќи колоната што се поврзува со основата ротира 360 степени, можете да го вртите лаптопот на која било страна што ја сакате. Исто така, можете едноставно да ги организирате вашите канцелариски предмети како што се тастатурата и глувчето на долното место на штандот, создава дополнителен простор на вашето биро. [Минимален Дизајн] држачот за лаптоп се состои од 3 дела, што е многу лесно да се инсталира. И 4-те гумени влошки на дното спречуваат лизгање на штандот. Можете да го користите во различни места и прилики. [Цврст и Стабилен] канцеларискиот држач за компјутер е целосно изработен од врвна алуминиумска легура, така што држачот е поцврст и заштитен. Можете да го користите во различни места и прилики. *Пакетот се состои од 2 алуминиумски плочи, 1 вртлив столб, 8 завртки и 1 шестоаголен клуч, што е многу лесно да се инсталира следејќи го упатството за склопување слика прикачена на кутијата за пакување на производот.

Избор на клиенти

Држач за Таблети хагибис Прилагодлив Држач За Висина На Преклопување Алуминиумска Легура За iPad Pro 9.7, 10.5, 12.9 Air Mini, Свеж
Држач За Шофершајбна За Монтирање на автомобил Вртливата Лулка Е Тешка Компатибилна Со Коби МИД1042-МИД7048-4-МИД9742 Свеж
UXZDX CUJUX Држач За Таблети Прилагодлив Држач За Преклопување За Држач За Работна Површина Од Алуминиумска Легура Свеж
CXDTBH Пренослив Држач База Прилагодлив Држач Таблет Додатоци Решетката За Ладење Решетката За Ладење Свеж
CXDTBH Пренослив Држач База Прилагодлив Држач Таблет Додатоци Решетката За Ладење Решетката За Ладење

Висока ефикасност на канцеларијата, стабилна и непоколеблива Лаптопот се држи безбедно и нема да се лиз

DEN 2.00
Тобу Велосипед Мини Држач За Таблети Универзален Прилагодлив Држач За Велосипеди за Монтирање за 7ин-11ин 15х14х8см Свеж
Таблет Држач Биро, 5кг Вчитување Преклопен Пренослив Мулти Агол Прилагодување Телефон Штанд За Канцеларија Свеж
Таблет Држач Биро, 5кг Вчитување Преклопен Пренослив Мулти Агол Прилагодување Телефон Штанд За Канцеларија

Компатибилност : држачот За Телефон е компатибилен со повеќето големини на мобилни телефони и таблет ур

DEN 350.40
Навитех Во Автомобил Пренослив Држач За Глава На Таблети Компатибилен Со ЧУВА Хи9 Воздух 10.1 Таблет Свеж
Навитех Во Автомобил Пренослив Држач За Глава На Таблети Компатибилен Со ЧУВА Хи9 Воздух 10.1 Таблет

Планината за проширување е поставена за крајно задоволство од гледањето идеално за гледање на задните �

DEN 319.84
Навитех Во Монтирање На Триење На Контролната Табла На Автомобилот Компатибилен Со Таблетот Huawei MediaPad M2 8 Свеж
Навитех Во Монтирање На Триење На Контролната Табла На Автомобилот Компатибилен Со Таблетот Huawei MediaPad M2 8

Вградена пролетна брава за брзо ослободување Двојки како сончева сенка за да избегнете отсјај и спречу�

DEN 443.20