XJJZS 4Pcs Шарка Од Нерѓосувачки Челик Хидраулични Шарки На Вратата На Кабинетот Амортизер Тампон Мека Блиска Кујна Шкаф Мебел Полн/Вградување

XJJZS 4Pcs Шарка Од Нерѓосувачки Челик Хидраулични Шарки На Вратата На Кабинетот Амортизер Тампон Мека Блиска Кујна Шкаф Мебел

DEN 212.80

Свеж

Достапно.

Стилови : Модерни, Европски, Класични. Карактеристика : Хидрауличен,Лесен за инсталирање, Не-бледнее, Ergономски Дизајн. Амортизација Хидраулични Шарки, Одлична Издржливост Пролет. Добар Ефект На Тампонирање, Заштита На Прстите од Повреда. Нанесете на Гардероба,Ормари, Шкаф итн. Стилови : Модерни, Европски, Класични. Карактеристика : Хидрауличен,Лесен за инсталирање, Не-бледнее, Ergономски Дизајн. Амортизација Хидраулични Шарки, Одлична Издржливост Пролет. Добар Ефект На Тампонирање, Заштита На Прстите од Повреда. Нанесете на Гардероба,Ормари, Шкаф итн. 100% Сосема Нов Производ : Хидрауличен Материјал За Шарки На Кабинетот : Нерѓосувачки Челик : Целосно Преклопување/ Половина Преклопување/ Вградување Боја : Сребрена Димензија : 100*61мм (детали како што е прикажано на сликата)Дебелина : 1,2 ммпримени На Дебелината На Вратата : 14-21мм Агол На Отворање : 95 Степен Дијаметар На Шарка Чаша : 35мм Стилови : Модерен / Европски / Класичен .Карактеристика : Хидрауличен,Лесен за инсталирање, Не-бледнее, Ergономски Дизајн.Хидраулични Шарки за амортизација, Одлична Пружина На Издржливост,Добар Ефект на Тампонирање, Ги Штитат Прстите од Повреди.Нанесете на Гардероба,Ормари, Шкаф итн. Вклучен пакет : 4 x Шарка со соодветни заврткинамена : ве Молиме дозволете мало отстапување поради рачно мерење.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.XJJZS.

Избор на клиенти

Тамби Врата Стожер Шарки Тешки Шарки За Дрво Врати 360 Степен Вратило Нерѓосувачки Челик Стожерот Шарка Систем Свеж
RTYUIE 5 парчиња од 1/1,5/2/2,5/3 инчи мини рамна шарка од не'рѓосувачки челик врата и шарка на прозорецот дрвена кутија лесна Свеж
Composite Composite Composite Com Composite Cleat Leating Aluminum Cam за 3-12mm јаже морски брод сол за брзо влез Ropee Свеж
Composite Composite Composite Com Composite Cleat Leating Aluminum Cam за 3-12mm јаже морски брод сол за брзо влез Ropee

Композитен камп за камшик со топчиња со лежишта од 2 редови и водечки прстен од не'рѓосувачки челик 316 Ма�

DEN 1909.76
Сликарство Маса Кревање Држач Мебел Хардвер Додатоци Софа Потпирачот За Рака Масажа Маса Кревач Свеж
Сликарство Маса Кревање Држач Мебел Хардвер Додатоци Софа Потпирачот За Рака Масажа Маса Кревач

Користи : маси за цртање, студентско биро, потпирач за раце за софа, масажа итн Инсталиран на креветот за

DEN 2.67
135 ° степен на агол склопена врата од вратата на кабинетот кујнски шкаф за бања Свеж
135 ° степен на агол склопена врата од вратата на кабинетот кујнски шкаф за бања

Тип на тело на рака : се лизга во типот Затворен начин : ДИК Форс шарка Агол на отворање : 135 ° Време на отво

DEN 2.67
Deltana OK6045B10B-l Слики месинг 6-инчен x 4 1/2-инчен маслиново копачки шарки Свеж
Deltana OK6045B10B-l Слики месинг 6-инчен x 4 1/2-инчен маслиново копачки шарки

Димензија на производот : 6.0 "x 4,5" x 0.225 " Земја на потекло : Кина Материјал : цврст месинг Име на бренд : Делт�

DEN 3.33
XBWEI 50pcs Кујна Кабинетот Врата Шарки Мебел Додатоци 4 Дупки Злато Фиока Шарки За Накит Кутии Мебел Фитинзи 18x16mm Свеж