Дебра Вајцнер Нелизгачки Болнички Чорапи Нејасни Чорапи За Држење На Влечки За Жени Мажи 3 Пара

Дебра Вајцнер Нелизгачки Болнички Чорапи Нејасни Чорапи За Држење На Влечки За Жени Мажи 3 Пара

DEN 223.84

Свеж

Достапно.

Увезени. ЧОРАПИ ШТО не СЕ ЛИЗГААТ : Нашите чорапи со влечки што не се лизгаат имаат држачи за шарите на дното за безбедност при одење на мазни површини во болница или дома. Овие чорапи за држење ќе ви помогнат да ја одржите рамнотежата и да го намалите ризикот од паѓање. РАЗНОВИДНА ПОВЕЌЕКРАТНА употреба : нашите болнички нејасни чорапи за жени и мажи се совршени за да ги одржуваат нозете топли и удобни за време на престојот во болница и рехабилитација, а исто така се одлични за носење дома за амбуланти, пациенти по операцијата, постари лица и навистина секој што сака мек удобен пријатен чорап!. УНИСЕКС : Овие болнички чорапи против лизгање се достапни во различни убави неутрални бои. Изработен од ултра мек и растеглив материјал, овој чорап со екипаж со една големина ќе одговара на повеќето стандардни до големи женски стапала и машки стапала со стандардна големина. Хитови теле за повеќето жени; под теле за мажи. УДОБНО ВКЛОПУВАЊЕ : нашите жени и мажи нејасни чорапи се ченил-чувство, мала тежина и исклучително удобно. Ќе ги одржува вашите или вашите сакани нозе убави и топли во болница, старечки дом или каде и да се опоравувате. АСОРТИМАН НА БОИ и РАЗНОВИДНИ ПАКУВАЊА : Изберете ги боите по ваш избор. Овие одлични чорапи за удобност се достапни за купување во пакувања од 3 пара или 6 пара.

Избор на клиенти

Мук ЛУКС машки 50-годишнина Папучи Чорапи Свеж
Мук ЛУКС машки 50-годишнина Папучи Чорапи

Прославете со нас Во 50 Годишнината На Мук ЛУКС Машки Чорапи За Влечки; Класичните бои И дезени се спојув

DEN 1.00
ХАПИПОП Смешни Чорапи Глупави Чорапи Луди Нејасни Чорапи Во Пакување Кекси, Подароци За Неа Свеж
ХАПИПОП Смешни Чорапи Глупави Чорапи Луди Нејасни Чорапи Во Пакување Кекси, Подароци За Неа

Корално Руно ПЕНЗИСКИ ЧОРАПИ ЗА ЖЕНИ : овие розови чорапи за неа ја прикажуваат смешната изрека "АКО МОЖ�

DEN 191.84
120 Пакет На јахта &засилувач; Смит Жените Нејасни Чорапи Екипажот Чорапи, Топол Путер Мека Свеж
120 Пакет На јахта &засилувач; Смит Жените Нејасни Чорапи Екипажот Чорапи, Топол Путер Мека

100% топол полиестер Увезени Полиестер поставата Повлечете го затворањето Машинско Перење...

DEN 2361.60