Бела кубна цирконија кластерска венчаница што одговара на свадбениот прстен за него и нејзиниот невестински сет за двојка | Жолто злато

Бела кубна цирконија кластерска венчаница што одговара на свадбениот прстен за него и нејзиниот невестински сет за двојка |

DEN 1302.40

Свеж

Достапно.

Engagement Ring Heart Twisted Anniversary Ring Bridal Wedding Ring Diamond Band Rings for Women CZ Sterling Silver Ring Stainless Steel Promise Ring Stacking Ring Women Rhinestone Joint Finger Nail Ring Sets for Twisted Rope Band Ring Oval Cut Solitaire Cubic Zirconia CZ Wedding Promise Rings for Her Wedding Bands for Womenените персонализирани прстени солитер прстен за прстен за прстен за венчавки за венчавки за венчавки, поставување цирконски прстени накит гроздобер прстени за жени прстени поставени кристални прстени за редење.

Избор на клиенти

925 Стерлинг Сребрен Спинер Прстен, Еврејски Шема, Израелски Кабала Благослов Прстен Редок Накит Свеж
925 Стерлинг Сребрен Спинер Прстен, Еврејски Шема, Израелски Кабала Благослов Прстен Редок Накит

Роденденски подароци Денот На Мајките Лилјак Мицва подароци Нов мајчин подарок Спинер Прстени...

DEN 2.00
Прилагодливо Отворање Митско Чудовиште Ктулху Прстен Машки Накит Ретро Готски Панк Стил Прстен Свеж
Прилагодливо Отворање Митско Чудовиште Ктулху Прстен Машки Накит Ретро Готски Панк Стил Прстен

Уникатно дизајниран од италијански дизајнери Материјал : сребрен месинг Заштита на животната средина :

DEN 108.80