БХВХВ Метал Опстанок Видување Компас Водоотпорен Алатка За Итни Случаи За Планинарење Кајакарење Пловење Кампување Пешачење Ранец

БХВХВ Метал Опстанок Видување Компас Водоотпорен Алатка За Итни Случаи За Планинарење Кајакарење Пловење Кампување Пешачење

DEN 2540.64

Свеж

Достапно.

Овој компас може многу да ви помогне. Изработен од алуминиумска легура, издржлив, ултралесен, овој лесен компас може да ви даде сигурни и точни перформанси. Ултралесна и џебна големина, погодна за носење. Голема и јасна скала, може да се види јасно, со подобра точност, може да се користи за настава алатка. Погоден за кампување, пешачење, патување,ранци, качување, возење велосипед, планинарење, риболов итн. Овој компас може многу да ви помогне. Изработен од алуминиумска легура, издржлив, ултралесен, овој лесен компас може да ви даде сигурни и точни перформанси.Ултралесна и џебна големина, погодна за носење.Голема и јасна скала, може да се види јасно, со подобра точност, може да се користи за настава алатка.Погоден за кампување, пешачење, патување, ранци, качување, возење велосипед, планинарење, риболов итн.Надворешна алатка За итни случаи Спецификација : Материјал : Алуминиумска Легура (Диа. х) : Прибл. 7, 5х1см / 3х0, 4 инчен пакет Вклучува : 1 Парче Пешачење Компаснота : ве Молиме дозволете отстапување со големина од 3-5мм.

Material: Aluminum Alloy
Size (Dia. x H): Approx. 7.5x1cm / 3x0.4 inch
Package Includes:
1 Piece Hiking Compass:
Note:
Please allow 3-5mm size deviation. :

Избор на клиенти

Класичен Армиски Стил Пешачење Леќа Објектив Тик 2 Компас Свеж
Класичен Армиски Стил Пешачење Леќа Објектив Тик 2 Компас

Силен, Тежок Случај Ја Штити Леќата Внатре Доаѓа Во Воена Зелена Боја Професионален Квалитет...

DEN 1.33
Гроздобер Морски Месинг Џеб Поморска Реплика Титаник Компас Рустикален Гроздобер Домашен Декор Подароци Свеж
Гроздобер Морски Месинг Џеб Поморска Реплика Титаник Компас Рустикален Гроздобер Домашен Декор Подароци

НАПРАВЕНО ОД МЕСИНГ Тежина : 0,23 кг (0,50 фунти) Димензија : 8 х 8 х 2,4 см (3,15 х 3,15 х 0,94 инчи) Голем Воен Компас Ре�

DEN 3.00
Азееда Божиќ пингвин &засилувач; Птица Компас Клучеви Свеж
Азееда Божиќ пингвин &засилувач; Птица Компас Клучеви

Две во едно клучеви со штипка за карабина и практичен компас Безбедна пластична карабинска спојка за пр

DEN 3.33