Ирис Цвет Ранци Момчиња Девојки Училиште Книга Торба Патување Пешачење Кампување Дневен Ранец

Ирис Цвет Ранци Момчиња Девојки Училиште Книга Торба Патување Пешачење Кампување Дневен Ранец

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Големина : 11,5"(Л)x8"(W)x16 " (Ж); Материјал : водоотпорен лесен полиестер погоден за животната средина. Структура : една главна преграда внатре, четири внатрешни мали џебови, еден преден џеб со патент, две странични торбички. Лесен пристап лаптоп и ipad оддел одвоени од пространа главна преграда. Преден организациски оддел за сите ваши прибор за пишување и клучеви. Два, дише, страничен џеб за чадор, шише со вода. Прилагодлив засилен армиран ремен за рамо. Прилагодливите ремени за рамо се совршени за избор на соодветна должина на ремените што му овозможуваат да одговара на вашата висина. Повеќенаменски Ранци : тоа е одличен пакет за грб за секојдневниот живот. Носење со мала тежина и совршено за колеџ, работа, викенд одмор, патување, пешачење, кампување, лов, пешачење, возење велосипед и други активности на отворено итн. Тоа е исто така совршен подарок за вас и вашата сакана. Сервис : ние се обидуваме да обезбедиме најдобро искуство за купување за вас. Сите проблеми со квалитетот со вашата торба, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решиме. Ранец За Лаптоп, Ранец За Пешачење И Кампување На Отворено, Секојдневен Училишен Дневен Ранец На Колеџ, Торби За Книги За Рамо.Карактеристики : Спецификации Димензија : 11,5"(Л)x8"(W)x16 (H) / 29,20 см(L)x20, 32cm(W)x40, 64cm (H). Тежина : 14 мл.Дизајн : Персонализирана графика, ексклузивни дизајни за вас, ве прават посебни и уникатни.Материјал : нашите ранци за училиште/пешачење се изработени од супериорен квалитет и еколошки, водоотпорен, издржлив полиестер. Полиестер е идеален лесен материјал за ултра-силни ранци. Полиестерскиот материјал е отпорен на топлина, што го прави погоден за надворешна употреба.Пространа Преграда : Главен оддел, Два мрежести џебови, Четири мали внатрешни џебови, Еден џеб со патент.Мултифункционален : нашата торба е совршено користена како училишен ранец за девојчиња/момчиња, ранец за лаптоп/чанти/ракави, ранец за патување, спортски ранец, торба за дуфел и други активности на отворено.Поместени Ремени и Прилагодливи Удобни Ремени : појас за воздушно перниче Што Носи Грб, густ и обложен, дише, мек и удобен, што ќе го ублажи притисокот на рамената.Можете да ја прилагодите должината на ременот за рамо според вашата висина.Лесна за чистење постава.Голем Капацитет : во торбата можете да ставите телефон, паричник, лаптоп, i Pad, полнач ,книга, пенкало, торба со моливи, калкулатор, облека итн. Лесно најдете што сакате.Забелешка : 1) вистинската боја на торбата можеби е различна од прикажаната слика поради различниот екран на екранот или рефлектирачката светлина при снимањето.2) Pls овозможи 1-2cm грешката при мерењето е разумен опсег поради различен мет на мерење.3) ако не сте задоволни со нешто, ве молиме не оставајте ни негативни или неутрални повратни информации веднаш. Ве молиме контактирајте не преку е-пошта. Ветуваме дека ќе обезбедиме 100% добра услуга за клиентите и ќе се обидеме најдобро да го натераме секој клиент да добие добро расположение со одлично искуство за купување во нашата продавница!.

Избор на клиенти

VBFOFBV Ранец За Жени Дневен Ранец Лаптоп Ранец Патување Повик Торба, Геометриски Модерен Триаголник Шема Свеж
VBFOFBV Ранец За Жени Дневен Ранец Лаптоп Ранец Патување Повик Торба, Геометриски Модерен Триаголник Шема

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

DEN 447.84
Мистерија ранч Супер пазар ранец - Дневен придружник 15 -инчен лаптоп торба, носете како тота или ранец, 22L, шума Свеж
High Sierra Access 2.0 ранец на лаптоп, волнено ткаење/чеша, една големина Свеж
High Sierra Access 2.0 ранец на лаптоп, волнено ткаење/чеша, една големина

Совршен за ранец на лаптоп гејмер со своите повеќе прегради Ги одржува вашите гаџети на вистинското мес

DEN 1039.84
ADKHF Ранец Превозникот Дише Мулти - Џеб Миленичиња Торба За Кучиња Преносни Удобност Носење (Боја: А, Големина Свеж
Дуулон Момци Вампирскиот Филмски Училишен Ранец-Ранец За Лаптоп Отпорен На Абење Ранец Студентска Торба За Книги Свеж
Ранец За Патување ГЕРОТКР, Ранец За Торба За Пелени, Ранец За Пелени, точки за апстракција црна бела шема Свеж
Ранец За Патување ГЕРОТКР, Ранец За Торба За Пелени, Ранец За Пелени, точки за апстракција црна бела шема

● Големина На Ранец за патување : 27х19, 8х36, 5 см / 10, 6х7, 8х14 инчи ● Материјал За Торба за Пелени : Задниот Пак

DEN 166.40
Ранец За Патување ГЕРОТКР, Ранец За Торба За Пелени, Ранец За Пелени, сина беспрекорна шема на бела мечка Свеж
Ранец За Патување ГЕРОТКР, Ранец За Торба За Пелени, Ранец За Пелени, сина беспрекорна шема на бела мечка

● Големина На Ранец за патување : 27х19, 8х36, 5 см / 10, 6х7, 8х14 инчи ● Материјал За Торба за Пелени : Задниот Пак

DEN 776.00
Ulquiorra Travel Laptop Rankpack Business Computer Field Pack University College School Bag лесна вода отпорна на вода ергономски Свеж
Ulquiorra Travel Laptop Rankpack Business Computer Field Pack University College School Bag лесна вода отпорна на вода ергономски

★ Мерења : Целокупните димензии се 17,7 x 11 x 6,5 инчи / 45 x 28 x 16,5 см Ременот / ременот може да се прилагоди од 18 �

DEN 1.33
СНГШЈ Лаптоп Ранец За Мажи Средношколски Студентски Ранец За Момчиња И Девојчиња Ранец Триделен Машки Ранец За Свеж