Сојузнички Месинг Пмц-1-24 Престиж Монте Карло Колекција 24 Инчен Лебдечки Стакло Полица, Бранеа Бронза

Сојузнички Месинг Пмц-1-24 Престиж Монте Карло Колекција 24 Инчен Лебдечки Стакло Полица, Бранеа Бронза

DEN 4312.00

Свеж

Достапно.

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали. Направено со 3/8-во дебело калено стакло за безбедност и цврстина. Декоративни капачиња монтирани под полица за многу капацитет. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Дизајнот монтиран на ѕид е идеална употреба на просторот. Производите се обезбедени со ограничен животен век. Пловечката полица дава уникатен изглед на секоја бања или просторија за прав. За разлика од другите полици, површината на нашата пловечка полица е суспендирана под рацете наместо потпрена од заградите. Ова ја прави полицата да изгледа како да лебди во воздухот. Нашата лебдечка стаклена полица има цврсти месинг раце кои достигнуваат до стаклената површина. Полицата користи и цврсти месинг потпори под задниот раб на стаклото за дополнителна цврстина и поддршка. Колекцијата Престиж Монте Карло ги споделува декоративните хардверски плочи и деталите за меурот што се гледаат во Колекцијата Монте Карло. Како и другите престижни колекции, се одликува со дебели меурчиња што се користат како детали или дури и куки за шипки за крпи. Овие карактеристики се великодушно попрскани со додатоци За Престиж Монте Карло, особено полица за пешкири за решетки за воз што вклучува куки и шипка за крпи. Други додатоци вклучуваат двојни шипки за крпи, огледала монтирани на ѕид, стаклени полици и неколку стилови на држачи за хартиени крпи. Колекцијата се заокружува со вертикална шипка за крпи со 3 раце, прстен за крпи, држачи за тоалетна хартија и сад за сапун монтиран на ѕид.

Избор на клиенти

Хансгрое Адсторис 6-инчен Агол Кошница Во Мат Црна, 41741670 Свеж
Хансгрое Адсторис 6-инчен Агол Кошница Во Мат Црна, 41741670

ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : германскиот дизајн и инженеринг обезбедува конзистентни перформанси за сите ваши по

DEN 0.33
Сојузнички Месинг Рм-1-22 Реми Колекција 22 Инчен Суета Закосени Рабови Стаклена Полица, Сатен Месинг Свеж
Сојузнички Месинг Рм-1-22 Реми Колекција 22 Инчен Суета Закосени Рабови Стаклена Полица, Сатен Месинг

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Направено со 3 / 8во дебело стакло за безбедност и цвр�

DEN 2402.40
Сојузнички Месинг Рм-1-16 Реми Колекција 16 Инчен Суета Закосени Рабови Стаклена Полица, Антички Бронза Свеж
Сојузнички Месинг Рм-1-16 Реми Колекција 16 Инчен Суета Закосени Рабови Стаклена Полица, Антички Бронза

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Направено со 3 / 8во дебело стакло за безбедност и цвр�

DEN 2094.40
Сојузнички Месинг ПГ-1-16-Гал Пацифик Гроув Колекција 16 Инчен Галерија Железнички Стакло Полица, Полиран Хром Свеж
Сојузнички Месинг ПГ-1-16-Гал Пацифик Гроув Колекција 16 Инчен Галерија Железнички Стакло Полица, Полиран Хром

Месинг Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно

DEN 3521.92
Сојузничките Месинг ПЛАНИНАТА-1-16-Ирв Монтеро Колекција 16 Инчен Цврст Ipe Железо Дрво Полица, Мат Црна Свеж
Сојузничките Месинг ПЛАНИНАТА-1-16-Ирв Монтеро Колекција 16 Инчен Цврст Ipe Железо Дрво Полица, Мат Црна

Изработени од најдобрите цврсти месинг и ипе железни материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки

DEN 2553.44
Сојузнички Месинг СБ-1-16-Ирв Саут Бич Колекција 16 Инчен Цврст Ipe Железо Дрво Полица, Антички Бронза Свеж
Сојузнички Месинг СБ-1-16-Ирв Саут Бич Колекција 16 Инчен Цврст Ipe Железо Дрво Полица, Антички Бронза

Изработени од најдобрите цврсти месинг и ипе железни материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки

DEN 3.33
Сојузничките Месинг ЦК-1-22-Ирв Каролина Кристал Колекција 22 Инчен Дрво Полица, Мат Црна Свеж
Сојузничките Месинг ЦК-1-22-Ирв Каролина Кристал Колекција 22 Инчен Дрво Полица, Мат Црна

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инст

DEN 3528.00
Сојузнички Месинг РК-5/22 22 Инчен Тројно Ниво Стакло Полица, Масло Нанесуваат Бронза Свеж
Сојузнички Месинг РК-5/22 22 Инчен Тројно Ниво Стакло Полица, Масло Нанесуваат Бронза

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Направено со 3 / 8во дебело калено стакло за безбеднос

DEN 1360.64
Сојузнички Месинг РК - 1/22 22 Инчен Суета Закосени Рабови Стаклена Полица, Мат Црна Свеж
Сојузнички Месинг РК - 1/22 22 Инчен Суета Закосени Рабови Стаклена Полица, Мат Црна

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Направено со 3 / 8во дебело калено стакло за безбеднос

DEN 3.00