500 п.п.

500 п.п.

DEN 1128.00

Свеж

Достапно.

Овие дихтунзи се изработени од материјал од не'рѓосувачки челик, искривен и антикорозија, цврста и издржлива. Овозможува стабилна заштита за површината на поврзаните делови. Мијалникот се користи за да се намали триењето, да се спречи истекување, изолацијата, спречувањето на олабавување или распрскување на притисокот. Вклучената пластична кутија има повеќе прегради што ги одржуваат овие мијалници сортирани по големина и ви овозможуваат лесно да ја пронајдете соодветната. Овој комплет доаѓа со мијалници во 5 големини за да ги задоволи вашите различни потреби. Карактеристики : Мијалник се користи за да се намали триењето, да се спречи истекување, изолацијата, спречувањето на олабавување или распрскувачот на притисок. Овозможува стабилна заштита за површината на поврзаните делови. Овие дихтунзи се изработени од материјал од не'рѓосувачки челик, искривен и анти-корозија, цврста и издржлива. Овој комплет доаѓа со мијалници во 5 големини за да ги задоволи вашите различни потреби. Вклучената пластична кутија има повеќе прегради што ги одржуваат овие мијалници сортирани по големина и ви овозможуваат лесно да ја пронајдете соодветната. Спецификација : Тип на ставка : Материјал за миење садови : Не'рѓосувачки челик Количина : 500 парчиња Список на пакети : 50 x M1. 6 рамен мијалник 50 x m2 рамен мијалник 50 x m2. 5 рамен мијалник 50 x m3 рамен мијалник 50 x m4 рамен мијалник 50 x m1. 6 пролет мијалник 50 x m2 пролетен мијалник 50 x m2. 5 пролетен мијалник 50 x m3 пролетен мијалник 50 x m4 пролетен мијалник.

Item Type: Washer
Material: Stainless Steel
Quantity: 500pcs
Package List:
50 x M1. 6 Flat Washer:
50 x M2 Flat Washer:
50 x M2. 5 Flat Washer:
50 x M3 Flat Washer:
50 x M4 Flat Washer:
50 x M1. 6 Spring Washer:
50 x M2 Spring Washer:
50 x M2. 5 Spring Washer:
50 x M3 Spring Washer:
50 x M4 Spring Washer :

Избор на клиенти

X-Gree 20pcs 3мм дебелина M3 алуминиум легура рамен fende_r завртка за миење садови сребрен тон (20 парчиња 3мм ESPESOR M3 aleación Свеж
X-Gree 20pcs 3мм дебелина M3 алуминиум легура рамен fende_r завртка за миење садови сребрен тон (20 парчиња 3мм ESPESOR M3 aleación

Име на производот : Алуминиумска легура FENDE_R мијалник; Содржина на пакетот : 20pcs x Алуминиумска легура Fende_

DEN 1600.00
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман Свеж
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман

Рамни мијалници од не'рѓосувачки челик Направено од 188 аустенитски не'рѓосувачки челик...

DEN 2.33
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман Свеж
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман

Рамни мијалници од не'рѓосувачки челик Направено од 188 аустенитски не'рѓосувачки челик глава на завртка

DEN 0.67
мијалници за мијалници, мијалници од не'рѓосувачки челик, метални мијалници, метални мијалници M1.6 m2 m2.5 m3 m3,5 m4 m5 m6 Свеж
Месинг рамен мијалник цврст месинг целосен асортиман Свеж
Месинг рамен мијалник цврст месинг целосен асортиман

Цврсти месинг рамни мијалници Рамните мијалници се тенок, рамен, кружно печат со централно лоцирана дуп

DEN 505.60
10-50pcs M5 M6 M8 M10 M12 M14 M16 M18 M18 M20 M22 Цврст бакар за миење садови за миење садови рамни прстени заптивки за заптивки Свеж
10-50pcs M5 M6 M8 M10 M12 M14 M16 M18 M18 M20 M22 Цврст бакар за миење садови за миење садови рамни прстени заптивки за заптивки

Материјал : бакар Сертификација : CE Снабдувања на DIY : Метал Потекло : Кина на копното Дебелина (мм) : M5 M6 M8 M1

DEN 232.48
Мијалници за рамна поправка на Yiwango 304 мијалник од не'рѓосувачки челик 0,5мм дебелина за метрички завртки и завртки Свеж
CSEAO 50PCS 3/8 X 1 OD 1,8мм дебелина рамни мијалници SAE, 304 не'рѓосувачки челик / 18-8, обична завршница Свеж
CSEAO 50PCS 3/8 X 1 OD 1,8мм дебелина рамни мијалници SAE, 304 не'рѓосувачки челик / 18-8, обична завршница

【?】 Име на производот : 3 / 8 "рамен мијалник; 【?】 3 / 8" завртки или завртки M10 ;; 【?】 Id = 11mm, OD = 25mm, дебелина од

DEN 159.84
Завртки 20 парчиња/лот DIN125 M27 рамен мијалник A2 не'рѓосувачки челик Свеж
Завртки 20 парчиња/лот DIN125 M27 рамен мијалник A2 не'рѓосувачки челик

Е прилагодено : да Снабдувања на DIY : Метал Број на модел : DIN125 рамен мијалник Материјал : : Не'рѓосувачки ч�

DEN 1336.00