Лорен Насловна Трендови Тофи - 57 Прибор За Јадење Во Собата За Забава, Една Големина, Злато

Лорен Насловна Трендови Тофи - 57 Прибор За Јадење Во Собата За Забава, Една Големина, Злато

DEN 7793.12

Свеж

Достапно.

Комплетна услуга за 8 лица, поставувањето место вклучува 6 парчиња по лице. Вклучени се парчиња за сервирање : Послужавник, Сад, Чајник, сад за шеќер, крем, сол и бибер. Безбедна машина за миење садови. Трајни Коска Кина Материјал. Овој елегантен кинески комплет за коски има издржлив квалитет со нежен и исклучителен изглед. Моделот На Тофи Од Колекцијата Ла Луна Од Лорен Домашни Трендови е елегантен дизајн со мешавина и натпревар злато дизајниран бенд на мала тежина проѕирна коска кина. Комплетна услуга за лесно забавување на 8 лица. Комплетот Вклучува : 8-10, 5" Чинии За Вечера, 8-8, 5" Сад За Супа(држи 8 унци), 8-7, 5" јадења Од Салата/леб и путер, 8-8 Чаши од Унца 5"х4"х2, 25", 8-Чинии, 8-5, 5" Чинии Со Овошје Или Десерт, 1-14" Овална Чинија, 1-9" сад За Сервирање, 1-сол и бибер сет 4", 1-Чајникот Со Капак Држи 48 Унци и Има Димензии 10,5" Х 5" Х 9", 1-крем 5" х 3" х4, 5" и 1-сад со шеќер со капак 7" Х 4" Х 5". Безбедна Машина За Миење Садови. Безбедна рерна на 350 степени.

Избор на клиенти

Црвена Ванила Орбита 16-Парче Вечера Во Собата Свеж
Црвена Ванила Орбита 16-Парче Вечера Во Собата

Четири (4) 101 / 2инчни квадратни чинии за вечера, четири (4) 8инчни чинии за салата, четири (4) 8инчни чинии за с

DEN 2.33
2 Топмела Меламин Сет За Вечера Свеж Попустот
2 Топмела Меламин Сет За Вечера

4 сини чинии за вечера (11 инчи), 4 сини чинии за салата (9 инчи) ,4 сини чинии (7,5 инчи) 4 цветни чинии за вечера

DEN 1199.68
Меламин Море Живот 12-Парче Заптивка Вечера Во Собата Свеж
Меламин Море Живот 12-Парче Заптивка Вечера Во Собата

Тешка категорија и издржлива, совршена за внатрешна и надворешна 100% меламин и е безбеден за миење садов�

DEN 1504.00
Corelle Урбан Лак 16pc, Услуга за 4, Сет Вечера, 8 чинии чинии, чип &засилувач; Пауза Отпорни, Вечера И Corelleware Бело Свеж
Corelle Урбан Лак 16pc, Услуга за 4, Сет Вечера, 8 чинии чинии, чип &засилувач; Пауза Отпорни, Вечера И Corelleware Бело

Уживајте Во Безгрижна ИздржливостЧип, Пауза, Дамки и Гребење отпорни На Корел сетови Разновиден сет За �

DEN 2.00
Црвена Ванила Луна Скај 16 Парче Вечера Во Собата, 1, Бела Свеж
Црвена Ванила Луна Скај 16 Парче Вечера Во Собата, 1, Бела

Совршен додаток на вашите празнични вечери! Не содржи никакви оловни соединенија Безбедна машина за ми�

DEN 1970.72
Креативни Врвови Гавран Розова 12 Парче Вечера Во Собата, Плоштад, Керамика, Услуга за 4 Свеж
Креативни Врвови Гавран Розова 12 Парче Вечера Во Собата, Плоштад, Керамика, Услуга за 4

ЦЕЛОСНА УСЛУГА ЗА ВЕЧЕРА за 4 : Вклучува 4 квадратни чинии за вечера (27 см / 10,5 Инчи), 4 странични чинии (21 см

DEN 3039.84
20-Парче Садови Поставени Во Тиркизна Боја Свеж
20-Парче Садови Поставени Во Тиркизна Боја

Боја : Тиркизна,Форма : Тркалезна,Завршница : Глазура Изградба : Каменина, Микробранова Безбедна Четири 10

DEN 3.33
Кралската Стафорд Ноќта На Вештерките Злато &засилувач; Црна Черепот Со Круна Прибор за Јадење - Во собата на 4 Свеж
БРУНЕР Сите Инклузивни Меламин Садови Во Собата, Синиот Океан, 36 парчиња Свеж
БРУНЕР Сите Инклузивни Меламин Садови Во Собата, Синиот Океан, 36 парчиња

Комплетен сет од 36 парчиња во поморски изглед, кои доаѓаат во робусна транспортна кутија Сите делови од

DEN 2.67
Лорен Насловна Трендови 24 Парче Елизабет Дизајн Порцелан Брановидни Работ Вечера Во Собата, Бела Свеж
Веџвуд Вера Ванг Вера Модерна Свеж
Веџвуд Вера Ванг Вера Модерна

Вера Ванг Веџвуд Безбедна Машина За Миење Садови Фино Коска Кина 5 Поставување Парче Место Микробранова

DEN 2.00
UXZDX Cujux Ceram Плочи 46 парчиња Порцелан Сонце Кујна Прибор Сет Вечера Во Собата Коска Кина Јадења Фенси Плочи И Чинии Во Свеж
Познати Чинии И Чинии Во Собата, 12 Парчиња Прибор За Јадење Сетови, Садови Во собата за 4, Бела Свеж
Познати Чинии И Чинии Во Собата, 12 Парчиња Прибор За Јадење Сетови, Садови Во собата за 4, Бела

ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ?Овој сет за вечера вклучува 4*10" чинии за вечера, 4*7,5" чинии за салата, 4*5,5" чинии со житни ку�

DEN 1183.84
Комплетен Уба Дел Контрола Комплет За Здрава Исхрана &засилувач; Баријатриска Исхрана - 1 Пакет Свеж
Комплетен Уба Дел Контрола Комплет За Здрава Исхрана &засилувач; Баријатриска Исхрана - 1 Пакет

КОЛИЧИНА : Пакување од 1 Uba Плоча + 1 Uba Сад +1 Uba Контејнер + 1 Uba Flatware сет Поделената плоча за контрола на порц

DEN 1199.68