Алатка ЗА сечење, АБС Материјал Машина За Леб Компактен И Пренослив За Дома За Кујна За Домаќинки За Пекари

Алатка ЗА сечење, АБС Материјал Машина За Леб Компактен И Пренослив За Дома За Кујна За Домаќинки За Пекари

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Поддржува различни опции за дебелина, вклучувајќи 30мм 24мм 20мм 15мм, што може да го исече лебот во омилена дебелина. Дизајн на преклопување, компактен и пренослив, дизајн со мала тежина, практично складирање и употреба, заштеда на простор за складирање. Изработен од премиум абс материјал безбеден за храна, нетоксичен, без мирис, издржлив за употреба, отпорен на абење и отпорен на корозија. Погоден е за сечење и сечење леб, леб, сендвичи итн. Широко се користи во кујни за домаќинство, пекарница. Структурата е едноставна, лесна за употреба, лесна за чистење, може да ви помогне да исечете дури и парчиња леб, погодни за домаќинки или пекари. Функција : 1. Поддржува различни опции за дебелина, вклучувајќи 30мм 24мм 20мм 15мм, што може да го исече лебот во омилена дебелина.2. Дизајн на преклопување, компактен и пренослив, дизајн со мала тежина, практично складирање и употреба, заштеда на простор за складирање.3. Изработен од премиум абс материјал безбеден за храна, нетоксичен, без мирис, издржлив за употреба, отпорен на абење и отпорен на корозија.4. Погоден е за сечење и сечење леб, леб, сендвичи итн. Широко се користи во кујни за домаќинство, пекарница.5. Структурата е едноставна, лесна за употреба, лесна за чистење, може да ви помогне да исечете дури и парчиња леб, погодни за домаќинки или пекари.Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Сечење Леб : Абсвејт : Прибл. 195g / 6.9 Ozslice Дебелина : 30mm / 1.2 во, 24mm / 0.9 во, 20mm / 0.8 во, 15mm / 0.6 Во Пакет Листа : 1 x Леб Cutter Note : Монитори Не се калибрирани исти, точка боја прикажани во слики може да се покажува малку поинаква од реалниот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.

Item Type: Bread Cutter
Material: ABS
Weight: Approx. 195g / 6.9oz
Slice Thickness: 30mm / 1.2in, 24mm / 0.9in, 20mm / 0.8in, 15mm / 0.6in
Package List:
1 x Bread Cutter:
Note:
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Избор на клиенти

Декстер На Отворено 8 Фалсификувани Фалсификувани Парчиња Леб Свеж
Декстер На Отворено 8 Фалсификувани Фалсификувани Парчиња Леб

Комерцијален декстел високојаглероден, високолегиран нерѓосувачки челик за зголемена острина...

DEN 1.67
Водич За Сечење Леб За Печење На Г-Ѓа Андерсон Со Фаќач На Трошки, 12,5 Инчи х, Кафеава Свеж Попустот
Водич За Сечење Леб За Печење На Г-Ѓа Андерсон Со Фаќач На Трошки, 12,5 Инчи х, Кафеава

Водич За Сечење Леб На ГЃа Андерсон со фаќач на трошки за сечење совршено униформен исечен леб на рамном

DEN 339.04
Кангшан Тц Серија 1020984 шведски 14c28n Челик Фалсификувани 10.25-Инчен Леб Нож И Дрво Обвивка Во Собата Свеж
Кангшан Тц Серија 1020984 шведски 14c28n Челик Фалсификувани 10.25-Инчен Леб Нож И Дрво Обвивка Во Собата

Рачно изработени целосни танг ножеви фалсификувани од ситнозрнест, шведски Челик 14 C28 N ЗА неверојатна и

DEN 239.20
Тејлор Око сведок 6-инчен Kitchenономски Кујнски Нож, 1-Брои Свеж
Тејлор Око сведок 6-инчен Kitchenономски Кујнски Нож, 1-Брои

6Инчен нож Убаво дизајнирани ergономски рачки, квалитет дефиниран со удобност и функција Високо јаглерод

DEN 2.00
Хенкелс Изјава Брич-Остар 8-инчен леб Нож, Торта Нож, германски Инженеринг Информирани од страна на 100+ години На Мајсторство Свеж Попустот
Несмук Душа Леб Нож 270 | Микарта Грин Свеж
Несмук Душа Леб Нож 270 | Микарта Грин

Несмук Душата Леб Нож 270 Микарта Зелена СОВРШЕН ЗА СЕКАКОВ ВИД ЛЕБ : Лебот е важна главна храна во многу з

DEN 0.67
Сузана од ханс хансен дански Сребрен Леб нож 7 1/2 HH Ws Оригинал Свеж
Сузана од ханс хансен дански Сребрен Леб нож 7 1/2 HH Ws Оригинал

Тип : Нож Состав : Стерлинг Сребро Шема : Сузан Бренд : Ханс Хансен Ханс Хансен Сузана од ханс хансен данск

DEN 843.20
Хуск Готвач Назабен Нож За Леб За Домашен Пакет Леб Со Јапонски Кујнски Нож Со Висок Јаглероден Челик Свеж
Хуск Готвач Назабен Нож За Леб За Домашен Пакет Леб Со Јапонски Кујнски Нож Со Висок Јаглероден Челик

●Уметничко дело●Нашите ножеви за готвачи Хуск се мешање на традиционалната изработка со модерни техн�

DEN 2.33