Андроид 11.0 Автомобил Радио 2 Din Bluetooth Радио За HoNdaCRV 2012- 9.7 Инчен ЕКРАН НА Допир MP5 Мултимедијален Видео Плеер СО SWC Carplay FM AM Gps Обратна Камера, TS1

Андроид 11.0 Автомобил Радио 2 Din Bluetooth Радио За HoNdaCRV 2012- 9.7 Инчен ЕКРАН НА Допир MP5 Мултимедијален Видео Плеер

DEN 4015.84

Свеж

Достапно.

0 (Музика И Повици Без Раце) / Контрола На Воланот / Линк За Огледало / Google Store / Онлајн Комуникација / RDS / DSP / USB, Поддршка Надворешен DVR / TPMS / OBD2 / DAB+ / Carplay / Цртичка камера итн.0 безжичната технологија може да ви помогне да пуштате музика и говор на вашиот телефон.Мапи : интегриран офлајн формат мапсаудио : МАЈМУН / ФЛАК / ВАВ / МП3 / ВМА итн.RAM / ROM : 2 G + 32 G( TS 9836), 3 G + 32 G( TS3), 4 G + 64 G (TS4),4 G + 64 G (TS5), 6g + 128g (TS6), 8g + 128g (TS7).0 (Музика И Повици Без Раце) / Контрола На Воланот / Линк За Огледало / Google Store / Онлајн Комуникација / RDS / DSP / USB, Поддршка Надворешен DVR / TPMS / OBD2 / DAB+ / Carplay / Цртичка камера итн. ● GPS/BLUETOOTH/CARPLAY : Вграден GPS приемник за антена, можете да користите офлајн и онлајн апликации за навигација; Bluetooth 5. Вградениот карплеј ви носи повеќе забава и удобност при возење. Вградениот карплеј ви носи повеќе забава и удобност при возење.ве Молиме внимателно проверете го моделот на вашиот автомобил пред да купите за да избегнете грешки при купувањето. ● КАМЕРА ЗА ЗАДЕН ПОГЛЕД И КОНТРОЛА НА ВОЛАНОТ : Резервна камера (подарок), автомобилот е поврзан со рикверц за автоматско префрлување на враќањето и обратна промена на екранот, побезбедно додека имате парк.Главна функција : GPS навигација / carplay / android автомобил / FM AM RDS / DSP / Bluetooth раце-слободен / ладење прегради / музички плеер / двоен USB / контрола на воланот / огледало линк / повеќејазична / веб навигација / мултимедијален плеер / линија комуникација TS1, TS2 : OS : Андроид 11. (Опционално) Камера За Рикверц (Подарок). ● МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Поддршка НА ГПС Навигација / Мултимедијален Плеер / ФМ АМ / Поголем Екран На Допир НА IPS / WIFI / 4 G / Музички Плеер / Bluetooth 4.RAM МЕМОРИЈА/ROM : 1 G + 16 G( TS1), 2 G + 32 G (TS2). Ултра јасна репродукција на видео за аудиовизуелна гозба! Можете да ги зачувате сите ваши омилени канали и да слушате пораки, музика и емисии во секое време. Можете да зборувате без раце за време на разговорот, оставајќи ги рацете слободни додека возите. (Опционално) Камера За Рикверц (Подарок). Определување на производот : поврзување Со Напојување : приклучок и репродукција температура : -40 °C до 80 °C.

Избор на клиенти

Израмнување на комплет за надградба на лесен израмнувач за Photon S Photon Aluminum S Build Plate Platform Свеж
Израмнување на комплет за надградба на лесен израмнувач за Photon S Photon Aluminum S Build Plate Platform

Потекло : CN (потекло) Тип на ставка : Механички комплет / хардверски делови Број на модел : Фотон С Состојб�

DEN 2.00
Овошје на еластичното дно на дното на мажите Свеж
Овошје на еластичното дно на дното на мажите

Поликонтон Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Овошје на еластичното дно џемпери на мажит�

DEN 239.84
DGZZI NO WIRES CONNECTOR 2PCS EC5 MALE до женски адаптер за T-приклучоци за RC FPV возило за напојување со жица Липо батерија Свеж
DGZZI NO WIRES CONNECTOR 2PCS EC5 MALE до женски адаптер за T-приклучоци за RC FPV возило за напојување со жица Липо батерија

Направено од висококвалитетни материјали, врската е цврста и сигурна, мала тежина и одлични перформанс�

DEN 121.44
Смешна мрзлива музика за срцеви кутии Дрвени музички кутии Најдобар подарок за годишнината на Божиќниот роденден Свеж
Реткоелектричен НОВ ПАР ФАРОВИ КОМПАТИБИЛЕН СО СУБАРУ ФОРЕСТЕР 2.5 ЈАС ОГРАНИЧЕН 2014- 84001-SG081 Свеж
Реткоелектричен НОВ ПАР ФАРОВИ КОМПАТИБИЛЕН СО СУБАРУ ФОРЕСТЕР 2.5 ЈАС ОГРАНИЧЕН 2014- 84001-SG081

Компатибилен СО СУБАРУ и многу повеќе. Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД вашата оригин�

DEN 2.33
Колче за момчиња XS Hoody - Графички гејмер за руно пуловер Свеж
Колче за момчиња XS Hoody - Графички гејмер за руно пуловер

Машинско миење Издржлива ткаенина : Оваа џука на худи худи е лесна за одржување и издржлива, така што ваш

DEN 2.33