DOITOOL Flatware Послужавник Кујна Јадење Решетката За Сушење Прибор За Јадење Одвод Одбор Сад Дренажа Со Капакот Капак Нега Шише Носителот Кујна Плоча Чаша Чаша За Чувањ?

DOITOOL Flatware Послужавник Кујна Јадење Решетката За Сушење Прибор За Јадење Одвод Одбор Сад Дренажа Со Капакот Капак Нега

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Кујнски Стапчиња За Јадење Одвод Кутија За Складирање Транспарентен доказ За Чување Садови Организатор Кујна Прибор За Јадење Вилушка Сад За Складирање На Прибор Совршен За складирање на вашите стапчиња за јадење, садови, растот на и микробиолошки. Стапчиња За Јадење Исцедете Ја Кутијата За Складирање во согласност со стандардите за дневни потреби, убави и практични. Сад За Складирање прибор Убав и корисен организатор за складирање кујна што не можете да го пропуштите. Послужавник за кујнски Прибор За Јадење Користејќи производство на пластичен материјал, фина изработка и невкусна хигиенска и здрава, со капак,- доказ, а летањето нема да влезе, зголемена заштита за садовите, умно исцедете ја водата, одржувајте ги садовите суви, растот на и микробиолошки. Рамен сад За Садови За Складирање Организатор храна одделение пластични стапчиња за јадење одвод кутија за складирање, чувајте ги вашите стапчиња за јадење чисти и суви. Опис Шише За Складирање Масло Ergономски дизајн и правење на вашиот процес на готвење поудобен и практичен. Карактеристика-Материјал : Пластика-Големина : 28 х 13 х 7,5 См, Вклучувајќи 1 х Кутија За Складирање На Стапчиња за Јадење.

Избор на клиенти

7 Код Голема Решетка За Сушење Садови, Лавици За Садови Од 2 Нивоа За Кујнски Шалтер, Организатор За Одводнување Садови Со Голем Свеж Попустот
BLMIEDE Удар Стигнале Полица Сокриени Мијалник Стојат За Кујна Бања Дома Јадење Мат Сушење Кујна Мат Чај Свеж
BLMIEDE Удар Стигнале Полица Сокриени Мијалник Стојат За Кујна Бања Дома Јадење Мат Сушење Кујна Мат Чај

Мултифункционален И Широко Користен Држач За Полица И Кука И Слив, Кој Може Брзо Да Се Користи Во Кујнат�

DEN 185.44
ГФДФД Решетка За Сушење Садови Двослојни Чинии Полица За Одводнување Мултифункционален Организатор На Кујна Свеж