Четка ЗА Танис Мб404848 Метална Четка За Задна Лента Со Подлога од нерѓосувачки Челик од 3/16 И Влакна, Вкупна Должина Од 4', Должина На Трим Од 6 Инчи

Четка ЗА Танис Мб404848 Метална Четка За Задна Лента Со Подлога од нерѓосувачки Челик од 3/16 И Влакна, Вкупна Должина Од 4',

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Метал Назад Лента Четка. Долготрајните можности за заптивање на производот и временските услови се добри за намалување на пенетрацијата на непоканети елементи на животната средина, вклучувајќи прашина, светлина, нечистотија, песок, дожд, снег, испарувања, инсекти и глодари. Произведено во САД. Метал Назад Лента Четка. Долготрајните можности за заптивање на производот и временските услови се добри за намалување на пенетрацијата на непоканети елементи на животната средина, вклучувајќи прашина, светлина, нечистотија, песок, дожд, снег, испарувања, инсекти и глодари. Произведено во САД. Метална Четка За Задна Лента Со Лесна Должност 3/16" Подлога од Нерѓосувачки Челик, 4' Вкупна Должина, 6" Должина На Облогата (Вкупна Висина), Влакна од нерѓосувачки Челик.

Избор на клиенти

Електричен Чистач За Вртење, Чистач За Туширање За Чистење Бања Када, 360 Безжична Четка За Напојување Свеж
Електричен Чистач За Вртење, Чистач За Туширање За Чистење Бања Када, 360 Безжична Четка За Напојување

?●Моќно ЧистењеЧИСТАЧОТ ДИМУАТ ротира со брзина ОД 450 ВРТЕЖИ во МИНУТА , што лесно може да ги отстрани да

DEN 624.00
Правосмукалка Четка Компатибилен Со Bissell Cleanview Вртливата Миленичиња crosswave 2252 2254 2486 2489 22543 24899 1327 1333 Свеж
Правосмукалка Четка Компатибилен Со Bissell Cleanview Вртливата Миленичиња crosswave 2252 2254 2486 2489 22543 24899 1327 1333

Зашрафете ги завртките и извадете го капакот Отстранете ја главната четка и ременот Инсталирајте нов п�

DEN 271.84
Главна Четка Ролери За Ларесар Л6 Про Робот Правосмукалка, Замена Главните Ролки Свеж
Главна Четка Ролери За Ларесар Л6 Про Робот Правосмукалка, Замена Главните Ролки

Применливи модели : Погоден за правосмукалка за роботи Ларесар Л6, проверете дали вашиот модел е точен п�

DEN 1.00
Justpenghui Home паметен робот вакуум чистач додатоци за замена на делови за замена Главна четка за ролери погодни за chuwi Свеж
Пакет од 2 Челични Чистачи со Рачка За Кујнски Садови И Чистење На Прибор Свеж
Пакет од 2 Челични Чистачи со Рачка За Кујнски Садови И Чистење На Прибор

●Пакување од 2 Висококвалитетен чистач од нерѓосувачки челик со рачка ●Удобен зафат со дупка за јамка �

DEN 124.16
Arcoolmart 8pcs 5inch Чистење Влошки Вежба Моќ Четка Када И Плочка Чистач Чистење Влошки Чистење Комплет, Абразивни Тампони Свеж Попустот