ЗЗХХБ Вселенска Ракета Астронаут Водоотпорна Влажна Торба Ткаенина За Повеќекратна Употреба Пелена Влажна Сува Торба Со Патент Џеб За Патување Базен Теретана Јог

ЗЗХХБ Вселенска Ракета Астронаут Водоотпорна Влажна Торба Ткаенина За Повеќекратна Употреба Пелена Влажна Сува Торба Со Патент

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Може да ставите валкани платнени пелени, валкана облека во теретана и влажни костими за капење во влажна кеса. Доволно соба за организирање платнени пелени, костими за капење, облека за теретана и многу повеќе. Затворањето на патентот го содржи мирисот прилично добро. Вклучен пакет : една торба со голема големина и една торба со мала големина. Доволно соба за организирање платнени пелени, костими за капење, облека за теретана и многу повеќе. Нашата кеса за пелени од влажна ткаенина може да биде машина или рачно измиена во ладна или топла вода.Димензии : две различни димензии влажна сува кеса За складирање голема Влажна Кеса : 14,1(Л)x 11,8(W) инчи Мала Влажна Кеса : 8,7(Л)x 3,1(W) инчи повеќе функционални Кеси Тие можат да се користат Како влажни суви кеси за пелени, перални за влажни кеси за патување, торби за плажа за базен за костим за капење, торба за валкана облека во теретана, торби за складирање тоалети, козметички Кеси, чанти. Овие чанти прават одлични организатори за играчки, додатоци, тоалети, електроника, патувања и многу повеќе.Демензијата на малата влажна кеса е 8,7 (Л)х 3,1 (В) инч, што може да ги складира вашите тоалети, парчиња и долна облека, козметика, чорапи и други работи.Демензијата на големата влажна кеса е 14,1(Л)х 11,8 (В) инч што може да собере до 10-12 пелени.Џеб со двоен Патент : патент со влажна крпа затворањето на кесата за пелени може да ги задржи влажните и сувите работи одвоени.Демензијата на малата влажна кеса е 8,7 (Л)х 3,1 (В) инч, што може да ги складира вашите тоалети, парчиња и долна облека, козметика, чорапи и други работи. ЗЗХХБ влажна торба за пелени од сува крпа е направена од водоотпорен 100% полиестер, што може да биде торба за складирање патувања, торба за костими за капење, влажна торба за пелени од ткаенина, торба за бикини, торба за костими за капење. Ниско сушење или сушење на сонце.Демензијата на големата влажна кеса е 14,1(Л)х 11,8 (В) инч што може да собере до 10-12 пелени.

Избор на клиенти