Светилка за терапија со лесна светлина, UV-бесплатен10000 луксуз среќна сончева светлина ламба со 5 нивоа на осветленост, 3 температура во боја, 4 тајмери, одвојување на

Светилка за терапија со лесна светлина, UV-бесплатен10000 луксуз среќна сончева светлина ламба со 5 нивоа на осветленост, 3

-140 %

DEN 303.84

Свеж

Достапно.

? 【5 нивоа на осветленост и 3 температури во боја】 Warmodern Среќна природна светлина ламба има 3 температури во боја од 2800-5700 K и 5 прилагодливи нивоа на осветленост (10% до 100% ) за да ги задоволат вашите различни потреби, ладно светло, топла светлина и природно Светлината може да ве натера да можете флексибилно да го прилагодите потребното осветлување според различните прилики за да создадете удобна атмосфера за вас. Многу е погодно за читателите за спиење да го постават соодветното време на осветлување според нивните потреби. ? 【Лесни и преносни】 Ултра-тенки и лесни светло за расположение Сонцето може да се користат во секое време и каде било, и доаѓа со торба за складирање, што е погодно за складирање и лесно може да се стави во ранец и да се носи на работа, училиште , салата, или студио, итн. Многу е погодно за читателите за спиење да го постават соодветното време на осветлување според нивните потреби.

Избор на клиенти

Инфрацрвена ламба, нова 150W во близина на инфрацрвена светло црвена светлина топлинска ламба поставена серија, домашна употреба Свеж Попустот
Орален уред со црвена светлина Magnetoe, работи ширум светот, најновото издание на септември 2022 година Свеж
Орален уред со црвена светлина Magnetoe, работи ширум светот, најновото издание на септември 2022 година

Не се потребни очила Уредот со црвено светло достигнувајќи 635nm, покривање : 570nm685nm Доаѓа со : уред за терап

DEN 2.67
Метзион Црвена светлина терапија за рацете за олеснување на болката- инфрацрвена светлосна терапија Заврши за болка во зглобот, Свеж Попустот
Уред за терапија со црвена светлина со LED дисплеј за мускули на телото и миленичиња Свеж
Уред за терапија со црвена светлина со LED дисплеј за мускули на телото и миленичиња

? Вклучен е лесен за работа со кориснички водич Полесна или подлабока пенетрација погодна и за професио�

DEN 1913.44
NRS здравствена заштита сензорна подот се појави шатор Свеж
NRS здравствена заштита сензорна подот се појави шатор

Обезбедува безбедно сензорно опкружување за деца Лесно и брзо да се постави и да се спакува Идеално за У

DEN 591.84
Уреди со црвена светлина Hyunlai 100W во длабока црвена 660NM и 850NM црвена светлина за ламба за домашна употреба. Свеж
Уреди со црвена светлина Hyunlai 100W во длабока црвена 660NM и 850NM црвена светлина за ламба за домашна употреба.

❤❤ 【брановите должини на црвената светлина ламба】 Оваа црвена светлина уреди доаѓа со црвена 610nm, црв�

DEN 289.60
Medlight 630Pro Олеснување на болката Црвена светлина терапија мускулатура и олеснување на болката во зглобовите Свеж Попустот
Medlight 630Pro Олеснување на болката Црвена светлина терапија мускулатура и олеснување на болката во зглобовите

Уредот испорачува терапевтски бранови на продорен енергија под површината на кожата, загревајќи ги тки

DEN 3039.20
Abhisubya 5 in1 LED Mini терапија уред 1 MHz Физио -терапија машина за лична и домашна посета Цел Свеж
Abhisubya 5 in1 LED Mini терапија уред 1 MHz Физио -терапија машина за лична и домашна посета Цел

Фреквенција : 1 MHz Излез : 15 акустично Тип : Машина за физиотерапија, уред за физио терапија Употреба : Дома

DEN 96.00