Wallидна плоча за декоратор, стандардна големина 2 - капакот на бандата за излез, сад, прекинувач за светло, затемнувач итн., 4,57 ”× 4,57”, Поликарбонат термопластични, вк

Wallидна плоча за декоратор, стандардна големина 2 - капакот на бандата за излез, сад, прекинувач за светло, затемнувач итн.,

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

[Висок квалитет] : Направено од поликарбонат термопластичен. Тој е издржлив, флексибилен и еластичен за да издржи силно влијание и притисок. [Отпорен на топлина] : Отпорен на температура над 104 степени, спречувајќи да се обезбојне и да исчезнува со текот на времето. [Лесно за инсталирање и чистење] : Вклучени завртки за совпаѓање, лесни за замена на која било wallидна плоча со иста конфигурација, мазна површина со заоблени рабови. [UL & CUL наведени] : Дизајнирано, изградено и тестирано во согласност со UL барањата. [Широка апликација] - Овие современи компактни wallидни плочи се погодни и за станбена употреба и за комерцијална употреба : Дома, канцеларија, корпоративна. [Висок квалитет] : Направено од поликарбонат термопластичен. Тој е издржлив, флексибилен и еластичен за да издржи силно влијание и притисок. [Отпорен на топлина] : Отпорен на температура над 104 степени, спречувајќи да се обезбојне и да исчезнува со текот на времето. [Лесно за инсталирање и чистење] : Вклучени завртки за совпаѓање, лесни за замена на која било wallидна плоча со иста конфигурација, мазна површина со заоблени рабови. [UL & CUL наведени] : Дизајнирано, изградено и тестирано во согласност со UL барањата. [Широка апликација] - Овие современи компактни wallидни плочи се погодни и за станбена употреба и за комерцијална употреба : Дома, канцеларија, корпоративна. 【Висок квалитет】 : Направено од поликарбонат термопластичен, тој е издржлив, флексибилен и еластичен за да издржи сериозно влијание и притисок.

Избор на клиенти

Leviton PSE14-I IV WP Секвент за отворање на празно Strapmnt Свеж
Leviton PSE14-I IV WP Секвент за отворање на празно Strapmnt

Акцент на кој било wallид што покрива со широк избор на бои и завршува Мазно лице и заоблени рабови се спро

DEN 3.00
Wirester Double Gang Toggle Switch Switch/Coverидна плоча покритие - црвено кафеаво дрво Свеж
Wirester Double Gang Toggle Switch Switch/Coverидна плоча покритие - црвено кафеаво дрво

Прекрасен палто за прекинувач за светло го заменува постојниот прекинувач за светло на домаќинството �

DEN 159.84
Левитон C0224 SG низок волт MTG заграда Свеж
Левитон C0224 SG низок волт MTG заграда

SG низок волт MTG заграда Тип на производ : Заграда за монтирање на wallидови Опис на производот wallидна плоча

DEN 46.24
Amerидна плоча на Amerelle 84RVB, 1 рокер, леано метал, бронза на возраст, 1-пакет, двојно менување Свеж Попустот
Amerидна плоча на Amerelle 84RVB, 1 рокер, леано метал, бронза на возраст, 1-пакет, двојно менување

Зголемување на стилот : wallидот на Amerelle ќе му даде богатство и елеганција на вашиот простор и ќе биде завр

DEN 122.40
Западните работи што трчаат коњи, светло прекинувач, рокерска плоча опфаќа електричен излез дрво изглед јаже раб Свеж
Френклин месинг 64930 Конкавна единечна двојна излезна wallидна плоча / плоча / капакот на прекинувачот, сатен никел Свеж
Wallид плочата на левитон 41080-4ep QuickPort, единечна банда, 4-порта, црна боја Свеж
Wallид плочата на левитон 41080-4ep QuickPort, единечна банда, 4-порта, црна боја

4port QP Wallplate Bk Тип на производ : Wallидна плоча Опис на производот мултимедијален тип; Пластичен материјал ABS

DEN 3.33
Левитон 47605-21S 21-инчен Вентиран Премиум Шинг Структурирана медиумска врата, бела Свеж
Левитон 47605-21S 21-инчен Вентиран Премиум Шинг Структурирана медиумска врата, бела

Моделот на намалување на дното ги опфаќа истите модули за напојување со струја и напојување со DC како и �

DEN 879.68
Легранд-Пас и Сејмур spo26wu Пластична wallидна плоча umамбо една банда декоратор Лесно инсталирање, бело Свеж
Легранд-Пас и Сејмур spo26wu Пластична wallидна плоча umамбо една банда декоратор Лесно инсталирање, бело

Jумбо пластична wallидна плоча бела 1 банда 1 отворање на декораторот Обликуван од незапалив материјал за

DEN 2.00
Brainerd 64651 Двоен двојна двојна двојна двојна двојна двојна плоча / плоча / капакот на прекинувачот, недовршена Свеж
Brainerd 64651 Двоен двојна двојна двојна двојна двојна двојна плоча / плоча / капакот на прекинувачот, недовршена

Направено во Кина Должина на пакетот : 0,3 " Ширина на пакетот : 6.0" Висина на пакетот : 7,5 " Направено во Кина.

DEN 239.84
Questech Décor Single Toggle/Enth Rocker Combo Light Switch Cover, 2-банда електрична wallидна плоча, двојно прекинувач за декоратор Свеж
Questech Décor Single Toggle/Enth Rocker Combo Light Switch Cover, 2-банда електрична wallидна плоча, двојно прекинувач за декоратор

Вклучен хардвер; Вклучени завртки за координација на бојата вклучени и лесно се инсталираат со помош на

DEN 239.84
Носталгичен магацин 719875 викторијанска прекинувачка плоча со менување и излез, светла хром Свеж
Носталгичен магацин 719875 викторијанска прекинувачка плоча со менување и излез, светла хром

Цврст фалсификуван месинг за прецизни детали 5годишна гаранција Достапно во сите носталгични магацини

DEN 540.00
Дуплекс - Плоча за прекинувач на капакот на излезот - Кандински: Quadrate Farbstudie Свеж
Дуплекс - Плоча за прекинувач на капакот на излезот - Кандински: Quadrate Farbstudie

Изберете од еден од нашите над 2 Ослободете се од оние здодевни wallидни плочи и зачинете ги дома со уметни

DEN 207.20
Покриена обвивка за украсена плоча за wallидни плочи на Pearled Frame Свеж
Покриена обвивка за украсена плоча за wallидни плочи на Pearled Frame

Преработете го вашиот простор додека ги заменувате старите таблички за прекинувачи и излезните капаци

DEN 0.67
Wallидна плоча за покривање на wallидот со единечен wallиден плоча - pokeball - pokeball Свеж
Wallидна плоча за покривање на wallидот со единечен wallиден плоча - pokeball - pokeball

Додадете знак во која било просторија со оваа декоративна плоча за покривање на wallидот со единечен удар

DEN 159.84