Ring to Cage MMA Grappling/Jiu Jitsu Dummy - исполнет или неисполнет, за MMA, Graplling, Jiu Jitsu, Sumission

Ring to Cage MMA Grappling/Jiu Jitsu Dummy - исполнет или неисполнет, за MMA, Graplling, Jiu Jitsu, Sumission

DEN 1599.20

Свеж

Достапно.

Неисполнет. Може да се полни со текстилни партали со помош на бејзбол лилјак или метла се држат за да се наполни фунтата додека се пополнува. Направено од тешка кардура (најлон) материјал. Оваа кукла е одличен производ за бразилскиот Jiиу itsитсу (БЈЈ), џудо, борење и мешани воени вештини! Можете да направите чувар на тренери, внатре во стража, положба на желка, Позиција за почеток, Северна Југ, Монт, Страна, ги задржува нозете на брави со нозе, шипки на коленото, куки за глуждот. Амнестата за возрасни е за висина еквивалент на човек од 6 стапки и тежи приближно 70-75 фунти еднаш исполнети. Детската кукла е околу еквивалент на висина на дете од 4,6 "нозе и тежи приближно 30-35 фунти еднаш исполнето. Достапна големина : Возрасна : 70-75 фунти (еднаш исполнети), високи 6 стапки. Деца : 30-35 фунти (еднаш исполнето ), Висока 4,6 стапки. Неисполнето. Може да се наполни со текстилни партали со помош на бејзбол лилјак или метла се држат за да се полни, додека се пополнува. Направено од тешка кардура (најлон) материјал. Оваа кукла е одличен производ за бразилскиот џиу џитсу (БЈЈ), џудо, борење и мешани воени вештини! Можете да направите чувар на воз, внатре чувар, позиција на желка, стартна позиција, северно југ, планината, странична монтажа, ги чува нозете на брави со нозе, барови на колена, куки за глуждот. Возрасни возрасни лица. Атарот е околу еквивалент на висина на човек од 6 стапки и тежи приближно 70-75 фунти еднаш исполнети. Детската кукла е околу еквивалент на висина на дете од 4,6 "и тежи приближно 30-35 фунти еднаш исполнето. Достапна големина : Возрасна : 70 - 75 фунти (еднаш исполнето), висока 6 стапки. Деца : 30-35 фунти (еднаш исполнети), високи 4,6 стапки. Неисполнет. Може да се полни со текстилни партали со помош на бејзбол лилјак или метла се држат за да се наполни фунтата додека се пополнува. Направено од тешка кардура (најлон) материјал. Оваа кукла е одличен производ за бразилскиот Jiиу itsитсу (БЈЈ), џудо, борење и мешани воени вештини! Можете да направите чувар на обука, внатре во стража, положба на желка, почетна позиција, Северна Југ, Монт, Страна, ги задржува нозете на брави со нозе, шипки на коленото, куки за глуждот .. глупости за возрасни е за висината еквивалент на 6 метри од 6 метри Човек и тежи приближно 70-75 фунти откако ќе се наполни детската кукла е околу еквивалент на висина на дете од 4,6 "и тежи приближно 30-35 фунти откако ќе се пополни достапната големина : Возрасна : 70-75 фунти (еднаш исполнети), 6 стапки високи деца : 30-35 фунти (еднаш исполнето), висок 4,6 стапки.

Избор на клиенти

Bestzo MMA воени вештини Бразилски Грипки за слава на седечка позиција црвена и црна -завршена Свеж
Bestzo MMA воени вештини Бразилски Грипки за слава на седечка позиција црвена и црна -завршена

Направено од високо квалитетно платно Производот е неисполнет Сликата е само за илустрација Може да се

DEN 1680.00
4fit Grappling кожа кукла боксерски торбички мма кик бокс -клекнување кукла 59 , 70 Свеж
4fit Grappling кожа кукла боксерски торбички мма кик бокс -клекнување кукла 59 , 70

Направено од специјална вештачка кожа Целна печатена глава за удирање Неисполнет / празен 100% гарантир�

DEN 1.33
Bestzo mma Jiu Jitu Judo Judo Punching Tagn Brappling Dummy Light Purple Sositing Positions Rands на пред-неисполнети Свеж
Bestzo mma Jiu Jitu Judo Judo Punching Tagn Brappling Dummy Light Purple Sositing Positions Rands на пред-неисполнети

Направено од висококвалитетна синтетичка кожа Производот е неисполнет Сликата е само за илустрација М�

DEN 3.00
Ard-Champs 2fit Бразилско платно за фаќање на платно, клекне мама мма борење џудо црно/жолто Свеж
Ard-Champs 2fit Бразилско платно за фаќање на платно, клекне мама мма борење џудо црно/жолто

Направен од материјал со тешки платно Двојно лице за удирање Достапно во комбинација на црни / жолти бои

DEN 1407.84
Ring to Chage FightersJuice MMA Grappling/Jiu Jitsu Dummy - Нова и подобрена верзија Свеж
Ring to Chage FightersJuice MMA Grappling/Jiu Jitsu Dummy - Нова и подобрена верзија

Направено од тешка кардура (најлон) материјал Тесно исполнето Оваа кукла е одличен производ за бразилск

DEN 1.00
Bjj MMA Grappling Dummy 70 “ Свеж
Bjj MMA Grappling Dummy 70 “

Овој модел има раце и нозе идеални за брави на зглобовите, брави на глуждот, куки за потпетици, шипки на к

DEN 0.33