Dloett 12 парчиња/лот најлонска четка со различна големина уметник масло сликање фино четка гуаче акварела сликарство уметност

Dloett 12 парчиња/лот најлонска четка со различна големина уметник масло сликање фино четка гуаче акварела сликарство уметност

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Погоден за употреба со акрилни, акварел и маслени бои. 12 различни четки за различни намени. Одличен подарок за сликар или уметник. Рачка боја : Виолетова. Рачка материјал : дрво. Погоден за употреба со акрилни, акварел и маслени бои. 12 различни четки за различни намени. Одличен подарок за сликар или уметник. Рачка боја : Виолетова. Рачка материјал : дрво. Погоден за употреба со акрилик, акварел и маслени бои.12 Различни четки за различни намени. Одличен подарок за сликар или уметник. Сет на четки (12 парчиња) Одржувајте : 1. Мора да се стави во вода брзо по употребата, во спротивно ќе стане тешко. Бидете сигурни дека никогаш нема да ги оставите во вода и да ги исушите.2. Чистење : Бои засновани на вода - топла вода со сапуница, масло базирана/растворувач засновани на 3. Сушење/складирање : лежејте рамно или глава нагоре. Пакуван вклучен : 1 *Материјал за сликање Имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор. Маноучното мерење постои 1-2 см Грешка, чисто нормална, ве молиме преовладувајте во натура.

Избор на клиенти

Занаетчиски паметна сорта постави супер вредност пакет црно таклон 7 парче Свеж
Занаетчиски паметна сорта постави супер вредност пакет црно таклон 7 парче

1 четка за миење (3 / 4 "), 1 аголна четка (1 / 4"), 2 четки за засенчување (големини 4 и 8), 3 четки (големина 3, 5 и 10)...

DEN 3.00
Кралска четка RCC602 Браун таклон четка за вредност, 15 по пакет Свеж
Кралска четка RCC602 Браун таклон четка за вредност, 15 по пакет

Додадете функционалност и леснотија на вредноста на секој дел од вашето работно место со нашите канцел�

DEN 1.33
ЈАХХ Сликарство Пен 13 парчиња аголни четки за боја Свеж
ЈАХХ Сликарство Пен 13 парчиња аголни четки за боја

Погоден за студенти, аматерски и уметници Квалитетно полирано дрво и долга рачка за лесна и удобна упот�

DEN 0.33
Vin Beauty 16PCS четки за бојадисување за деца, четки за бојадисување, четки за деца со деца, четки за деца и рамни детски деца, Свеж Попустот
Gretd 38 Paint Brush Band Band Canvas Bag Box долга дрвена рачка Синтеза Уметнички материјали за нафта акрилна вода Свеж
Gretd 38 Paint Brush Band Band Canvas Bag Box долга дрвена рачка Синтеза Уметнички материјали за нафта акрилна вода

Цврст и издржлив животен век Со различни совети и ги задоволувате вашите различни потреби за сликање Пр

DEN 401.60