ДОПИС деца големи девојки со целосна должина на боди за гимнастика облека балет танц леотард единици за долги ракави скокање

ДОПИС деца големи девојки со целосна должина на боди за гимнастика облека балет танц леотард единици за долги ракави скокање

DEN 28.64

Свеж

Достапно.

Полиестер, спандекс. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Направено од полиестер и спандекс материјал, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Долги ракави, врат на екипажот, заоблен грб деколте. Дизајн на цврста боја. Истепена ткаенина, мека и удобна за носење. Тенок фит танцувачка облека за вашата девојка. Погоден за класа за танцување, гимнастичка вежба, сценски перформанси, итн. -| - Должина | градите - | половината - | Ip - | - Должина на ракавот - S | 3-4 години - | - 34 "/87.5cm | 22"/56cm | - 19,5 "/50cm - | 23" /58.5cm- - | 13.5 "/34.5cm - М | 5-6 години - | - 38 "/96.5cm | - 22,5"/58cm - | - 20.5 "/52cm - | - 23.5" /60.5cm - | - - 15 "/38cm - л | 7-8 години - | - 41,5"/ 105.5cm - | - 23.5 "/60cm - | 21"/54cm | - 24,5 "/62.5cm - | - 16.5"/ 42cm- - xl - | - 9-10 години - | 45 "/114.5cm |- - 25 "/64cm | - 22,5"/58cm - | 26 "/66.5cm | 18"/46cm -Xxl - | - 11-12 години | - 48,5 "/123.5cm - | - 26,5"/68cm- -| 24 "/62cm | - 27,5" /70.5cm - | - 19,5 "/50cm- 3xl - | - 13-14 години | 52 "/132.5cm | 28"/72cm | 26 "/66cm | 29" /74.5cm | 21 "/54cm.

Избор на клиенти

Амикадом Лејди есен летен блуза со краток ракав 2023 Облека памук V вратот Графички салон Топ за жени R3 R3 Свеж
Амикадом Лејди есен летен блуза со краток ракав 2023 Облека памук V вратот Графички салон Топ за жени R3 R3

Потребно е многу време да тестираме, само за да направиме најдобро за вас Врвна маица за дама најдобрите

DEN 0.33
Hansber Девојки девојки балет танц леотард, без ракави, запрени кратки на вратот на половината без грб. Свеж
Hansber Девојки девојки балет танц леотард, без ракави, запрени кратки на вратот на половината без грб.

100% полиамид Повлечете го затворањето Само миење на рацете Леотард е изработен од полиестер и спандекс м

DEN 1.67
Јуумин Деца Девојки Долги Ракави Балет Танц Облека Мачка Унитард Дете Гимнастика За Цело Тело Трико Облека За Боди Свеж
Ноќите на Деттира Токио Сплит-назад Гимнастика Леотард за девојчиња. Виножито на ткаенина од црна мрежа, возрасни м Свеж
Стеле Жени Девојки Бебе Балетанки Чевли Мало Дете Балет Папучи Момчиња Без Вратоврска Кожа Крст Ремен Танц Чевли Свеж
Магијата Град Мало Дете Балет Трико За Девојки Танц Свеж
Магијата Град Мало Дете Балет Трико За Девојки Танц

Увезени Повлечете го затворањето Миење Раце Само Материјал За Трико : 90% Памук, 10% Спандекс Бои На Трико :

DEN 207.84