Ингзи Дигитално Печатење Мермерна Завеса За Туширање За Спална Соба, Ултра Мека Ткаенина Со Висока Густина, Удобна, Еколошка, Добра Пропустливост На Воздухот

Ингзи Дигитално Печатење Мермерна Завеса За Туширање За Спална Соба, Ултра Мека Ткаенина Со Висока Густина, Удобна, Еколошка,

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Лесно за чистење, може да се мие директно со машина за перење или рака, не избледувајте или избледувајте, избегнувајте директна сончева светлина на грбот.Не треба да се грижите за тоа како да го инсталирате.Може да додаде и поинаква атмосфера за бањата во исто време.Може да додаде и поинаква атмосфера за бањата во исто време.Дизајнот на капакот на завесата за туширање ја прави вашата бања посовршена и поубава.Машинско перење : Натопете во вода 10 минути, а потоа преклопете двапати во машината за перење.Не треба да се грижите за тоа како да го инсталирате. Не мијте со друга облека.Издржлив, нетоксичен и безбеден, тоа е најдобриот избор за вашето семејство 2. Мултифункционален : секоја туш завеса е убава сцена.Супер мека ткаенина со висока густина, удобна заштита на животната средина, добра пропустливост на воздухот 6.Можете да го користите овој комплет за завеси за туширање за украсување на вашата бања, ѕидови, Прозорци или кој било простор што ви се допаѓа. Мултифункционален : секоја туш завеса е убава сцена.Издржлив, нетоксичен и безбеден, тоа е најдобриот избор за вашето семејство. Ако е валкано, само измијте го и користете го откако ќе се исуши. Големина : 180х180см.No треба да се грижите за избледување, тоа ќе и даде на вашата бања сосема нов чист простор со уникатен стил.Еве го начинот на миење, миење раце : натопете во вода 10 минути, потоа додадете детергент или детергент, нежно исчистете со четка. Лесен за нега и употреба : ние ви нудиме 12 куки бесплатно. Висококвалитетен дизајн на материјал : костумот за завеси за туширање е изработен од еколошки полиестер (ПВЦ), со добар водоотпорен ефект. Можете да уживате во прекрасните слики на завесата за туширање кога ќе се бањате. Висококвалитетен дизајн на материјал : костумот за завеси за туширање е изработен од еколошки полиестер (ПВЦ), со добар водоотпорен ефект. Исклучителен дизајн : мермерната слика служи како главна слика на завесата за туширање, само слична на декорацијата на ѕидот, што е многу убаво и уникатно.3 Димензии на дигитално печатење го прават дизајнот многу текстуриран, шарен и clear.Лесно за чистење, може да се мие директно со машина за перење или рака, не избледувајте или избледувајте, избегнувајте директна сончева светлина на грбот. Метод на перење : производот може да се рециклира.3 Димензии на дигитално печатење го прават дизајнот многу текстуриран, шарен и clear. Исклучителен дизајн : мермерната слика служи како главна слика на завесата за туширање, само слична на декорацијата на ѕидот, што е многу убаво и уникатно.100% Полиестер.Можете да го користите овој комплет за завеси за туширање за украсување на вашата бања, ѕидови, Прозорци или кој било простор што ви се допаѓа.Супер мека ткаенина со висока густина, удобна заштита на животната средина, добра пропустливост на воздухот. Можете да уживате во прекрасните слики на завесата за туширање кога ќе се бањате.No треба да се грижите за избледување, тоа ќе и даде на вашата бања сосема нов чист простор со уникатен стил.

Избор на клиенти

Аванти Постелнина Крајбрежје Гроздобер Колекција, Туш Завеса, Мулти Свеж Попустот
Аванти Постелнина Крајбрежје Гроздобер Колекција, Туш Завеса, Мулти

Памук / Полиестер Со своите уметнички изречени морски суштества, античко пишување и тиркизни акценти, �

DEN 647.68
ВХЦ Брендови Флорет Возбуден Туш Завеса 72х72 Браун Свеж
ВХЦ Брендови Флорет Возбуден Туш Завеса 72х72 Браун

ФРАНЦУСКА ЗАВЕСА ЗА ТУШИРАЊЕ ВО ЗЕМЈАТА : завеса за туширање од 72 на 72 инчи одговара на тушеви или кади с�

DEN 1.67
Амаџи Рустикален Југозападен Американски Симбол Бафало Бизон Декорација На Бања Туш Завеса Додаток За Бања Свеж
Амаџи Рустикален Југозападен Американски Симбол Бафало Бизон Декорација На Бања Туш Завеса Додаток За Бања

Рустикален Југозападен Симбол На Домородните Американци Бафало Бизон Декорација На Бања Туш Завеса До�

DEN 3.33
Бујна Декор Црвена Биволска Карирана Домашна Слатка Домашна Венец Памучна Туш Завеса Свеж
Бујна Декор Црвена Биволска Карирана Домашна Слатка Домашна Венец Памучна Туш Завеса

Памучна Мешавина ДЕКОРАТИВНА ЗАВЕСА ЗА ТУШИРАЊЕ : Користете ја нашата домашна слатка завеса За туширањ�

DEN 2.67
Бад-Тики Суштество Од Црната Лагуна Туш Завеса Хорор Филм Свеж
Бад-Тики Суштество Од Црната Лагуна Туш Завеса Хорор Филм

Оксфорд, крпа, Оксфорд Крпа, ткаени Полиестер Суштество Од Црна Лагуна Туш Завеса 100% Ткаени Полиестер Ок

DEN 703.84
ZLDXDP Дигитално Печатење Полиестер Туш Завеса Четири-Парче Сет Шема Дизајн Партиција Завеса Перат Свеж
ZLDXDP Дигитално Печатење Полиестер Туш Завеса Четири-Парче Сет Шема Дизајн Партиција Завеса Перат

Материјал : полиестерски влакна Шема : дигитално печатење Спецификации : 165180, 180180, 180200 Висината попушта б

DEN 3.00
Аванти Постелнина Плетенка Медалјон72 х 72 Туш Завеса Гранит Свеж
Аванти Постелнина Плетенка Медалјон72 х 72 Туш Завеса Гранит

Полиестер Завесата За Туширање Со Медалјон Со Плетенки Аванти има детали за дизајнот што ќе ја направат

DEN 1.00
Бохо Шик Полиестер И Памук Туш Завеса, Црна, Подобро Домови &засилувач; Градини, 72 х 72 Свеж
Бохо Шик Полиестер И Памук Туш Завеса, Црна, Подобро Домови &засилувач; Градини, 72 х 72

Бохо Шик дизајн со сложени геометриски обрасци во црнобело Изработени Од мешавина од полиестер и памук

DEN 1.67
Женски Памучни Гаќи Долна Облека без Еластични Отвори За Нозе Спортски Фитнес Танга Т Панталони Без Траги Гаќи Свеж
Женски Памучни Гаќи Долна Облека без Еластични Отвори За Нозе Спортски Фитнес Танга Т Панталони Без Траги Гаќи

Зделки На Денот Молња Се Занимава Денес Премиерот затворање Произведено во САД Или Увезено долна облек�

DEN 1540.80
Авелифе Бохо Мудрец Зелена Туш Завеса За Бања Лента Ресел Туш Завеса 72 Х 72 Инчи Фарма Куќа Лен Сива Свеж
Авелифе Бохо Мудрец Зелена Туш Завеса За Бања Лента Ресел Туш Завеса 72 Х 72 Инчи Фарма Куќа Лен Сива

90% Лен; 10% Полиестер ●ЕЛЕГАНТЕН СТИЛ●Додадете романтично чувство во вашата бања со оваа елегантна заве�

DEN 1.33