Центар за полнење со двојна порта за батерии Taoke за insta360 една x панорамска спортска камера

Центар за полнење со двојна порта за батерии Taoke за insta360 една x панорамска спортска камера

DEN 319.84

Свеж

Достапно.

Овој центар за полнење е компатибилен само со insta360 само x. Дизајнот на портата за полнење со двојно пристаниште заштедува време и ефикасност. Може да наплати 2 батерии на Insta360 во исто време. Интерфејсите за влез на електрична енергија од микро и тип Ц се достапни; Поддршка 5 V/2.1 A струја на влез. Белешка : Не поддржувајте истовремена употреба на две порти, а батеријата не е вклучена. Време на полнење : ќе бидат потребни околу 2 часа за целосно наплата на две Insta360 една x батерии. Овој центар за полнење е компатибилен само со insta360 само x. Дизајнот на портата за полнење со двојно пристаниште заштедува време и ефикасност. Може да наплати 2 батерии на Insta360 во исто време. Интерфејсите за влез на електрична енергија од микро и тип Ц се достапни; Поддршка 5 V/2.1 A струја на влез. Белешка : Не поддржувајте истовремена употреба на две порти, а батеријата не е вклучена. Време на полнење : ќе бидат потребни околу 2 часа за целосно наплата на две Insta360 една x батерии. Материјал : ABS+компјутер; Карактеристики : : Мал, лесен, лесен за носење. Список на пакување : Центар за полнење на батеријата 1 парчиња за Insta360 Еден кабел за полнење X1 PCS.

Избор на клиенти

PGMJ 40 комплети M6 Black Binding Post Завртки Countersunk Заврши капаче за приклучоци за приклучување на завртки за капаци Свеж
PGMJ 40 комплети M6 Black Binding Post Завртки Countersunk Заврши капаче за приклучоци за приклучување на завртки за капаци

40 комплети црни M6 за поврзување на завртки за капаци на капаци на капаци и алатка за погон на погон за по�

DEN 1.67
Израмнување на комплет за надградба на лесен израмнувач за Photon S Photon Aluminum S Build Plate Platform Свеж
Израмнување на комплет за надградба на лесен израмнувач за Photon S Photon Aluminum S Build Plate Platform

Потекло : CN (потекло) Тип на ставка : Механички комплет / хардверски делови Број на модел : Фотон С...

DEN 2.00
Hotешка макс 26299 4-1/2-инчен x 7/8-инчен Arbor Flap Disc, 80 решетки, сина цирконија Свеж
Hotешка макс 26299 4-1/2-инчен x 7/8-инчен Arbor Flap Disc, 80 решетки, сина цирконија

Цирконија Грит овозможува екстремно брзо отстранување на материјалот Дијаметар од 41 / 2инчи...

DEN 152.00
Augusta Sportswear Women staptionse 1355 Свеж
Augusta Sportswear Women staptionse 1355

100% полиестер Увезени Машинско миење Контрастна боја самоткаенина јака Vвратот Триаголен преден панел �

DEN 306.08
Јамазита занает 11572160 фиока Tenmei Matsuchake Plum Anti5.5 Контекторски сад, 6,1 x 6,1 x 3,4 инчи Свеж
Јамазита занает 11572160 фиока Tenmei Matsuchake Plum Anti5.5 Контекторски сад, 6,1 x 6,1 x 3,4 инчи

Големина : 6,1 x 3,4 инчи (156 x 8 Големина : 6,1 x 3,4 инчи (156 x 8 Професионалните готвачи носат комерцијален сад за в

DEN 1.33
Wpyyi романтична зимска двојка скејт -часовник музичка кутија механизам домашен декорација за декорација за девојки Свеж
2018 Panini Fran Tarkenton Immaculation Collection Name Plate Platch Better T 7/9 - Фудбалска игра Користена картичка Свеж
2018 Panini Fran Tarkenton Immaculation Collection Name Plate Platch Better T 7/9 - Фудбалска игра Користена картичка

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Фудбалска игра кор�

DEN 971.20
Смешна мрзлива музика за срцеви кутии Дрвени музички кутии Најдобар подарок за годишнината на Божиќниот роденден Свеж