Gospire Магнетски телефонски паричник, држач за кожни мобилни телефонски картички, паричник Magsafe со прстен и [блокирање на кредитна картичка РФИД] 360 ° Телефон за ротац?

Gospire Магнетски телефонски паричник, држач за кожни мобилни телефонски картички, паричник Magsafe со прстен и [блокирање на

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

【Поддржува сите телефони】 држач за паричникот на магнетна картичка компатибилен со скоро сите видови на мобилен телефон. Серијата i Phone 14/13/12 и оние што носат магнетски телефонски случаи можат директно да го користат овој телефонски паричник. Други телефони (i Phone 11, Pro, Pro Max, XR, XS Max, X, i Phone 8, i Phone 8 Plus, Samsung Galaxy, Android, итн.) Или не-магнетски случаи треба да се користат со предвидените метални прстени. Препорачуваме препорачуваме. Препорачуваме дека користите соодветна телефонска кутија. Бидејќи некои специјални материјални случаи не можат да бидат поддржани, како што се : стакло, силикон, кожа, ткаенина, замрзнати, 3Д -испакнатост. 【Силен материјал 2* метален прстен; 1* картичка по продажбата. Имаме доволно доверба да ви обезбедиме одлични производи. Затоа нудиме гаранција од 18 месеци и 60 дена гаранција за враќање на парите. Било какви прашања, само контактирајте не. Тимот на Go Spire обезбедува 24*7 дневна услуга за клиенти за решавање на какви било проблеми за нашите ценети клиенти. 【Поддржува сите телефони】 држач за паричникот на магнетна картичка компатибилен со скоро сите видови на мобилен телефон. Серијата i Phone 14/13/12 и оние што носат магнетски телефонски случаи можат директно да го користат овој телефонски паричник. Други телефони (i Phone 11, Pro, Pro Max, XR, XS Max, X, i Phone 8, i Phone 8 Plus, Samsung Galaxy, Android, итн.) Или не-магнетски случаи треба да се користат со предвидените метални прстени. Препорачуваме препорачуваме. Препорачуваме дека користите соодветна телефонска кутија. Бидејќи некои специјални материјални случаи не можат да бидат поддржани, како што се : стакло, силикон, кожа, ткаенина, замрзнати, 3Д -испакнатост. 【Силен материјал 2* метален прстен; 1* картичка по продажбата. Имаме доволно доверба да ви обезбедиме одлични производи. Затоа нудиме гаранција од 18 месеци и 60 дена гаранција за враќање на парите. Било какви прашања, само контактирајте не. Тимот на Go Spire обезбедува 24*7 дневна услуга за клиенти за решавање на какви било проблеми за нашите ценети клиенти.

Избор на клиенти

Држач на картичка за жени за жени спојка за кожа Свеж
Држач на картичка за жени за жени спојка за кожа

Прекрасно прилагодено од PU материјалот со врвен квалитет Широк спектар на бои вклучува сина, кафеава, р�

DEN 1379.20
Doeboe за паричник Magsafe, држач за магнетна телефонска картичка Свеж
Doeboe за паричник Magsafe, држач за магнетна телефонска картичка

Компатибилност Овој паричник за магнетски телефон е компатибилен само со сериите i Phone 13 / 12, MagSafe Case...

DEN 1246.40
Паричник на држач за мобилни телефонски картички - Емори орли Свеж
Паричник на држач за мобилни телефонски картички - Емори орли

Комбинирајте ја чантата, паричникот и телефонот со овој држач за картички за мобилни телефони! Кожниот �

DEN 0.33
Поегзоми лепило стап на паричникот за паметни телефони, држач за кожни телефонски картички за жени, мажи Свеж
Поегзоми лепило стап на паричникот за паметни телефони, држач за кожни телефонски картички за жени, мажи

Лепило стапче на паричникот за паметни телефони, држач за кожни картички Лепило стапче на паричникот за

DEN 3.33
Лепливи лепливи влошки на Canopus, 4941 дискови, кругови со дијаметар од 3,2 ”, двострани акрилни влошки за да ги монтираат Свеж