Minifocus 8 Двојна топка Алуминиумска легура за проширување на легура, 1 конектор за глава на топка подводна CNC систем за рака на топката на топката на главата за глава за

Minifocus 8 Двојна топка Алуминиумска легура за проширување на легура, 1 конектор за глава на топка подводна CNC систем за рака

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

? 【Спецификација】 Должина : 8 "/20.3cm. Големина на топката : 1" /25мм. Тежина : 5.57oz/158g. 2* 8 "двојна 1" рака за продолжување на топката; 2* Бесплатни замена на О-прстени. ? 【Висок квалитет на материјал】 Направен со анодизирана алуминиумска легура на корозија, антикорозија. Шупниот дизајн го прави полесен и ја намалува отпорот кога се користи под вода. ? Поддржува за поврзување на Strobe или видео светло, слободно прилагодете го аголот за да ги добиете најдобрите агли на светлата за да ја направите најдобрата фотографија што ја сакате. ? Големината е универзална и компатибилна за сите системи на рацете што има глава на топка, кој дијаметар е 25мм/1 инч. ? 【Спецификација】 Должина : 8 "/20.3cm. Големина на топката : 1" /25мм. Тежина : 5.57oz/158g. 2* 8 "двојна 1" рака за продолжување на топката; 2* Бесплатни замена на О-прстени. ? 【Висок квалитет на материјал】 Направен со анодизирана алуминиумска легура на корозија, антикорозија. Шупниот дизајн го прави полесен и ја намалува отпорот кога се користи под вода. ? Поддржува за поврзување на Strobe или видео светло, слободно прилагодете го аголот за да ги добиете најдобрите агли на светлата за да ја направите најдобрата фотографија што ја сакате. ? Големината е универзална и компатибилна за сите системи на рацете што има глава на топка, кој дијаметар е 25мм/1 инч.

Избор на клиенти

VIDIA TDS413A17859 ТОП Вежба S TDS413A, 0.7031 Дијаметар, 140° Агол На Сечење, Десна Рака Сече, Tds Точка, Карбид, AlCrN, Леано Свеж
VIDIA TDS413A17859 ТОП Вежба S TDS413A, 0.7031 Дијаметар, 140° Агол На Сечење, Десна Рака Сече, Tds Точка, Карбид, AlCrN, Леано

Пвд обложување WK15 PD за апликации од леано железо 4 маргина земјиште обезбедува дупка стабилност, исправ�

DEN 13236.00
Изолација, 13 x 8 x 1/2 Свеж
Изолација, 13 x 8 x 1/2

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Користете оригинални делови за OEM за безбедн�

DEN 1.00
Гери Шеард Пикси Худи Панк Худи Свеж
Гери Шеард Пикси Худи Панк Худи

100% памук Измијте одделно во ладна вода Шарена качулка со ширење на преклопување на секоја лента што му д

DEN 2.67
Полнач за полнач Boxwave Компатибилен со LG XBOOM GO PN1 - Меѓународен полнач за wallидови на PD, 3 USB меѓународен адаптер Свеж
Полнач за полнач Boxwave Компатибилен со LG XBOOM GO PN1 - Меѓународен полнач за wallидови на PD, 3 USB меѓународен адаптер

Исто така работи како универзален конвертор.? [Сите во еден] Полнач за боксерски бран компатибилен со LG XB

DEN 1.67
Семинол Нафта Копродукции. - Сертификат За Акции Свеж
Семинол Нафта Копродукции. - Сертификат За Акции

Сертификат За Интерес Сертификат за акции издаваат бизниси, обично компании Акциите се дел од постојан�

DEN 0.33
Dell Прецизност 7540 Мобилна Работна Станица-Intel Xeon E-2276M 2.8 GHz Hexa-Core-16GB 2667MHz DDR4 Меморија-256GB M. 2 NVMe Свеж
Dell Прецизност 7540 Мобилна Работна Станица-Intel Xeon E-2276M 2.8 GHz Hexa-Core-16GB 2667MHz DDR4 Меморија-256GB M. 2 NVMe

Овој претходно во сопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за работа и �

DEN 1.00
Убиец Филтер Замена За Паркер 925669 Свеж
Убиец Филтер Замена За Паркер 925669

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ Филт�

DEN 118.08
Фантастикар Розова Преклопна Алатка Нож Кутија Машина и 100 Остри Ножеви Со Диспензерот Свеж
Фантастикар Розова Преклопна Алатка Нож Кутија Машина и 100 Остри Ножеви Со Диспензерот

[Замена Ножеви] 100 пакет брич остри назабени сечила се стандардна големина за повеќето стандардни ножев�

DEN 1422.40
Галакси С22 ШЛД Заштитник На Екранот-Приватност Свеж
Галакси С22 ШЛД Заштитник На Екранот-Приватност

КОМПАТИБИЛНОСТОдговара На Samsung Galaxy S22 (стандардна големина, А не плус или Ултра) ЗАШТИТАЗаштитник На Екр�

DEN 2.33