Actron Bosch SP0F000062 Ретро линија 3-3/8 Тахометар

Actron Bosch SP0F000062 Ретро линија 3-3/8 Тахометар

-170 %

DEN 2239.84

Свеж

Достапно.

3-3/8 "со опсег од 270 степени. Осветлување. Сите куќишта со метален тахометар со отстранлива хромирана капа, вклучува 2 држачи за монтирање. 3-3/8 "со метеж од 270 степени. 0-8000 вртежи во минута, управувано од мерачот на воздушно јадро. Внатрешна поставка за 1, 2, 4, 6, 8 и 10 цилиндрични мотори, DIS палења покриени со 2 цилиндри. Осветлување од 360 степени. Целото куќиште на металниот тахометар со отстранлив хром капа, вклучува 2 држачи за монтирање. Bosch SP0 F000062 е репродукција на супер тах што е роден во 70 -тите години и беше легендарен во брзинските кругови. Се репродуцира со модерна електроника која се разменува со многу од оригиналните компоненти. Ретро -линијата тахометри и мерачи испорачуваат стил и перформанси, додека има чист, лесен за читање изглед со бели букви против црно лице. Бош е познат по прецизност, инженеринг и иновации. Додадете стил и ја имате првата линија на мерачи на Бош, вклучително и заменски тахометри, брзиометри, мерачи на температура и притисок за сите апликации. Брендираните мерачи на Bosch ја претставуваат најновата дизајн по нашата 100+ годишна историја на автомобилски, индустриски и тркачки производи. Додадете стил и ја имате првата линија на мерачи на Бош, вклучувајќи тахометри, брзиометри, мерачи на температура и притисок и многу повеќе. Без разлика дали претпочитате механички или електрични мерачи во дијаметар од 1-1/2 "или 2", црни или хромирани бисели, индивидуални мерачи или панели со троен мерач, Бош го има вашето решение, во повеќе стилови што се вклопуваат и изгледаат одлично, без оглед на тоа што возите . Чекор до Бош стил и перформанси за да се осигурате дека знаете што се случува под аспираторот на вашето возило!.

Избор на клиенти

Protmex PT6208A Дигитален Контакт Тахометар, Мерач На Брзина На Мерење На Контакт, 50-19999rpm Брзина Метар, Контакт Tach Вртежи Свеж
Фарија била 33832 Часапикеј тахометар од не'рѓосувачки челик со гас со часовници - 4 ', бело Свеж
Фарија била 33832 Часапикеј тахометар од не'рѓосувачки челик со гас со часовници - 4 ', бело

Бело бирање со периметарско осветлување со контурен црн покажувач Стилска сина и црна графика Полиран �

DEN 2268.32
Автоматски метар 9117 адаптер за тахометар, црна Свеж
Автоматски метар 9117 адаптер за тахометар, црна

Иновативни трислојни структура дизајнирана за заштита на ентериерот на вашето возило со стил, безбедно

DEN 0.33
JTeyult Дигитален тахометар, DT-2234C+ Non-Contact Mini RPM Тестерски метар LCD дисплеј рачен дигитален тахометар за фотографии Свеж
JTeyult Дигитален тахометар, DT-2234C+ Non-Contact Mini RPM Тестерски метар LCD дисплеј рачен дигитален тахометар за фотографии

Време на земање мостри : 0,8 секунди (над 60 вртежи во минута) Тахометар : Овој рачен тахометар е прецизен и �

DEN 235.68
Ротација Метар ПЦЕ-Т236 ОД ЈКП Инструменти Свеж
Ротација Метар ПЦЕ-Т236 ОД ЈКП Инструменти

И за контактно и за бесконтактно мерење Автоматско ротирање на ориентацијата на лцдекранот...

DEN 918.40
Шимпо ДТ-107А дигитален тахометар, контакт со LED дисплеј Свеж
Шимпо ДТ-107А дигитален тахометар, контакт со LED дисплеј

Приказ : 5цифрен LED Тип на производ : Контактирајте ги тахометрите Модел : ДТ107А Земја на потекло : Тајван...

DEN 0.67
Шимпо FPM-12-KMW 12 Обезбедување на алуминиум за мерење на алуминиум за дигитални тахометри Свеж
Шимпо FPM-12-KMW 12 Обезбедување на алуминиум за мерење на алуминиум за дигитални тахометри

Тип на производ : Прецизно мерење Димензија на пакетот на артикалот : 6.0 "L x6.0" W x6.0 "H Тежина на пакет на арт�

DEN 2.67
Extech RPM33-ностичка комбинација контакт и ласерски фото-тахометар со NIST Свеж
Extech RPM33-ностичка комбинација контакт и ласерски фото-тахометар со NIST

Предмет е ласерски производ од класа II, излез на електрична енергија од 1 MW Предмет е ласерски производ о

DEN 2.67
Инструменти за трска - K4010 R7140 Комбинација на контакт/тахометар за фотографии Свеж
Инструменти за трска - K4010 R7140 Комбинација на контакт/тахометар за фотографии

Единица со двојна функција и со контакт и со некомпатични можности Обезбедува брзи и точни мерења на вр�

DEN 2.00
АВТО МЕТАР 6809 Про-Комп Меморија Тахометар, 5.000 во. Свеж
АВТО МЕТАР 6809 Про-Комп Меморија Тахометар, 5.000 во.

Традиционалното блескаво осветлување го осветлува предниот дел на бирачот Компатибилен со 12 и 16 волти,

DEN 2.67
4 Дигитален LED дисплеј тахометар RPM мерач на мерач на брзина и индуктивен сензор за ефект на сала NPN Switch Red/Blue 10-9999RPM Свеж
Автомобил 2676 мерач, тахометар, дигитален вртежи во минута w/LED смена светлина, Z-серија Свеж
Автомобил 2676 мерач, тахометар, дигитален вртежи во минута w/LED смена светлина, Z-серија

За подетална анализа на перформансите на возачот, 80 секунди од снимањето на репродукција на моторот RPM с

DEN 3199.20
Рид инструменти R7140 Комбинација на контакт/тахометар за фотографии, Свеж
Рид инструменти R7140 Комбинација на контакт/тахометар за фотографии,

Единица со двојна функција и со контакт и со некомпатични можности Обезбедува брзи и точни мерења на вр�

DEN 5584.00
Ласерски тахометар што не е контакт Свеж
Ласерски тахометар што не е контакт

+ / 0,05% од читањето + / 1 LSD 2,5 ~ 99999 вртежи во минута; 0,05 ~ 1666 Hz; 1 ~ 99999 брои Мерки RPM, Hz или вкупно со едноставно п

DEN 1529.60
АВТО МЕТАР 1695 Старо Време Бел Електричен Тахометар Свеж
АВТО МЕТАР 1695 Старо Време Бел Електричен Тахометар

Традиционалното блескаво осветлување осветлува околу периметарот на бирачот Компатибилен со 24 пулсни

DEN 1.67